انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 7:42am

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 موفقیت 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mir نوشته است:
ممنون دوست عزیز روح الله جان یک کلمه میگفتین نه من که موفق نشدم کافی بود.
احتیاج به داستان نبود.همچنان منتظر میمونیم ببینیم کسی شده با راهنمایی اساتید و دوستان موفقیتی کسب کنه و چیزی پیدا کنه یا نه.

سلام . ایام به کام

دوست گرامی یه حرفی میزنی جای تعجب داره!

این در خواست شما بلانسبت دوستان انجمن بلا نسبت دوستان انجمن،مثل این میونه یکی بره دزدی فرداش بیاد جار بزنه من فلان جا رو زدم. مگه بچه بازیه که بخوایم به هم فخر بفروشیم یا کل کل کنیم که موفق بودیم؟؟؟

فکر میکنید این انجمن همینجوری بدونه هیچ بررسی داره کار میکنه؟
جسارتا شما یا اصلا از این کار سررشته نداری یا خیلی پشتت قرصه یا هنوز گذرتون نیفتاده به دباخی
بهتره همگی بیشتر به عمق ماجرا فکر کنیم . شرمنده زیاد شد. امیدوارم ناراحت نشید و این تاپیک همینجا تموم شه که میدونم میشه

شنبه 9 اسفند1393 - 8:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اولا سلام.دوما ایشون فهمیدن منظوره بنده چی بود.ثالثا شما که با تجربه ای بگو ..بگو از دانش دوستان و اساتید به هدفی رسیدی یا نه.چیزی پیدا کردی یا نه.این بندگان خدایی که با یک دنیا امید و ارزو اینجان و وقت میزارن چه سوال میپرسن و مشتاق اینن که جواب بگیرن و هم اساتیدی که قبول زحمت میکنن و جواب میدن حالا درستو غلطشو کاری ندارم.فقط میخوام بدونم موفق شدن یا نه.شما خودتو نخود هر اش نکن لطفا.اون نونی هم که میگی معلومه کی نون خوره..اینجا کسی چیزی پیدا کنه یا نکنه مگه تو جیب من میره.به حال من فرق داره مگه میگی این نونا خوردن نداره.شما خودت اگه نون از این راها میخوری پای همرو وسط نکش و با خودت قیاس نکن.نمیدونم چرا به بعضیا این سوال زور اومده..اقایون دوستان این یک سواله فقط واسه اینکه بدونیم کی تونسته با تجربیات دوستان و اساتید موفق بشه.من از خدامه ۱۰۰نفر میگفتن من.ولی دریغ......

شنبه 9 اسفند1393 - 9:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلامquester دوست عزیز .جواب دوست قبلیمونو دادم .شما دزدیو با این کار یکی میکنی؟؟شما مال حرومو با این یکی میکنی؟؟؟یکی بیاد بگه من با راهنمایی دوستان قبری که ایشون گفتنو پیدا کردم توش افتابه بود .این فخر داره؟؟؟؟؟یا بحث من اینه تونسته اون قبرو افتابه رو پیدا کنه.شما ها چرا گنده میکنید موضوع رو.شما فکر میکنی پیداکردن چهارتا مفرق تو قبر فخر داره؟؟هدف من اجناس نیست دوست عزیز و دوستانی که نمیدونم چرا متوجه نمیشین.هدف من اینه شما عکس یک جوغن واسه فلان استاد گذاشتی ایشون میگن فلان منطقش قبر داره.ایا کندین بود.ایا درست فرمودن ایشون؟؟؟نمیدونم این سوال به خام و پخته و پشتم گرمه و .....ربط داره یا شما ها ربطش میدین

شنبه 9 اسفند1393 - 9:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mir نوشته است:
سلامquester دوست عزیز .جواب دوست قبلیمونو دادم .شما دزدیو با این کار یکی میکنی؟؟شما مال حرومو با این یکی میکنی؟؟؟یکی بیاد بگه من با راهنمایی دوستان قبری که ایشون گفتنو پیدا کردم توش افتابه بود .این فخر داره؟؟؟؟؟یا بحث من اینه تونسته اون قبرو افتابه رو پیدا کنه.شما ها چرا گنده میکنید موضوع رو.شما فکر میکنی پیداکردن چهارتا مفرق تو قبر فخر داره؟؟هدف من اجناس نیست دوست عزیز و دوستانی که نمیدونم چرا متوجه نمیشین.هدف من اینه شما عکس یک جوغن واسه فلان استاد گذاشتی ایشون میگن فلان منطقش قبر داره.ایا کندین بود.ایا درست فرمودن ایشون؟؟؟نمیدونم این سوال به خام و پخته و پشتم گرمه و .....ربط داره یا شما ها ربطش میدین

دوست عزیز تو کشور ما میگن سرقت اثار فرهنگی .پس ناخوداگاه فرقی نداره با دزدی . (دور از جون همه ما مثل دزدان دریایی هستیم فقط اون پرچم سیاه رو حمل نمیکنیم) در زمینه دینی وشرعی حلال هست اما عرف جامعه و قانون میگه جرم و سرقت.
در مورد اثار هم نود درصد اثار از بازی زیبای طبیعت هست و ضعف تشخیص کاشف باعث میشه نشه تشخیص داد. کارشناس ، استاد و کاربلد هم خیلی به سختی یا شاید هم اصلا نتونه از روی عکس متوجه بشه . چون معمولا باید لمس بشه و از نزدیک دیده بشه تا تشخیص داده بشه نمونه میزارم دوستان بگن این طبیعی یا کار دسته. در جواب اخرین سوال . من اگه یه ناخونگیر مفرغ شکسته داشته باشم عکس نمیزارم چون جای سفت رو تجربه کردم
اینم عکس .نظر بدین خوشحال میشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 9 اسفند1393 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عکس خزانه و بار سلطنتی که پیدا کردن رو نذارن لطفا .فقط بگن که موفق شدن که دلگرمی بشه واسه بقیه دوستان.اینجا کسی نخواست عکس بذارین

شنبه 9 اسفند1393 - 10:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mir نوشته است:
دوستان عکس خزانه و بار سلطنتی که پیدا کردن رو نذارن لطفا .فقط بگن که موفق شدن که دلگرمی بشه واسه بقیه دوستان.اینجا کسی نخواست عکس بذارین

شما میتونید به تاپیک یافته های 35 مراجعه کنی .یا مدار فلز جو. دوستان عکسهایی گذاشتن

شنبه 9 اسفند1393 - 11:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
mir نوشته است:

یه بار یکی از بچه‌ها بر اساس یه عکس به من گفت به متراژ به سمت آفتاب غرب برم من هم رفتم و کندیم یه قبر در آمد .

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

یکشنبه 10 اسفند1393 - 11:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

تبریک به اقا جعفر خدارو شکر یکی پیدا شد با راهنمایی دوستان حداقل به یک موفقیت ولو کوچک دست پیدا کردن

یکشنبه 10 اسفند1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با کمک و راهنمایی یکی از اساتید مقبره ای رو پیدا کردیم
و یک مکان دیگر رو دوستم عکسشو داد به من که واضح نبود و یکی از اساتید مکانی رو باز به ما معرفی کرد که بعد از رفتن به اون مکان دقیقا جایی که استاد فرموده بودند(زیر یک سنگ بود) حفاری کرده بودند
فقط همین رو میتونم بگم
مولا یارت میر عزیز

این نیز بگذرد

دوشنبه 11 اسفند1393 - 4:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
سلام.روز بخیر
بنده در ماه اخیر با راهنمایی استاد باشتانشناس بزرگروار تونستم محل دقیق بار یک مکان که داخل دخمه ای بود رو پیدا کنم ، ولی متاسفانه سالها قبل از ما از یک راه دیگه تونل زده بودن و بار رو خارج کرده بودن.و فقط تیکه های خمره سلجوقی نصیب ما شد :))
چند مکان دیگه که ایشون راهنمایی فرمودن ،بر اساس شواهد و علائم دقیقا درست بوده اما هنوز موفق به حفاری نشدیم ;;)
سه شب پیش اطراف یک آتشکده باستانی رو با دستگاه فلزیاب انجمن (Felezjoo PI) نقطه کردم که مطمئنا خطا نیست و انواع تست هارو هم گرفتم ، احتمال قریب به یقین در عمقی بین 1.5الی 2 متری باشه.اما بخاطر شرایط امنیتی حفاری به چند روز دیگه موکول شده.انشاالله بعد از حفاری نتایجش رو قرار میدم
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

دوشنبه 11 اسفند1393 - 12:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure