انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 7:25am

پاسخ به موضوع  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 نمونه های پلمب و مکان های دارای دفینه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

عکس دوم مهر تاییدی بر این 2 کتاب بسیار پر ارزش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 14 دی1393 - 4:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
دوست عزیز جناب الف لام
سلام
این مطالبی که شما رفرنس میدید به هیچ وجه قابل اطمینان و قابل اتکا نیست وضعیت نویسنده ها که کاملا مشخصه نیاز به توضیح نیست ضمن اینکه این تفسیرات هیچ پایه علمی که اساتید فن بر اون صحه گذاشته باشند نداره
الان خدا رو شکر جناب پارسی هستند که اطلاعات بسیار خوبی دارند اخیرا جناب باستانشناس هم به سایت اضافه شدند که کاملا مشخصه ایشون هم تحصیل کرده هستند و اشراف خوبی به مسائل دارند بعقیده من از این اساتید استفاده بشه در تفسیر علایم بهتره و کمک بیشتری به جوینده میشه
البته شما تجربیات خودتون رو بیان میکنید که اون هم خوبه ولی اینکه بخوایم مرجع اینها رو چشم طلایی و امثال اینها بدونیم خوب نیست و غلو کردن در حق این کتابهاست.
البته من قصد اسائه ادب نداشتم یه وقت ناراحت نشید صرفا یک نظر بود.
موفق باشید @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 14 دی1393 - 4:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست من نمیدونم شما تا چه حد به علم رمزگشایی واقفید شاید یک دستگاه دارید وبا اون میرید گنج پژوهی اما این علم مانند فقاهته و بیشتر حول تجربه هست نه کپی کردن از کتابها
اینها نمونه هایی از کاربرد این کتابها هست شما که کتابها ونویسنده رو قبول ندارید پس چنین نضری طبیعیه از طرف من که اگثرشون امتحان پس دادن وقویا کتابها رو تایید میکنم -
پایه علمی اینها هم خیلی واضحه اگر دقت کنین برپایه علم ریاضیات هست قضاوت هم به عهده خود گنج پژوهه
ما از اساتید انجمن جناب پارسی و باستانشناس خیلی استفاده ها میبریم
اما خیلی از مساعل رو خود گنج پژوه باید از منطقه خودش کشف کنه و بضاعت اینترنت هم در حد نضر بیش نیست
من هم از نضر اساتید استفاده های زیادی میبرم

واز حسن نیت شماهم اگاهم ..موفق باشی برادر

یکشنبه 14 دی1393 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود باستان شناس عزیز ممنونم واقعا :x @};-
الف لام عزیز در مورد شکل 124 اینو بگم که بنده همچین موردی دارم و هرچه که تو کتاب درباره این علامت گفته دقیقا درسته.

یکشنبه 14 دی1393 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
دوست من افرادی که این کتابها رو نوشتن یکی در میون دارن دستگیر میشن حالا شما این فرمایش رو میکنید جای تامل داره...
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی.... مولف های این کتابها هیچ از این علم سررشته ندارند و هیچ خیری از این مطالب ندیدند غیر اینکه یکسری مطالب از انجمن های ترکی و غیره کپی کردن به اسم رمزگشا با قیمت گزاف گذاشتن تو پاچه این ملت که تو همین سایت هم هستند کسانی که قربانی این مطالب شدند
در مورد تجربه های کاری شما بنظرم قابل احترام هستند و مفید که تمام دوستان میتونند تجربیات خودشون رو به اشتراک بزارند و این گرانبهاست
مردخردمند هنرپیشه را عمر دو بایست در این روزگار
تا بیکی تجربه آموختن در دگری تجربه بردن بکار
رمز گشایی با فقه متفاوته ولی با ریاضی و منطق عملی قرابت داره درکل چیزی به نام رمزگشایی که به دید مطلق بهش نگاه کنیم وجود نداره بلکه نسبت به آثار مختلف اعم از جوغن (که اتلاف وقت محضه) و تندیس و غیره صرفا نوعی گمانه زنی میشه داشت که اون هم واقعا نیاز به تحصیلات آکادمیک هست یعنی شخص باید به این حرفه علم کامل داشته باشه تا بتونه تو مواردی که گره به کار میوفته و پیچیده میشه نظر صحیح و دقیق بده برای موفقیت فاکتورهای بسیار مهمتری وجود داره که بهش توجه نمیشه و در سایه ست.
یاعلی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 14 دی1393 - 10:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نه دوست من اونها جاعلان این کتابها یند که دستگیر میشون ومن بیشتر به محتوا کار دارم تا نویسنده
زود قضاوت نکن برادر عزیز اگرشما سررشته دارید مطلب جدیدی اراعه کنید سراپا گوشیم و ببینیم واقعا کی از این علم سر رشته داره و خیر دیده...تا تفاوت رو ببینیم که حق با نویسنده کتاب اثار و چشم طلایی هست یا ......

منابع ترکی هم فقط کتاب نمادها ونشانه ها هست که ایرانی رو گمراه میکنه اونهم به دلیل غرض نویسنده نبوده بلکه چون به درد خاک ایران نمیخوره هست
رمرگشایی از اونجهت مشابه فقهه که که ممکنه بعضی مساعل فقط به درد خود گنج پژوه بخوره و کس دیگری موفق به کشفش نشه ......برادر گمانه زنی وجود نداره علم رمزگشایی اثار نشانه ها مختص هر منطقه کمی متفاوته ولی از قوانین خاصی پیروی میکنه و هیچ جایی اموزش رسمی داده نمیشه و اگر منضورتان از تحصیلات اکادمیک باستانشناسی هست بهتون قول میدم باستانشناسی فقط به درد بررسی قدمت اثار میخوره ودر دفینه یابی که حتی احساس شخصی فرد دفن کننده هم دخیله هیچ کمکی نمیکنه ... از نضر من و موعلفان کتاب رمزگشایی چه جوغن باشه (که برخلاف نضرشما به نضرمن بعضی جوغنها مثل مثلث ومخروطی و.... ارزش کار داره )چه تندیس حیوانات نیازبه تجربه طرف و دستنخوردگی محیط بستگی داره وتحصیلات نشانه ها هم در یمن برگزار میشه اما به درد خاک ایران اصلا نمیخوره ...با خط اخر عرایضتان هم موافقم...موفق باشی .. .

دوشنبه 15 دی1393 - 7:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد عزیز بنده متوجه صحبت های شما هستم...
الف عزیز اسم این کتاب چیه؟

http://s6.uplod.ir/i/00503/88x7nu5qmknp.jpg

دوشنبه 15 دی1393 - 7:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: tehran
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سعی کنید توی مسائلی که به خودتون مربوطه دخالت نکنید، دیگران زحمتشو میکشن

دوشنبه 15 دی1393 - 8:23pm
YIM WWW
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

پاک کردن تزیینات نقره ای

باید یک شب تمام انها را در ظرفی که محتوی الکل صنعتی ۹۰درجه است قراردهید و بعد از اینکه همه جای انرا برس کشیدید با مالش خاک اره به روی ان انها را تمیز و براق کنید همچنین وسایلی راکه ازجنس نقره هستند و دیر به دیر مورد استفاده قرار میگیرند را لابه لای کاغذ آلومینیومی بپیچید تا نقره ها اکسید نشوند و تازه و نو بمانند بعضی مواقع ممکن است لکه های سفیدی روی ظروف نقره ای پیدا شود برای رفع این لکه ها یک قاشق چای خوری نمک را با چند قطره سرکه خیس کنید و با پارچه پنبه ای روی لکه ها بکشید.

دوشنبه 15 دی1393 - 8:26pm
YIM WWW
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:) :) :) :)

دوشنبه 15 دی1393 - 8:47pm
YIM WWW
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure