انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:08pm

پاسخ به موضوع  [ 54 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 گنجهای پیدا شده (عکس) 
نویسنده پیغام

محل اقامت: ایران-تبریز
محل های پیدا شدنشون رو هم می نوشتی خوب میشد :x

ما به خدا اعقاد داریم

پنج شنبه 25 تیر1394 - 6:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اولین مومیایی که عکسشو گذاشتی تابلو تقلبیه ولی بقیه عکسات قشنگ بود دستت درد نکنه قسمت همه ارزومندا :D

پنج شنبه 25 تیر1394 - 8:31pm
آواتار کاربر

در عربستان...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 27 تیر1394 - 9:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عربستاااااان!!!!!!!!!! من که باور نمیکنم!!!!!!! این پدرسوخته ها میخوان خودشونو از لحاظ تاریخی بکشن بالا، اینا تاریخشون کجا بود عزیز من مگه شما تاریخ طبری ، بلاذری و غیره رو نخوندی. میگه وقتی عرب تیسفون پایتخت ساسانیان رو اشغال کرد وقتی طلاها و نقره هارو دیدند گفتند کی حاضر است این زردها را به این سفیدها ترجیح دهد!!! یعنی تا اون موقع اصلا نمیدونستن فلزی گرانبهاتر از نقره هم موجود هست یعنی طلا. حالا اینهمه طلا از کجاشون درومد یهویی :)) :)) وهابیهای کثیف از وقتی هم ایرانیها طلا رو به اینا شناختند بر میگرده به 1400 سال پیش و از اون موقع هم اینا مگه مسلمون نبودن چطور توی قبر اشیا۶ قیمتی میزاشتند اونم طلااااا!!!! طبق گفته دین اسلام مگه حرام نیست زیور الات با مرده دفن کردن!!! :)) چه پدرسوخته هاییند این عربای سوسمارخور

شنبه 27 تیر1394 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فک کنم تعصب تاریخی ذهنتو کور کرده .اسلام از همون ابتدا هم قوانین تجارت مختص طلا داشته.
بیشتر از این ادامه نمیدم،لطفا اقا مجتبی هر دو پست رو پاک کنید.

شنبه 27 تیر1394 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamal857 نوشته است:
فک کنم تعصب تاریخی ذهنتو کور کرده .اسلام از همون ابتدا هم قوانین تجارت مختص طلا داشته.

اقای محترم تعصب دارم چون تاریخ داره کشورم! چون امپراطوری و تمدن داشته وطنم! چون هنوزم ابرقدرتی مثل آمریکا 13 ساله داره زور میزنه با مذاکره موضوع هسته ای رو حل کنه چون میدونه با قدرت نظامی کار پیش نمیره و میفته توی مرداب! دارم حرف از ایران میزنم نه یک مشت غارتگر دزد و سوسمارخور!

اسلام از همون ابتدا هم قوانین تجارت مختص طلا داشته، این گفته چه ربطی به موضوع صحبت من و این عکسا داره!!! همه میدونن اسلام گذاشتن زیورآلات جواهرات و امثالهم رو در قبر متوفی به شدت منع کرده و شما نمیتونی هیچ توجیحی براش پیدا کنی! اگرم بخوای بگی این عکسا برا قبل از اسلامه که اونم کاملا منتفیه چون اونا نمیدونستن طلا چیه و اصلا ثروتمندی در اون بیابانهای سوزان که فقط سوسمار جون سالم بدر میبره نبوده!
افتخار میکنم به ایرانی بودنم هنوز که هنوزه داره از نیاکان عزیزمون بهمون میرسه اونم از دل خاک! هر موزه ای از دنیا که میری این هنر ایران و ایرانی هست که چشمهارو خیره میکنه! الان هم بسیاری از منصب های مهم دنیا برا ایرانیاست و ثروت زیادی اندوخته اند و تجارت در دستشون هست.
افتخار میکنم ایرانیم @};-

شنبه 27 تیر1394 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باربد نوشته است:
عربستاااااان!!!!!!!!!! من که باور نمیکنم!!!!!!! این پدرسوخته ها میخوان خودشونو از لحاظ تاریخی بکشن بالا، اینا تاریخشون کجا بود عزیز من مگه شما تاریخ طبری ، بلاذری و غیره رو نخوندی. میگه وقتی عرب تیسفون پایتخت ساسانیان رو اشغال کرد وقتی طلاها و نقره هارو دیدند گفتند کی حاضر است این زردها را به این سفیدها ترجیح دهد!!! یعنی تا اون موقع اصلا نمیدونستن فلزی گرانبهاتر از نقره هم موجود هست یعنی طلا. حالا اینهمه طلا از کجاشون درومد یهویی :)) :)) وهابیهای کثیف از وقتی هم ایرانیها طلا رو به اینا شناختند بر میگرده به 1400 سال پیش و از اون موقع هم اینا مگه مسلمون نبودن چطور توی قبر اشیا۶ قیمتی میزاشتند اونم طلااااا!!!! طبق گفته دین اسلام مگه حرام نیست زیور الات با مرده دفن کردن!!! :)) چه پدرسوخته هاییند این عربای سوسمارخور

پول همه کارست داش من وقتی پول نفتو دو دستی میدن به این تن پرورا و هیچ کاری واسه انجام دادن ندارن جز شکم بزرگ کردن معلومه راه میرن واسه خودشون تاریخ نداشته میسازن اتفاقا تو یکی از برنامه های ماهواره ای یه مستند ساختن که اگه دانشمندای عرب نبودن ما الان این جهان مدرن رو نداشتیم :D پس ارسطو و افلاطون و ابو علی سینا و ابوریحان بیرونی و و و و و اینا چیکاره بودن من نمیدونم /:)
پول اعراب تو صدر اسلام هم دینار بوده ینی سکه نقره و نقره رو از همه فلزات با ارزشتر میدونستن ..

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:07pm

باربد نوشته است:
kamal857 نوشته است:

اقای محترم تعصب دارم چون تاریخ داره کشورم! چون امپراطوری و تمدن داشته وطنم! چون هنوزم ابرقدرتی مثل آمریکا 13 ساله داره زور میزنه با مذاکره موضوع هسته ای رو حل کنه چون میدونه با قدرت نظامی کار پیش نمیره و میفته توی مرداب! دارم حرف از ایران میزنم نه یک مشت غارتگر دزد و سوسمارخور!

اسلام از همون ابتدا هم قوانین تجارت مختص طلا داشته، این گفته چه ربطی به موضوع صحبت من و این عکسا داره!!! همه میدونن اسلام گذاشتن زیورآلات جواهرات و امثالهم رو در قبر متوفی به شدت منع کرده و شما نمیتونی هیچ توجیحی براش پیدا کنی! اگرم بخوای بگی این عکسا برا قبل از اسلامه که اونم کاملا منتفیه چون اونا نمیدونستن طلا چیه و اصلا ثروتمندی در اون بیابانهای سوزان که فقط سوسمار جون سالم بدر میبره نبوده!
افتخار میکنم به ایرانی بودنم هنوز که هنوزه داره از نیاکان عزیزمون بهمون میرسه اونم از دل خاک! هر موزه ای از دنیا که میری این هنر ایران و ایرانی هست که چشمهارو خیره میکنه! الان هم بسیاری از منصب های مهم دنیا برا ایرانیاست و ثروت زیادی اندوخته اند و تجارت در دستشون هست.
افتخار میکنم ایرانیم @};-

دمت گرم داداش هزار درصد باهات موافقم....همین عربها تو سایتهاشون اینقد نسبت به ما ایرانیا نژاد پرستی میکنن و خودشونو نژاد برتر میدونن اونوقت یه عده ای تو ایران دارن از اینا طرفداری میکنن واسه من که تو تاریخ کشوری که بزرگترین امپراطوری دنیا رو به خودش دیده به هیچکس اجازه توهین و چرندیات بافی نمیدم ..یا حق

یکشنبه 28 تیر1394 - 11:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شاید هم از مصر در آوردن و عربی نوشتن.بالاخره قدمت تاریخی مصر باستان هم زیاده .
حالا که رابطه مون با عربستان به هم خورده مرگ بر عربستان =)) =)) =))

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست
و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است
آنان که می فهمند عذاب می کشند!و آنان که نمی فهمند عذاب میدهند!
مهم نیست که چه مدرکی دارید! مهم این است که چه درکی دارید.

دوشنبه 5 بهمن1394 - 1:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فتبارک الله احسن الخالقین ایران مهد دنیای مدرن در گذشته وامپراطوری بزرگ هخامنشی که بر جهان مسلط شده بودن هست بزرگترین گنج هم تو ایران بوده که متاسفانه غارت شداسکندر خدا لعنتت کنه X( اعراب خونخوار جه میدونستن طلا چی هست همینطور که دوستان اشاره کردن سکه رایج اعراب دینار ونقره بوده :ymapplause:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 7 بهمن1394 - 2:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 54 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure