انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 3:37am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 مجسمه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
دوستانی که اینقدر از قیمت سر در میارن یه مدال نقره مربوط به روم هست و بیست گرم وزنشه یه قیمت بدن. فرض کنید دارید تو اروپا و یا امریکا میفروشید و نهایت قیمت رو بدید. ;)

به اینم یه نگاه بنداز سعیدجان

http://www.antiquitiesgiftshop.com/stor ... l?page=all

جمعه 9 آبان1393 - 10:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash.irani نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
دوستانی که اینقدر از قیمت سر در میارن یه مدال نقره مربوط به روم هست و بیست گرم وزنشه یه قیمت بدن. فرض کنید دارید تو اروپا و یا امریکا میفروشید و نهایت قیمت رو بدید. ;)

ممنون ارش جان. منظورم چیز دیگه ای بود. دوستان خیلی راحت میگن مثلا این مجسمه ها قیمت ندارن و یا ارزش ندارن. این که چه اندازه ارزش دارن بستگی به دوره و اینکه چه نمادی هستن و مسایل دیگه داره.
نهایت قیمتی که هر شخص عاقلی واسه اون مدال نقره که گفتم حاضر باشه بپردازه چند میلیونه.این مدال تو یه موزه شخصی در رختشویخانه زنجانه و فک کنم از فرانسه قیمت 40میلیون دلار واسش پیشنهاد شده که به گفته صاحب موزه ایشون حاضر به فروش نشده. البته احتمالا اگه هم بخواد بفروشه نمیتونه اینکار رو بکنه. این موزه اولین موزه شخصی توا یرانه.

جمعه 9 آبان1393 - 11:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeeed60h نوشته است:
arash.irani نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

ممنون ارش جان. منظورم چیز دیگه ای بود. دوستان خیلی راحت میگن مثلا این مجسمه ها قیمت ندارن و یا ارزش ندارن. این که چه اندازه ارزش دارن بستگی به دوره و اینکه چه نمادی هستن و مسایل دیگه داره.
نهایت قیمتی که هر شخص عاقلی واسه اون مدال نقره که گفتم حاضر باشه بپردازه چند میلیونه.این مدال تو یه موزه شخصی در رختشویخانه زنجانه و فک کنم از فرانسه قیمت 40میلیون دلار واسش پیشنهاد شده که به گفته صاحب موزه ایشون حاضر به فروش نشده. البته احتمالا اگه هم بخواد بفروشه نمیتونه اینکار رو بکنه. این موزه اولین موزه شخصی توا یرانه.

درسته سعیدجان اصلا به جنس طلا,مفرق یا نقره بودنش ربط نداره یا اصلا سفال باشه
مربوط به کیه یا چه هنر تکی توش بکار رفته یا سمبل چیه تعیین کننده است

جمعه 9 آبان1393 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
سورنا نوشته است:
درود. اقای عزیز چطور قیمت نداره! اگ خریدار اومد و گفت قیمت نداره و یا پول کمی بابتشون داد 4تا بارش کن بندازش بیرون مرتیکرو. قیمت داره خوبم داره! خواهش میکنم مفت ندی بره.
بدرود.

اگه مشتری میلیاردی براش داری پیشنهاد بده! سعی کنید تو رویا نباشید درسته گفتن زیرخاکی ارزش داره نه همه چیز! اینم بی ارزش نیست ارزش آنچنانی و دهن پرکن نداره! باید واقع بین بود
اجناس کشف شده بسته به جنس" وزن" هنر" قدمت" شخصیت مالک و وقایع مهم تاریخی که با خط زمان خودش نگارش شده قیمت گذاری میشن برای مثال یه سنگ کتیبه خط دار که وقایع تاریخی آن زمان به نگارش درآورده از یه مجسمه سنگی ساده با ارزشتره حتی هر جنس طلایی هم ارزش آنچنانی نداره جنس طلا بسته به هنر و قدمت و شخصیت از گرمی 500هزار تا 10 میلیون متغیره!

دوست عزیز فک کنم شما طلا فروش باشید!!!
عزیز دل شما جنستو گرمی میفروشی؟؟

این نیز بگذرد

شنبه 10 آبان1393 - 4:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ario90 نوشته است:
باتشکر ازویژه از ازاقا مجتبی ودوستان عزیز
اقامامشتری خوب هرکسی معرفی کنه در خدمته اوخواهیم بودخواهشمندم فقط اطلاعاتی ویااز این بچه های گمنام امام زمان نباشه فروشند ه ایم به قیمت عادلانه زیاد هم طمع کار نسیتیم مال پدرمان که نبوده هر چه باشه خدا برکت

الان یکی بهت بگه مشتری دارم شما جنستو بر میداری میری پیشش؟؟

این نیز بگذرد

شنبه 10 آبان1393 - 4:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
arash.irani نوشته است:
saeeed60h نوشته است:

استاد میشه عکس اون مدال رو بزارید؟؟
این موزه سایت هم داره؟؟

این نیز بگذرد

شنبه 10 آبان1393 - 4:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. فکر نکنم سایتی داشته باشه. اگه تونستم برم عکس میگیرم.

شنبه 10 آبان1393 - 8:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bad tiger نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
سورنا نوشته است:
درود. اقای عزیز چطور قیمت نداره! اگ خریدار اومد و گفت قیمت نداره و یا پول کمی بابتشون داد 4تا بارش کن بندازش بیرون مرتیکرو. قیمت داره خوبم داره! خواهش میکنم مفت ندی بره.
بدرود.

اگه مشتری میلیاردی براش داری پیشنهاد بده! سعی کنید تو رویا نباشید درسته گفتن زیرخاکی ارزش داره نه همه چیز! اینم بی ارزش نیست ارزش آنچنانی و دهن پرکن نداره! باید واقع بین بود
اجناس کشف شده بسته به جنس" وزن" هنر" قدمت" شخصیت مالک و وقایع مهم تاریخی که با خط زمان خودش نگارش شده قیمت گذاری میشن برای مثال یه سنگ کتیبه خط دار که وقایع تاریخی آن زمان به نگارش درآورده از یه مجسمه سنگی ساده با ارزشتره حتی هر جنس طلایی هم ارزش آنچنانی نداره جنس طلا بسته به هنر و قدمت و شخصیت از گرمی 500هزار تا 10 میلیون متغیره!

دوست عزیز فک کنم شما طلا فروش باشید!!!
عزیز دل شما جنستو گرمی میفروشی؟؟

فکر کنم شما تا حالا خریدار جنس ندیده باشی! هر وقت دیدی متوجه عرایض بنده خواهی شد! قیمت گذاری روی اجناس تعرفه خاص خودش داره کلا فروش هر کالایی برای خودش تعرفه داره که بر مبنای اون نرخ گذاری میشن الان شما یه جنس 250گرمی داشته باشی گرمی 5میلیون قیمت بخوره جنس شما 1/250/000/000 تومان میشه گتره ای که جنس نمیخرند...! درضمن مشتری هایی که در ایران خرید میکنند یک دهم نرخ دلاری پول میدن و نرخ گذاری میکنند

شنبه 10 آبان1393 - 1:02pm

باتشکر وخسته نباشید از حمید اقاکه زحمات اصلی سایت بردوش شماهاست بنده از جانب خودم عرض ارادت دارم

ودرجواب bad tiger برادر عزیزمن جنس بردارم کجا برم اگه کسی خردیداراون میاد.جنس هم که همه چیزش اشکار
از وزنش گرفته تا مشخصات از تمام زاویه ها .

شنبه 10 آبان1393 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
سلام. فکر نکنم سایتی داشته باشه. اگه تونستم برم عکس میگیرم.

ممنون از لطف شما استاد عزیز

این نیز بگذرد

یکشنبه 10 آبان1393 - 2:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure