انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 7:59pm

پاسخ به موضوع  [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 تفسیر و معنی علامت شتر (دستان و parsi عزیز و ...) 
نویسنده پیغام

دوستای عزیز دستان و parsi و یا هر کسی که در زمینه علائم شناسی اطلاع داره لطفا راهنمایی کنه.این علامت رو یه تپه تقریبا هفت هشت متری پیدا شده که احتمالا قدیما زیر تپه یه نهری بوده که الان خشک شده و در خواست من اینه که این عکسو رمزگشایی کنید و در صورت امکان بگید که جای تقریبی برای شروع کار کجاست (چون فعلا همین عکسارو دارم ) و تقریبا عمق کار چند متره.
با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 15 مهر1393 - 2:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش اين کجاش شبيه شتره آخه منکه چيز خاصی ازش متوجه نشدم

سه شنبه 15 مهر1393 - 5:23pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

چرا شتره دیگه ارش جان.ببین دم داره کوهان داره . :D :D

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 15 مهر1393 - 8:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام جناب abcd آقا من بهت توصیه میکنم اصلا وارد این کار نشی. چون واقعا با این طرز کار خودتو بیچاره میکنی. آخه هر گردی گردو نیست. این کجاش شتره؟ موفق باشید

سه شنبه 15 مهر1393 - 8:55pm

mohammadreza نوشته است:
سلام جناب abcd آقا من بهت توصیه میکنم اصلا وارد این کار نشی. چون واقعا با این طرز کار خودتو بیچاره میکنی. آخه هر گردی گردو نیست. این کجاش شتره؟ موفق باشید

شما که نمیخواید منکر این بشید که این علامته. چون یکی از دلایلش اینه که اصلا این تپه هایی که اون اطراف بودند اصلا سنگ روشون نبود چه برسه به اینکه طبق گفته شما یه سری سنگ نمیدونم از کجا به صورت عجیب روی هم جمع شده باشند طوری که شکل شتر شده باشه :-o و ثانیا کاملا دو تا کوهان این شتر مشخصه. شاید عکسا از زاویه خوب گرفته نشده باشه ولی دیگه هر کسی که یه چند تا علامت دیده باشه اینو میفهمه . و در آخر فکر کنم برای اینکه شما آقایون قبول کنید که یه علامتی واقعا علامته باید حیوون بیچاررو بیارن یجا بشونن یا رو یه تخته سنگی چیزی بچسبوننش و ازش عکس بگیرن و آخرشم از شما این جمله رو بشنون : ( آقا طبیعیه) :)) ~X(

سه شنبه 15 مهر1393 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
abcd نوشته است:
mohammadreza نوشته است:

شما که نمیخواید منکر این بشید که این علامته. چون یکی از دلایلش اینه که اصلا این تپه هایی که اون اطراف بودند اصلا سنگ روشون نبود چه برسه به اینکه طبق گفته شما یه سری سنگ نمیدونم از کجا به صورت عجیب روی هم جمع شده باشند طوری که شکل شتر شده باشه :-o و ثانیا کاملا دو تا کوهان این شتر مشخصه. شاید عکسا از زاویه خوب گرفته نشده باشه ولی دیگه هر کسی که یه چند تا علامت دیده باشه اینو میفهمه . و در آخر فکر کنم برای اینکه شما آقایون قبول کنید که یه علامتی واقعا علامته باید حیوون بیچاررو بیارن یجا بشونن یا رو یه تخته سنگی چیزی بچسبوننش و ازش عکس بگیرن و آخرشم از شما این جمله رو بشنون : ( آقا طبیعیه) :)) ~X(

داداش میشه روی عکس مشخص کنید که کوهان، سر و سایر اعضاء شتر کجا هستند؟ به صرف اینکه روی تپه های اطراف سنگ نیست و در اینجا هست که نمیشه ثابت کرد که این شتره!

چهارشنبه 16 مهر1393 - 9:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام !
دوستان عزیز توجه داشته باشید که خیلی از نشانه ها در نگاه اول نشانه بنظر نمیان و با نگاه دقیق و موشکافانه و برسی از جهات مختلف اونا میشه فهمید چه نشانه ای درش مستتر هست و اتفاقا یکی از نشانه هائی که در خیلی از مکانها با نگاه اول نمیشه تشخیصش داد همین نشان شتر هست ... البته این گفته به این معنا هم نیست که شما هر جا مورد مشکوکی دیدید فکر کنید نشانه هست ...شما میتونید با یک بررسی میدانی و دقیق صحت یا عدم صحت مورد رو بدست بیارید.
در پناه حق.

چهارشنبه 16 مهر1393 - 10:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت اساتيد :
نظر شما در مورد اين عكس چيه ؟

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

چهارشنبه 16 مهر1393 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

=)) =)) =))
ramin نوشته است:
چرا شتره دیگه ارش جان.ببین دم داره کوهان داره . :D :D

چهارشنبه 16 مهر1393 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از نظر من این ok هست سردار

چهارشنبه 16 مهر1393 - 11:35am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 16 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure