انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 8:46pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 سوال تصویری 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

خواهش می کنم المیرا شما لطف دارید کاری نکردم ... @};-
:)) می خواستم ظاهرش شلخته تر باشه اما خوب درنیومد

موفق باشی :-BD :)

پنج شنبه 22 مرداد1393 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. آقا رگا لطف میکنی اگ سوالت و تصاویر مربوطه رو ب سخره نگیری! این مسخره بازیا برای نشون دادن ب کودکان خیلی ارزشمنده دلشون شاد میشه و شما هم محبوب دل اونها! اگ پاسخ فنی بدی محبت میکنی اگه نه ک پستی نزاری و نظاره گر باشی بهتر هستش..سپاس @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 12:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقای سورنا من کسی رو مسخره نکردم لطفا یک خورده جنبه داشته باش
عکسی که خودتون در اینجا در صفحه 3 گزاشتید برای خنداندن بچه هاست یا عکسی که من گزاشتم ؟
حداقل کسی که عکس شما رو ببینه بعد از خندیدن فکر میکنه عکس را یک بچه 5 ساله کشیده پس حرف هایی که زدید برای خودتان درست است .

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 1:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
ماشاا.. شماهم یک پا نقاشی هاااا آقای Rega

سپاس استاد مهدی :x در خدمتم

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 1:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Rega نوشته است:
عکسی که خودتون در اینجا در صفحه 3 گزاشتید برای خنداندن بچه هاست یا عکسی که من گزاشتم ؟
حداقل کسی که عکس شما رو ببینه بعد از خندیدن فکر میکنه عکس را یک بچه 5 ساله کشیده پس حرف هایی که زدید برای خودتان درست است .

دوستان اگ عکس رو با عکس ادیت شده من (توسط گوشی مبایل ادیت کردم) مقایسه کنن متوجه عمق کار میشن! نیازی ب نظر توئه آماتور ندارم ک نظر بده. و اینکه من اونو برای دستان گزاشتم و فقط نظرم بود! این از این. در ثانی با این عکس آواتارت پست قبلی من در مورد ب سخره گرفتن تاپیک صدق میکنه! امثال تو هییییییچوقت حتی رنگ جنسو نمیبینن از این بابت مطمئن باش.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 6:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
Rega نوشته است:

دوستان اگ عکس رو با عکس ادیت شده من (توسط گوشی مبایل ادیت کردم) مقایسه کنن متوجه عمق کار میشن! نیازی ب نظر توئه آماتور ندارم ک نظر بده. و اینکه من اونو برای دستان گزاشتم و فقط نظرم بود! این از این. در ثانی با این عکس آواتارت پست قبلی من در مورد ب سخره گرفتن تاپیک صدق میکنه! امثال تو هییییییچوقت حتی رنگ جنسو نمیبینن از این بابت مطمئن باش.

نیازی به مقایسه نیست چون عکسی که گزاشتم چیز شاخی نبوده درضمن من ادعایی ندارم که اماتور باشم یا نه
عکس پروفایل هم به شما ربطی ندارد اختیارش دست خودم است . از نظرم هیچ مشکلی هم نداره

خیلی عجیب است من به شوخی یک عکس گزاشتم آیا به کسی توهین کرده ام ؟ اگر اینطور هست لطفا حذفش کنید
اینکه شما این حرف ها رو می زنید چه ارتباطی با موضوع دارد . هیچ وقت رنگ جنس رو نمی بینم از روی یک عکس به این نتیجه رسیده ای؟
اگر هم چیزی پیدا نکنم برام اهمیتی نداره چون عقده گنج یابی ندارم

پنج شنبه 23 مرداد1393 - 11:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure