انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 5:58pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 کمک از اساتید محترم در مورد علائم گیج کننده 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
uranus_afshar نوشته است:
ببنید دوستان خب طبیعی هست که انسان چیزهای ماورایی رو به راحتی قبول نکنه. حرف دوستان درست. من قبل از خبر دادن به این درویش ردیاب زدم و حفاری شروع شد. حتی تا 20 دقیقه قبل از خبر دار شدن درویش حسین ردیابم بدرستی عمل میکرد. من فقط میخواستم جای دقیقشو بدونم و بیخودی خطا نزده باشم که وقتم تلف بشه. ولی بعد از اینکه درویش فهمید و ازش کمک خواستیم ردیاب از کار افتاد. خانواده من هم همونطور که پیش بینی کرده بود امشب میرسن. ما چاه رو با گونی خاک پر کردیم و موزائیک شد تا بعدا سر فرصت کارو ادامه بدیم. در ضمن از من پولی نگرفت و فقط سهم خواست و گفت پای کار وامیسته. الله اعلم. ایشالا که خیر باشه

به نظر من ردیاب خطا زده.شک نکن. وهم درویش. وهم موکل. خطا تو خطا. @};-

سه شنبه 3 تیر1393 - 3:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سعی میکنم عکسایی که هنگام حفاری گرفتم رو بزارم تا ببینید چه علائم جالبی در آوردم. کارشناس اومد دید گفت شک نکنید اینجا بار داره. یه سری از سفالها رو با مقداری خاک دادیم آزمایشگاه یکی از دوستان یه نظری روش بده

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 4 تیر1393 - 1:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم عکس یک دندان بزرگ که نمیدونم واسه چه موجودیه. اولش فکر کردم واسه شتره ولی فکر کنم بهش نمیاد دندوناش انقدی باشه.

http://8pic.ir/images/037nrg85ti7zdhwkif98.jpg

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

چهارشنبه 4 تیر1393 - 2:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینجا رسیده بدویم به عمق چهار متر و نیمی که دیواره چاهو پشته زدیم و رفتیم جلو که خوردیم به این سه تا خشت چسبیده به هم که کج ایستاده بودن

http://8pic.ir/images/qc2d5ec3vef66o8bhhgs.jpg

چهارشنبه 4 تیر1393 - 2:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بازم به زودی بازم عکس میزارم

فقط خواهشا نظر بدین و کارشناسی کنین دوستان

چهارشنبه 4 تیر1393 - 2:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

uranus_afshar نوشته است:
بازم به زودی بازم عکس میزارم

فقط خواهشا نظر بدین و کارشناسی کنین دوستان

دوست عزیز به خاک رس کوبیده رسیدید؟ خاکی که با کلنگ می‌کنی ولی تکه های کوچک از آن جدا می شه؟ اگر شما فلزی در زیر خاک دفن می کردی و می خواستی از آب و رطوبت محفوظ بماند چی می کردی؟ موفق باشی

پنج شنبه 5 تیر1393 - 8:29am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم یک سری ناچیز از اشیا بدست آمده از عمق 4.5 متری

پیوست:
DSC_x0340.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 6 تیر1393 - 3:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

[size=150]
اینا رو هم نیم متر پایینتر پیدا کردیم
[/size]

پیوست:
DSC_x0339.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 6 تیر1393 - 3:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزیز در این مکان اگر جنسی باشه ردیاب شما داره گازشو میزنه همین ردیاب بدون نقطه زن خوب فایده نداره

جمعه 6 تیر1393 - 3:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دقیقا مشکل من همینجاست که یک آدم مورد اطمینان با دستگاه نقطه زن حرفه ای سراغ ندارم. اکثرا شدن کاسبه این که انقد میگیریم میایم دستگاه میزنیم. به نظرم این آدما نه به دستگاهشون اطمینان دارن نه به خودشون. طرف اگه این کاره باشه و دستگاهش بار رو نشون بده، پای کار وای میسه و سهمش رو میبره. والسلام

شنبه 7 تیر1393 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure