انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 11:21pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 کمک درباره غار پلمپ شده 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت شما دوستان و اساتید محترم

بنده در منطقه شمال به یک جا ی پلمپ برخوردم که در منطقه ای کوهستانی هستش در اون منطقه 3 تا غار وجود داره این غاری که من پیدا کردم دقیقا روبروی یک غار دیگه هستش که از کف زمین 40 متر فاصله داره جلوی غاری که پیدا کردم رو با خاک پوشیده بودن وقتی خاک رو کنار زدم خوردم به سنگ چین وقتی سنگ چین رو برداشتم دیدم داخل غارو با خاک رس قرمز الک شده پر کردن البته خاک پر شده از سقف غار دو وجب فاصله داشت دو متر که خاک رو خاتی کردم به 3 تا سنگ برخوردم که از بزرگ به کوچیک کنار هم چیده بودن زیر هر کدام یک استخوان بودش حدود 7 متر که خاک الک شده قرمز رو خارج کردیم خوردیم به ماسه 2 متر هم ماسه خالی کردیم یک متر اخر غار هم با شفته پر کرده بودن البته ما تا جایی که تونستیم کندیم ولی خیلی محکم بودش در داخل شفته هم استخوان ریخته بودن ورودی غار هشتی هستش عرضش120 سانتیمتر و ارتفاش 150 سانتیمتر هر چی جلو تر میری به صورت شیب هستش از دوستان و اساتید میخوام در این مورد به بنده کمک کنن با تشکر

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 5:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی املی نوشته است:
با سلام خدمت شما دوستان و اساتید محترم

بنده در منطقه شمال به یک جا ی پلمپ برخوردم که در منطقه ای کوهستانی هستش در اون منطقه 3 تا غار وجود داره این غاری که من پیدا کردم دقیقا روبروی یک غار دیگه هستش که از کف زمین 40 متر فاصله داره جلوی غاری که پیدا کردم رو با خاک پوشیده بودن وقتی خاک رو کنار زدم خوردم به سنگ چین وقتی سنگ چین رو برداشتم دیدم داخل غارو با خاک رس قرمز الک شده پر کردن البته خاک پر شده از سقف غار دو وجب فاصله داشت دو متر که خاک رو خاتی کردم به 3 تا سنگ برخوردم که از بزرگ به کوچیک کنار هم چیده بودن زیر هر کدام یک استخوان بودش حدود 7 متر که خاک الک شده قرمز رو خارج کردیم خوردیم به ماسه 2 متر هم ماسه خالی کردیم یک متر اخر غار هم با شفته پر کرده بودن البته ما تا جایی که تونستیم کندیم ولی خیلی محکم بودش در داخل شفته هم استخوان ریخته بودن ورودی غار هشتی هستش عرضش120 سانتیمتر و ارتفاش 150 سانتیمتر هر چی جلو تر میری به صورت شیب هستش از دوستان و اساتید میخوام در این مورد به بنده کمک کنن با تشکر

سلام دوست عزیز احتمال وجود تله در آنجا بسیاره بسیار دقت کن حتما علایم دارد !و در مورد نو کار اساتید توضیح می دهند ! ولی فکر کنم شما از راه خروجی یک قلعه ، کاخ و یا معبد در زیر زمین دارین وارد میشید ! احتمالا اگر شبیه جایی مشترکی که داریم باشه بعد 20 متر 2 راهی میخوری !و در مورد ادامه کار نظری ندارم چون خودم کار نکردم
موفق باشی

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 6:24pm

سلام دوست من در اون منطقه هیچ قله ای وجود نداره کف غار هم صاف هستش معلومه با دست کندن جای تیشه هستش نشانه ای منوط بر تله نیافتیم

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
دوست عزیز سخت ترین کار غار هست پر هزینه و زمان بر شما حتما باید با یک کارشناس در ارتباط باشین

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 16 اردیبهشت1393 - 12:09am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی املی نوشته است:
سلام دوست من در اون منطقه هیچ قله ای وجود نداره کف غار هم صاف هستش معلومه با دست کندن جای تیشه هستش نشانه ای منوط بر تله نیافتیم

دوست من توجه نکردی بگفته من! من صحبت از روی زمین نکردم همه ی اینا توی زمینه! و خشت هایی از جنس زر داره!
موفق باشی
در 7 متر اول تیغه ای تراشیده شده سنگی! بوده! هر هفت متر یک نشان باید داشته باشی در روبروی دهانه غار رودخانه ایی دایمی باید داشته باشید!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1393 - 12:29am

بله درسته جلوی غار رود خونه دارهع ولی کل غاری که ما کندیم 12 متر بیشتر نیست رسیدیم ته غار

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 8:31pm

کسی نیست کمکم کنه این همه اساتید هیچ کس هیچ نظری نداره میدونم چرا چون درباره این نمونه غارها تو کتابهایی که دارین چیزی ننوشته همتون روی کتاب استادین به غیر از عده ای انگشت شمار

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 8:38pm

یعنی این سایت یک استاد نداره من خودم حدودا نزدیک 15 سال حفاری میکنم کم بیش موفق هم بودم تا حالا 4 تا دستگاه عوض کردم با دستگاه فایده نداشت جالبه هر جا که موفق شدیم دستگاه نبرده بودم مثل همین غار دستگاه بیشتر گمراه میکنه تجربه ام نسبتا خوبه ادعا نمکنم ولی این مطلب رو اشتراک گذاشتم تا دیگران هم نظر بدن قبل از این انجمن و سایتها من خودم سایت داشتم از هیچ کس یک قران هم نگرفتم ولی کارشون رو راه انداختم بدون چشم داشت دقیقا 5 ساله که میشه سایتhadiamoli.mihanbolg.com رو دارم دو سال هم بهش مطلب اضافه نکردم برای خودم کار میکنم

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 9:50pm

هادی املی نوشته است:
یعنی این سایت یک استاد نداره من خودم حدودا نزدیک 15 سال حفاری میکنم کم بیش موفق هم بودم تا حالا 4 تا دستگاه عوض کردم با دستگاه فایده نداشت جالبه هر جا که موفق شدیم دستگاه نبرده بودم مثل همین غار دستگاه بیشتر گمراه میکنه تجربه ام نسبتا خوبه ادعا نمکنم ولی این مطلب رو اشتراک گذاشتم تا دیگران هم نظر بدن قبل از این انجمن و سایتها من خودم سایت داشتم از هیچ کس یک قران هم نگرفتم ولی کارشون رو راه انداختم بدون چشم داشت دقیقا 5 ساله که میشه سایتhadiamoli.mihanbolg.com رو دارم دو سال هم بهش مطلب اضافه نکردم برای خودم کار میکنم

با سلام
دوست گرامی،اول یه نکته را یادآوری کنم که متاسفانه توی این سایت کسانی هستند وقتی راهنمایی شون میکنی تازه طلب کار هم میشن.پس مجبوریم خودمونو سبک نکنیم و فقط نظاره گر باشیم.
دوم:شما خودت فرمودید که در اون منطقه سه غار نزدیک هم هست پس دو تا از غارها رد گمی و گمراهه.همه آثار و علایم را داره ولی مال در اون غاریه که یا خیلی ساده ست یا اینکه جوری گذاشتنش که نگی اینجا مال هست.پس برو غاری که اگه بهش نگاه کنی با خودت میگی اگه من بودم اینجا نمیذاشتم.
در پناه حق

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 10:02pm

david45 نوشته است:
هادی املی نوشته است:

با سلام
دوست گرامی،اول یه نکته را یادآوری کنم که متاسفانه توی این سایت کسانی هستند وقتی راهنمایی شون میکنی تازه طلب کار هم میشن.پس مجبوریم خودمونو سبک نکنیم و فقط نظاره گر باشیم.
دوم:شما خودت فرمودید که در اون منطقه سه غار نزدیک هم هست پس دو تا از غارها رد گمی و گمراهه.همه آثار و علایم را داره ولی مال در اون غاریه که یا خیلی ساده ست یا اینکه جوری گذاشتنش که نگی اینجا مال هست.پس برو غاری که اگه بهش نگاه کنی با خودت میگی اگه من بودم اینجا نمیذاشتم.
در پناه حق

در اینجا چند تا عکس برات میذارم تا متوجه بشی.در عکس اول و دوم سه غار به فاصله چندین متر.غار اول داری علامت فلش و ساروج هست ولی غارهای بعدی ساده ترند.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 10:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure