انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 10:30pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 کمک از اساتید محترم در مورد علائم گیج کننده 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

هنگام حفاری از عمق 80 سانت تا عمق 3 متری فقط کوزه شکسته در میومد. از 3 متر تا 3.5 متر خاک. بعد استخوان و خشت شکسته. از 3.5 تا 4 متر فقط خاک. الان در عمق 4 تا 4.5 متری برخورد کردیم به خشت های درسته که بعضی ها در کف و بعضی خشتها به صورت سه تایی و به هم چسبیده ایستاده و در جهات مختلف هستند که بالای این خشت ها کوزه و دندان و استخوان شتر نیز پیدا شد. ردیاب به شدت قیچی میشه و عمق را صفر میزنه. نمیدونم چیکار کنم. نمیدونم باید برم پایین یا ردش کردم. اصلا نمیدونم کجای دیواره چاهو باید برم جلو. راهنماییم کنید لطفا. در ضمن زیر خشتا خوردم به خاک سفت و قرمز رنگ. طرف دیگر دیواره خوردم به شن. گیج شدم

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

یکشنبه 1 تیر1393 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام دوست عزیز وجود دندان نشان روزی و خوردن که همان بار است، می باشد. در این حالت اگر منظور شما از شن همان "ماسه بادی" است، به همان سمتی که ماسه بادی است کار کن تا جایی که ماسه تمام شه. سپس روی همین ماسه عمق رو زیاد کن. مواظب خودتون و موفق باشید

یکشنبه 1 تیر1393 - 5:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
سلام دوست عزیز وجود دندان نشان روزی و خوردن که همان بار است، می باشد. در این حالت اگر منظور شما از شن همان "ماسه بادی" است، به همان سمتی که ماسه بادی است کار کن تا جایی که ماسه تمام شه. سپس روی همین ماسه عمق رو زیاد کن. مواظب خودتون و موفق باشید

واقعا ممنون از راهنماییتون. مطمعنم خیلی به بار نزدیکم ولی سردرگمم. حتما از راهنماییتون استفاده میکنم. منظورم از شن یعنی خاکی که همراه با سنگهای گرد و ریز هستش و رنگ خاکش سیاهه

همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن، همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن، ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن، شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن، ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن،بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد،که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:12am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان قراره یه بنده خدا از شهرستانشون دستگاهشو بیاره بزنه بلکه از سردرگمی نجات پیدا کنیم. من که اون پایین تا ردیابو موازی سطح زمین میکنم قیچی میکنه و عمق رو صفر میزنه ولی تا نقطه زن نباشه نمیشه گفت دقیقا کجاست. دعا کنید

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

و سوال دیگه اینگه با ردیاب میشه جهت رو روی دیواره ها مشخص کرد که نیازی به نقطه زن نباشه؟ خودتون فرض کنید ته چاه با یک عالمه علائم، ردیاب قیچی میشه و نمیدونید کجای این دیوار گرد رو پیش برید

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

علامه کفعمی دعایی به عنوان حدیث قدسی نقل کرده است که خداوند به حضرت محمد(ص) فرمود: "کسی که دوست دارد از سحر و طلسم در امان باشد، بگوید:

ْ "اللَّهُمَّ رَبَّ مُوسَی وَ خَاصَّهُ بِکَلَامِهِ وَ هَازِمَ مَنْ کَادَهُ بِسِحْرِهِ بِعَصَاهُ وَ مُعِیدَهَا بَعْدَ الْعَوْدِ ثُعْبَاناً وَ مُلَقِّفَهَا إِفْکَ أَهْلِ الْإِفْکِ وَ مُفْسِدَ عَمَلِ السَّاحِرِینَ وَ مُبْطِلَ کَیْدِ أَهْلِ الْفَسَادِ مَنْ کَادَنِی بِسِحْرٍ أَوْ بِضُرٍّ عَامِداً أَوْ غَیْرَ عَامِدٍ أَعْلَمُهُ أَوْ لَا أَعْلَمُهُ وَ أَخَافُهُ أَوْ لَا أَخَافُهُ فَاقْطَعْ مِنْ أَسْبَابِ السَّمَاوَاتِ عَمَلَهُ حَتَّی تُرْجِعَهُ عَنِّی غَیْرَ نَافِذٍ وَ لَا ضَارٍّ لِی وَ لَا شَامِتٍ بِی إِنِّی أَدْرَأُ بِعَظَمَتِکَ فِی نُحُورِ الْأَعْدَاءِ فَکُنْ لِی مِنْهُمْ مُدَافِعاً أَحْسَنَ مُدَافَعَةٍ وَ أَتَمَّهَا یَا کَرِیم‏"

دوشنبه 2 تیر1393 - 9:41am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اتفاقای عجیبی افتاد برامون که شاید جالب باشه براتون. دستگاه نقطه زن که به دستمون نرسید و مجبور شدیم به یه درویشی که یه نسبت فامیلی با ما داشت رو بزنیم. این بنده خدا به علم جفر تسلط کامل داره و شب وقتی ما رفته بودیم مهمانی و خونه خالی بود با موکلش اومده بودن خونه. فردا صبحش زنگ پشت زنگ که آقا باید دست بکار بشید که خدا براتون ساخته. داستانو واسمون تعریف کرد و چون میخواست حس اعتماد در ما ایجاد کنه به ما گفت که اگر فلان جا رو دو متر بکنید فلان چیز در میاد. خلاصه سر درصد و این چیزا به توافق رسیدیم ولی گفت باید بزارید واسه یه زمان دیگه چون این کار 1 هفته زمان میبره و شما هم که فقط 1 روز فرصت دارید تا خانوادتون از سفر برگردن. و حتی گفت اگر 100 تا دستگاه هم بیارید تو خونه هیچ جوابی بهتون نمیگه. دست بر قضا یه اپراتور ردیاب حرفه ای همان شب پیدا شد و آوردیمش خونه. هر جارو دستگاه زد گفت چیزی نشون نمیده و علایم میگه اینجا 100 در 100 بار داره. وقتی که رفت درویشه زنگ زد گفت کسی رو آوردین خونه ولی بازم که بیارین جواب نمیده. بعدا فهمیدیم موکلشو گذاشته محافظ دفینه و هیچ دستگاهی نمیگیرش. دنبال یه دستگاه خوب هستم غیر از ردیاب و درصد خوبی هم میدم. فقط امروز وقت دارم. یا علـــــــــی

سه شنبه 3 تیر1393 - 8:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
uranus_afshar نوشته است:
اتفاقای عجیبی افتاد برامون که شاید جالب باشه براتون. دستگاه نقطه زن که به دستمون نرسید و مجبور شدیم به یه درویشی که یه نسبت فامیلی با ما داشت رو بزنیم. این بنده خدا به علم جفر تسلط کامل داره و شب وقتی ما رفته بودیم مهمانی و خونه خالی بود با موکلش اومده بودن خونه. فردا صبحش زنگ پشت زنگ که آقا باید دست بکار بشید که خدا براتون ساخته. داستانو واسمون تعریف کرد و چون میخواست حس اعتماد در ما ایجاد کنه به ما گفت که اگر فلان جا رو دو متر بکنید فلان چیز در میاد. خلاصه سر درصد و این چیزا به توافق رسیدیم ولی گفت باید بزارید واسه یه زمان دیگه چون این کار 1 هفته زمان میبره و شما هم که فقط 1 روز فرصت دارید تا خانوادتون از سفر برگردن. و حتی گفت اگر 100 تا دستگاه هم بیارید تو خونه هیچ جوابی بهتون نمیگه. دست بر قضا یه اپراتور ردیاب حرفه ای همان شب پیدا شد و آوردیمش خونه. هر جارو دستگاه زد گفت چیزی نشون نمیده و علایم میگه اینجا 100 در 100 بار داره. وقتی که رفت درویشه زنگ زد گفت کسی رو آوردین خونه ولی بازم که بیارین جواب نمیده. بعدا فهمیدیم موکلشو گذاشته محافظ دفینه و هیچ دستگاهی نمیگیرش. دنبال یه دستگاه خوب هستم غیر از ردیاب و درصد خوبی هم میدم. فقط امروز وقت دارم. یا علـــــــــی

بشنو و باور نکن.خدا کنه که پول نداده باشی.معلومه که خودت هم بهش اعتقاد نداری.چرا؟.....به این علت:کپی نوشته های شما:بعدا فهمیدیم موکلشو گذاشته محافظ دفینه و هیچ دستگاهی نمیگیرش. دنبال یه دستگاه خوب هستم غیر از ردیاب و درصد خوبی هم میدم. فقط امروز وقت دارم. [-X [-X [-X

سه شنبه 3 تیر1393 - 1:13pm
آواتار کاربر

با سلام
برادر من اگه طرف موکل به این خوبی داره اینهمه جا و مکان با موکل جونش :-* میرفت در میاورد دیگه به شما احتیاج نداشت .الانم کلا برگشتیم به عقب دستگاه ها حذف جنو موکلو روح و ارواحو خروسی دعایی شدن طلایاب حرفه ای کاملا تصویری با مشخص کردن عمق هدف با خطای 1درصد :D

سه شنبه 3 تیر1393 - 1:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ببنید دوستان خب طبیعی هست که انسان چیزهای ماورایی رو به راحتی قبول نکنه. حرف دوستان درست. من قبل از خبر دادن به این درویش ردیاب زدم و حفاری شروع شد. حتی تا 20 دقیقه قبل از خبر دار شدن درویش حسین ردیابم بدرستی عمل میکرد. من فقط میخواستم جای دقیقشو بدونم و بیخودی خطا نزده باشم که وقتم تلف بشه. ولی بعد از اینکه درویش فهمید و ازش کمک خواستیم ردیاب از کار افتاد. خانواده من هم همونطور که پیش بینی کرده بود امشب میرسن. ما چاه رو با گونی خاک پر کردیم و موزائیک شد تا بعدا سر فرصت کارو ادامه بدیم. در ضمن از من پولی نگرفت و فقط سهم خواست و گفت پای کار وامیسته. الله اعلم. ایشالا که خیر باشه

سه شنبه 3 تیر1393 - 2:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure