انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 8:34am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 جوغنهای دایره 
نویسنده پیغام

پیوست:
rps20130605_122116.jpg
ا
ین هم عکس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 11:26am

لطفا نظر بدهید محل در ایلام

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amo yousef نوشته است:
لطفا نظر بدهید محل در ایلام

یوسف جان به احتمال زیاد طبیعی باشه....لی باز دوستان دیگه هم نظر ردن ببین چی میگن

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 1:06pm

سلام نه طبیعی نیست کار دسته روی سنگ در جاهای دیگه سنگ صندلی .شیار .درخت تنومند .جوقان و و و. وجود دارد

چهارشنبه 15 خرداد1392 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
سلام یوسف جان با تمدنی که ایلام داره و گنج های بزرگ کشف شده در اونجا و با مشخصاتی ک شما دادید احتمال خیلی زیاد در اون اطراف دفینه باشه .
باید دوستان کارشناس پارسا و you-me -love نظر قطعی رو بدن .

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 8:38pm

ممنون منتظر جواب اساتید هستم

جمعه 16 خرداد1392 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام عمو یوسف جان
بذار یه موضوع رو براتون روشن کنم در این که مورد شما کاره دسته شک نیست ولی یه مطلب رو بگم شما هر وقت جایی میرید خودتون رو بذارید جای طرفی که بارش رو پنهون کرده بارتون رو کجا پنهون میکنید ؟ چطور پنهون میکنید ؟ ایا وقت داشتید که برای یک بار شخصی بایستید این همه علامت بکنید ؟ جایی علامت میذارید که به قول خودتون پره از این علائم؟ اونموقه بعد از مدتی اگر در منطقه غریب باشید در بین این هم علائم کجا دنبال علائمتون باید بگردین؟ ایا علائم رو طوری یا جایی تعبیه میکنید که صاف یکی رو ببره سر علائمتون؟ در کل اینها که گفتم در مورد بارهای شخصی است که بارشون اکثرا کمه و اکثرا هم نسخه ندارند دوستان گمان میکنند بارهای کوچک و دم دستی هم نسخه دارند نه طرف یک شبه بارش رو از ترس راهزنا قایم کرده که یک شبه هم بیرون بیاد دیگه فرصت علامت گذاری انچنانی نداشته روی هدفش سنگ میریخت یا پای چشمه یا درختی پنهونش میکرده که مکانش رو گم نکنه
بارهای نیمه سنگین به بالا نسخه دارند و علامت انچنانی
در مورد اموال دولتی هم علائم رو متخصصان درباریشون که در پنهان کردن دفینه ها خبره بودن درست میکردند اون هم به صورتی شکیل زیبا و معنا دار و معمایی
اما نکته مهم اگر در این مکانی که شما هستید پر از این علائم هست که نزدیک به هم هم هستند وقت صرف کردن روی اینها فقط الافی داره دوست من چون ما هم یه منطقه ای داریم که تا چشم کار میکنه پره از علامت های جور واجور که همه نماد هستند
علامت دفینه ها باید شکیل باشند و روی حساب کتاب بر روی سنگهای خاص و غریب در ضمن جند بار گفتم باز هم میگم علامت باید طوری باشد که همه کس حتی بچه ای هم به ان واقف باشد نمونه اش رو میذارم مثل در مورد این سنگ نگاره که اسب و اسب سوار هست هرکس اون رو ببینه به این مفهوم اون پی میبره
در ضمن عکسهای شما حرفه ای هم گرفته نشده اند عکس باید گویای بسیاری از مطالب باشد

جمعه 16 خرداد1392 - 1:33am

سلام پارسی
ممنون از اینکه به من جواب دادید
سوال اول کسی که میاد اون سنگهایی که می تراشه و با اون زحمت که الان با این دستگاههای مدرن به سختی می توان انجام برای تفریح انجام می داده اونم این همه علامت!
سوال دوم
این علایم که گفتم در راستای هم هستند و این خود یک نسخه نمی تونه باشه ؟که من توانایی خوندنش رو ندارم
سوال سوم
می گی در منطقه شما هم همچین چیزی هست وچون شما نتوانسته اید پیدایش کنید وقت تلف کردن است بهترنیست از اساتید کمک بگیرید ؟

جمعه 17 خرداد1392 - 11:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amo yousef نوشته است:
سلام پارسی
ممنون از اینکه به من جواب دادید
سوال اول کسی که میاد اون سنگهایی که می تراشه و با اون زحمت که الان با این دستگاههای مدرن به سختی می توان انجام برای تفریح انجام می داده اونم این همه علامت!
سوال دوم
این علایم که گفتم در راستای هم هستند و این خود یک نسخه نمی تونه باشه ؟که من توانایی خوندنش رو ندارم
سوال سوم
می گی در منطقه شما هم همچین چیزی هست وچون شما نتوانسته اید پیدایش کنید وقت تلف کردن است بهترنیست از اساتید کمک بگیرید ؟

سلام دوست عزیز علامت دفینه باید گویا وصریح باشه
دوست من تو این منطقه که من میگم کوه پر از این اثاره تا چشم کار میکنه اینها علامت بار نیستند بلکه نماد هستند که برای ایینهای دینی و مذهبی اکثرا گبریها اونها رو بوجود میاوردن و نه برای تفریح و احتیاج به رمزگشایی نیست صدا وسیما هم مستندی از این علائم پخش کرده
بگذریم اگر شما فکر میکنید اینجا بار هست اولا از نشانه های دیگر هم عکس بگیرید هم چنین از این نشانه ها اما به صورت حرفه ای که خود سنگ و علائم و چهار جهت سنگ هم در اونه پیدا بشه
عمو موسی ما که بخیل نیستیم :D خدا کنه باشه شما داشته باشی انگار ما داریم :-* من قصدم اینه که از حفاریهای بیمورد جلوگیری بشه داداش

جمعه 17 خرداد1392 - 12:24pm

نه داداش من قصد توهین نداشتم اگر انجام دادم عذرخواهی می کنم یک سری عکس دیگه رو از انجا می گذارم اما فعلا نمی توانم عکس جدید بگیرم اما در اولین فرصت قرار می دهم عکسها رو کم حجم می کنم تا اپلود بشه برای همین کمی بی کیفیت است

جمعه 17 خرداد1392 - 1:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure