انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 5:26am

پاسخ به موضوع  [ 149 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 تصاویری از تومولوسها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
درود بر استاد پارسی
بچه ها هیچ وقت از حیوانات برای خنثی کردن تله و رسیدن به ثروت استفاده نکنید ارزششو نداره

اونوقت سربریدن گوسفند برای رفع قضا و قدر اشکال نداره نه ؟ ;)
واسه حاجی گوسفند میکشیم ...
واسه عروس و دوماد گوسفند میکشیم ...
واسه ماشین نو گوسفند میکشیم تازه پولدار تر باشیم گاو و شتر میکشیم ...
واسه خیلی چیزای بی ارزش دیگه هم حیوانات رو قربونی میکنیم ...
اونوقت برای کاری که معلوم نیست اصلا حیوون بمیره یا نه استفاده از اون مشکل دار میشه ؟ :-o :D
یا حق.

یکشنبه 19 آبان1392 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینهایی که شما میگید فرق میکنه
ما گوسفندو نمیکشیم که گوشتشو دور بندازیم
گوشت گوسفند یکی از مواد غذایی ماست
گوسفندو میکشیم گوشتشو بین مردم نیاز مند پخش میکنیم .این میشه قربانی
ولی اینکه حیوان بدبختو بفرستی جلو زیر تله از بین برده کاره درستی نیست.
اون هم مثل ما جون داره حق زنگی داره نامردیه ازش اینطوری استفاده بشه

یکشنبه 19 آبان1392 - 10:44pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

majid_famali نوشته است:
aprin نوشته است:
سلام به همه دوستان

واقعیتش من تا حالا تو تومولوس حفاری نکردم ولی نصف عمرمو تو تونل و بیابون گذروندم چون (رشتم معدنه ) بهترین حالتش تو مترو تهران کار کردم هیج جور تونل نمونده که نزده باشم به نظر من همچین کاری وسیله میخواد یا باید به قول دوستان بیل مکانیکی رو انداخت به جونش یا اگه شدنی نیست و قصد تونل زدن دارید باید ابتدا سمتی که شیب تند تری داره رو انتخاب کرد ( که طول ترانشه کمتر بشه )یه ترانشه کوچیک زد ارتفاع 3 متر عرض 1.5 متر و از داخل ترانشه تونل رو شروع کرد شکل حفاری تونل باید مثل نون سنگک باشه تو کف 1 متر عرض ارتفاع 1.2 اصلا نباید سقف رو گرد کرد و باید هشتی شکل حفاری بشه برای حفاری یا باید کمپرسور و پیکور 4 کیلویی برد یا از موتور برق و پیکور برقی استفاده کرد اگه دسترسی به اینا ندارید کارتون سختتر میشه و حفاری طولانی تر باید از کلنگ های یک طرفه استفاده کرد و برای جابجا کردن خاکهای حفاری شده از بیلهای دسته کوتاه و فرقون استفاده کرد با این شکل تونل میشه به راحتی پیشروی کرد اگه جایی به ماسه برخوردید میتونید از کول کورهای استفاده کنید یه اکیپ 3 تا 4 نفره حفار به راحتی روزی 20 تا 25 متر حفاری میکنن در نهایت برای تخریب هر جور پلمب برای رسیدن به اتاقها میشه از هیلتی استفاده کرد و روی دیوار چال زد و از ماده ای به اسم راکتون ( فرق راکتون با کتراک اینه که راکتون درجا جواب میده و نیازی به صرف زمان نیست) برای تخریب استفاده کرد که بدون شک هیچ پلمبی جلوش دوام نمیاره و تو بازار هم موجوده من باهاش بتون های مسلح بسیار قطور رو هم تخریب کردم واگه دسترسی به این ندارید میتونید از هیلتی های مغزه گیر استفاده کنید ودورتا دور مقطعی که میخواید وارد بشین رو با مغزه گیر مغزه های نزدیک به هم بزنید و راه رو باز کنید

نمیدونم گذاشتن لینک خلاف مقررات هست یا نه ولی برای دوستان میتونه مفید باشه
http://www.payamdaran.net/relps=%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D9%86&pu=10099323

آپرین عزیز !
با توجه به تحریم فعلا نمیتونید راکتن اصل گیر بیارید و اگر کسی ادعا کنه که داره مطمئنا همون کتراک رو به شما میده و به اسم راکتن پول میگیره .
یا حق.

سلام
دوست عزیز اگه نیاز داشتی بگو هم راکتون و کسی که حرفه ای هست تو استفادش بهت معرفی کنم درسته خیلی کمه ولی هست

دوشنبه 19 آبان1392 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

majid_famali نوشته است:
salam7 نوشته است:
درود بر استاد پارسی
بچه ها هیچ وقت از حیوانات برای خنثی کردن تله و رسیدن به ثروت استفاده نکنید ارزششو نداره

اونوقت برای کاری که معلوم نیست اصلا حیوون بمیره یا نه استفاده از اون مشکل دار میشه ؟ :-o :D
یا حق.

سلام مجید جان شما بیا من شما رو بفرستم تو یه دالانی که تله داره چه عیبی داره
سر امام حسین علیه السلام رو بریدند ملعونین عالم لعنت الله علیها
تو جنگ جوونا رفتن شهید شدن
فلانی رفت تصادف کرد مرد
فلانی مریض شد مرد
چه عیبی داره شما هم بری با دل و جرات به پیشواز تله های مرگبار شما چه میدونی تله عمل میکنه یا نه وجود داره یا نداره
ها عیبی داره بری ؟
اگر شما جون داری اون هم جون داره قرار نیست چون خدا برای مصارف خونشون رو حلال کرده ما هم بخوایم اونها رو در چنین مواردی نابود کنیم
اوست که جان میدهد و میگیرد نه ما :YMPEACE:

دوشنبه 19 آبان1392 - 12:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
majid_famali نوشته است:
salam7 نوشته است:
درود بر استاد پارسی

یا حق.

سلام مجید جان شما بیا من شما رو بفرستم تو یه دالانی که تله داره چه عیبی داره
سر امام حسین علیه السلام رو بریدند ملعونین عالم لعنت الله علیها
تو جنگ جوونا رفتن شهید شدن
فلانی رفت تصادف کرد مرد
فلانی مریض شد مرد
چه عیبی داره شما هم بری با دل و جرات به پیشواز تله های مرگبار شما چه میدونی تله عمل میکنه یا نه وجود داره یا نداره
ها عیبی داره بری ؟
اگر شما جون داری اون هم جون داره قرار نیست چون خدا برای مصارف خونشون رو حلال کرده ما هم بخوایم اونها رو در چنین مواردی نابود کنیم
اوست که جان میدهد و میگیرد نه ما :YMPEACE:

جناب پارسی این لحن از شما بعیده [-X
شما بیا که الحمدلله استاد زبردستی هم هستی و تمام علائم دنیارو هم خودتون بتنهائی تجربه کردین طبق گفته ی خودتون تو یه تونل که میخواستم گوسفند بفرستم و شما بنده رو منصرف کردی من شما رو بفرستم ببینم شما که میگی گوسفند نفرست چکار میکنی تا منم یاد بگیرم :D ماکه تو این چهل سال عمرمون چیزی جز این راه یاد نگرفتیم لااقل شما به ما آموزش بده ببینم چطور تله ها رو خنثی میکنی ... @};-
یه چیز دیگه مطمئنا من جائی که میرم میدونم تله داره یانه و چه تله ای داره ولی در مورد عمل کردنشون کسی چه میدونه شاید عمل کنه شایدم شامل مرور زمان شده باشه و یه تخفیفی به گوسفند بده که حال دوستداران گوسفند که برای هر چیزی مثل آب سرگوسفندو میبرن گرفته نشه ... :))
یا حق.

پنج شنبه 23 آبان1392 - 4:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

aprin نوشته است:
majid_famali نوشته است:
aprin نوشته است:
سلام به همه دوستان

واقعیتش من تا حالا تو تومولوس حفاری نکردم ولی نصف عمرمو تو تونل و بیابون گذروندم چون (رشتم معدنه ) بهترین حالتش تو مترو تهران کار کردم هیج جور تونل نمونده که نزده باشم به نظر من همچین کاری وسیله میخواد یا باید به قول دوستان بیل مکانیکی رو انداخت به جونش یا اگه شدنی نیست و قصد تونل زدن دارید باید ابتدا سمتی که شیب تند تری داره رو انتخاب کرد ( که طول ترانشه کمتر بشه )یه ترانشه کوچیک زد ارتفاع 3 متر عرض 1.5 متر و از داخل ترانشه تونل رو شروع کرد شکل حفاری تونل باید مثل نون سنگک باشه تو کف 1 متر عرض ارتفاع 1.2 اصلا نباید سقف رو گرد کرد و باید هشتی شکل حفاری بشه برای حفاری یا باید کمپرسور و پیکور 4 کیلویی برد یا از موتور برق و پیکور برقی استفاده کرد اگه دسترسی به اینا ندارید کارتون سختتر میشه و حفاری طولانی تر باید از کلنگ های یک طرفه استفاده کرد و برای جابجا کردن خاکهای حفاری شده از بیلهای دسته کوتاه و فرقون استفاده کرد با این شکل تونل میشه به راحتی پیشروی کرد اگه جایی به ماسه برخوردید میتونید از کول کورهای استفاده کنید یه اکیپ 3 تا 4 نفره حفار به راحتی روزی 20 تا 25 متر حفاری میکنن در نهایت برای تخریب هر جور پلمب برای رسیدن به اتاقها میشه از هیلتی استفاده کرد و روی دیوار چال زد و از ماده ای به اسم راکتون ( فرق راکتون با کتراک اینه که راکتون درجا جواب میده و نیازی به صرف زمان نیست) برای تخریب استفاده کرد که بدون شک هیچ پلمبی جلوش دوام نمیاره و تو بازار هم موجوده من باهاش بتون های مسلح بسیار قطور رو هم تخریب کردم واگه دسترسی به این ندارید میتونید از هیلتی های مغزه گیر استفاده کنید ودورتا دور مقطعی که میخواید وارد بشین رو با مغزه گیر مغزه های نزدیک به هم بزنید و راه رو باز کنید

نمیدونم گذاشتن لینک خلاف مقررات هست یا نه ولی برای دوستان میتونه مفید باشه
http://www.payamdaran.net/relps=%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D9%86&pu=10099323

آپرین عزیز !
با توجه به تحریم فعلا نمیتونید راکتن اصل گیر بیارید و اگر کسی ادعا کنه که داره مطمئنا همون کتراک رو به شما میده و به اسم راکتن پول میگیره .
یا حق.

سلام
دوست عزیز اگه نیاز داشتی بگو هم راکتون و کسی که حرفه ای هست تو استفادش بهت معرفی کنم درسته خیلی کمه ولی هست

سلام آپرین جان و خسته نباشی !
جسارتا بنده کارشناس عمران هستم و تقریبا با این ماده سروکار دارم و تا حدودی بزرگان وارد کننده رو تو تهران مبشناسم ...
این گفته ی بنده نیست گفته ی همونائیه که عرض کردم ... البته امکان اینکه از قبل کسی داشته باشه هم هست به شرطی که مشکلی نداشته باشه ... اگه واقعا سراغ داری یه پیام خصوصی بهم بده و شماره بده چون برای یک پروژه نیاز دارم که زمان توش حرف اول رو میزنه ...
اگه این لطفو در حق بنده کنید بسیار سپاسگزار خواهم بود.
یا حق.

آخرین بار توسط majid_famali در پنج شنبه 23 آبان1392 - 5:25am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 23 آبان1392 - 5:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
اینهایی که شما میگید فرق میکنه
ما گوسفندو نمیکشیم که گوشتشو دور بندازیم
گوشت گوسفند یکی از مواد غذایی ماست
گوسفندو میکشیم گوشتشو بین مردم نیاز مند پخش میکنیم .این میشه قربانی
ولی اینکه حیوان بدبختو بفرستی جلو زیر تله از بین برده کاره درستی نیست.
اون هم مثل ما جون داره حق زنگی داره نامردیه ازش اینطوری استفاده بشه

سلام دوست عزیز !
فرمایشات جنابعالی کاملا متینه ...
این عرض بنده برای دوستانیه که بدون توجه دارن جون خودشونو بخطر میندازن و تجربه ای تو این کار ندارن ...
هر طور که حساب کنید جون انسان ازحیوان سره ... اینو هر عقل سلیمی میپذیره هر چند جون حیوان هم بنوبه ی خود ارزش داره ولی از شما میپرسم در مقابل اشرف مخلوقات کدامیک با ارزش تره ؟
بنده همونطور که عرض کردم این مطلبو برای دوست عزیزمون که نمیدونست توی راه چه خطراطی هست عرض کردم و الا بنده به شخصه طاقت دیدن گرفتن جون مرغو هم ندارم ... X_X
ضمنا همین ما انسانها برای مراسم حج که بالاترین مراسم عبادیمونه گوسفند قربونی رو دور میریزیم در صورتیکه اینهمه آدم نیازمند و گرسنه وجود داره ...
امیدوارم شما و دوستان هم نظر با شمارو رنجیده خاطر نکرده باشم و اگر نا خواسته اینطور شد عذر میخوام ...
یا حق.

پنج شنبه 23 آبان1392 - 5:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب پارسی این لحن از شما بعیده [-X
شما بیا که الحمدلله استاد زبردستی هم هستی و تمام علائم دنیارو هم خودتون بتنهائی تجربه کردین طبق گفته ی خودتون تو یه تونل که میخواستم گوسفند بفرستم و شما بنده رو منصرف کردی من شما رو بفرستم ببینم شما که میگی گوسفند نفرست چکار میکنی تا منم یاد بگیرم :D ماکه تو این چهل سال عمرمون چیزی جز این راه یاد نگرفتیم لااقل شما به ما آموزش بده ببینم چطور تله ها رو خنثی میکنی ... @};-
یه چیز دیگه مطمئنا من جائی که میرم میدونم تله داره یانه و چه تله ای داره ولی در مورد عمل کردنشون کسی چه میدونه شاید عمل کنه شایدم شامل مرور زمان شده باشه و یه تخفیفی به گوسفند بده که حال دوستداران گوسفند که برای هر چیزی مثل آب سرگوسفندو میبرن گرفته نشه ... :))
یا حق.[/quote]
[-X [-X [-X
مجید جان بنده ادعایی نداشتم و البته اندازه ای که برای خودم کفایت کنه میدونم این یک
دوما وقتی شما منظور حرف رو نمیگیری پس بهتره صحبتی نشه
شما هنوز فرق حلال بودن یک چیز و حرام شدنش در موردی غیر از مورد استفاده خودش رو با توجه به عرف و شرعش اگر توی این چهل سال دونسته باشید این کافیه اگر هم نه که باز هم هیچ صحبتی نمیشه کرد چون چهل سال عمر کمی نیست!!!!!!!!
یا علی
موفق باشید

پنج شنبه 23 آبان1392 - 4:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام.
آقای پارسی وفتی شما استفاده از یه چیزی رو منع میکنید باید یه راه حلی به جای اون ارائه بدید این که خودمون به جایی که مشکوک به تله هست بریم دور از عقله .و ربات هم که در اختیار نداریم بفرستیم اونجا اگه فرستادن حیوون راه خوبی نیست پس یه روش دیگه توصیه کنید. منظور آقا مجید هم همین بود.

یکشنبه 25 آبان1392 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
sasanasadi نوشته است:
باسلام.
آقای پارسی وفتی شما استفاده از یه چیزی رو منع میکنید باید یه راه حلی به جای اون ارائه بدید این که خودمون به جایی که مشکوک به تله هست بریم دور از عقله .و ربات هم که در اختیار نداریم بفرستیم اونجا اگه فرستادن حیوون راه خوبی نیست پس یه روش دیگه توصیه کنید. منظور آقا مجید هم همین بود.

:ymapplause: :ymapplause: @};-

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 149 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure