انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 4:06am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 تدوین بزرگترین کتاب آثار و علائم باستان شناسی به نام فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید به تمام اساتید بزرگواری که در این انجمن حضور دارن و تلاششان فقط و فقط کمک به اعضاء انجمن هست و بالا بردن سطح علمی کاربران انجمن در امر باستانشناسی و فلزیابی است. دوستان عزیز این همه استاد خوب و با کیفیت دآریم در این انجمن پس چرا از علمی که دارن به خوبی استفاده نمیشه اساتیدی مثلا استاد آریا استاد دستان استاد علی استاد تهرانی استاد پارسی استاد میلیاردر و اساتید دیگه که من حافظم یاری نکرد که اسامیشونو به یاد بیارم ببخشید و اساتید بزرگ حمید عزیز و مجتبی گرامی و دوست داشتنی عزیزان چرا یک کتاب جامع باستانشناسی تدوین نمی‌کنیم :ymhug: :ymhug: :YMPEACE: :YMPEACE: :-BD :-BD

فقط خدا میتونه درمورده من قضاوت کنه

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 7:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد کانی عزیز و آرتین گرامی استاد مهدی استاد بینا ببخشید فراموش کرده بودم و اساتید گرامی دیگر لطفا نظرات خودتون رو بدید ممنون میشم :ymhug: :ymhug: :YMPEACE: :YMPEACE:

پنج شنبه 1 اسفند1392 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meysam18262 نوشته است:
سلام و خسته نباشید به تمام اساتید بزرگواری که در این انجمن حضور دارن و تلاششان فقط و فقط کمک به اعضاء انجمن هست و بالا بردن سطح علمی کاربران انجمن در امر باستانشناسی و فلزیابی است. دوستان عزیز این همه استاد خوب و با کیفیت دآریم در این انجمن پس چرا از علمی که دارن به خوبی استفاده نمیشه اساتیدی مثلا استاد آریا استاد دستان استاد علی استاد تهرانی استاد پارسی استاد میلیاردر و اساتید دیگه که من حافظم یاری نکرد که اسامیشونو به یاد بیارم ببخشید و اساتید بزرگ حمید عزیز و مجتبی گرامی و دوست داشتنی عزیزان چرا یک کتاب جامع باستانشناسی تدوین نمی‌کنیم :ymhug: :ymhug: :YMPEACE: :YMPEACE: :-BD :-BD

برادر من نصف بیشتر این اساتیدی که نام بردی هیچی از باستانشناسی نمیدونند یا اگر هم بدونند خیلی محدوده و
نیمه دیگر هم اطلاعات بالایی دارند ولی بعید میدونم صورت خوبی داشته چون انقدر کتابهای مرجع هستش که همه دوستان بیشتر از اونها کمک میگیرند....
البته جسارت نباشه خدمت اساتید محترم همانطور که خودتون هم میدونید اینجا سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب (طراحی و تهیه از لحاظ الکترونیک ) و مطمئنا در این زمینه اساتید بالایی رو که نام بردید جزء مفاخر هستند.
به هر حال همه دوستان برای ما قابل احترام هستند و حق استادی بر گردن ما دارند
@};- @};- @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 1 اسفند1392 - 12:02am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

meysam18262 نوشته است:
استاد کانی عزیز و آرتین گرامی استاد مهدی استاد بینا ببخشید فراموش کرده بودم و اساتید گرامی دیگر لطفا نظرات خودتون رو بدید ممنون میشم :ymhug: :ymhug: :YMPEACE: :YMPEACE:

سلام میثم جان
بنده جز در اپراتوری ردیاب 35 اونم اندک در بقیه موارد حرفی برای گفتن ندارم و ادعایی هم ندارم.
ببخش که نمیتونم در این زمینه که فرمودید کمکی کنم.
:( @};-

جمعه 1 اسفند1392 - 12:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد همزه عزیزدیگه ببخشید که حافظم یاری نمیکنه و اساتیدی که دستی به قلم دارن لطفا نظر بدید

جمعه 1 اسفند1392 - 2:34am
کاربر فعال
کاربر فعال

بردیا جان درست میگی ولی اساتیدی داریم که واقعا استاده این فن هستن میشه دست به دست هم بدیم و یک کتاب جامع برای انجمن درست کنیم خاستن توانستن است البته من زیاد تو این کار سررشته ندارم ولی اگه بشه چی میشه... من چون خودم زیاد سررشته ندارم ولی خیلی دوست دارم باستانشناسی رو و میدونم خیلی از کار برا هم با من موافق هستن :ymhug: :ymhug:

جمعه 1 اسفند1392 - 2:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

:ymhug: کانی جان شما سرور مایی عزیزی ولی باز با همفکری و تجربیات شما و اساتید میتونیم این کارو به حد اعلا برسونیم ;;)

جمعه 1 اسفند1392 - 2:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

میتونیم یه کتاب pda برا کاربرای سایت درست کنیم که دوستان از اون استفاده کنن و اگر به مشکل برخورد کردن از اساتید فن سوال کنن اینجوری هجم سوالات بیمورد هم کم میشه سایت خیلی سبک و کاربردی تر میشه :ymhug: البته سایت مشکل خاصی نداره یه وقت برداشت بد نکنن دوستان :ymhug: همچین عالی ما چقد خوشبختم :D :D :D :x :ymblushing:

جمعه 1 اسفند1392 - 3:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا میثم این علم چیزی نیست که بخوای توی یک پی دی اف خلاصش کنی و هر کی خوند بتونه همه چیزو یاد بگیره...این کار فقط با تجربه بدست میاد....داداش ما هم کوچیک همه کاربرها هستیم و استاد اینکار نیستیم که بخوایم کاری کنیم..هر چیزی تجربه کرده باشیم و نتیجه گرفته باشیم توی انجمن هم بیان میکنیم.

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 2 اسفند1392 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ی اقا میثم دوست عزیز سلام
پیشنهاد بسیار خوبیه اما باید به یک نکته ی بسیار مهم توجه کرد و ان هم اینه که همین راهنمایی هایی که در قسمت تصاویر توسط اساتید شده تا چه اندازه درست بوده و به هدف رسیده اند اگر بچه هایی که راهنمایی گرفتن تعداد اندکی حتی به هدف رسیده باشند میشه حساب ویژه ای روی راهنمایی های اساتید باز کرد و اون رو به صورت سند قابل استناد توجه نمود در اینکار باید پشتکار کسی که راهنمایی میگره رو در نظر گرفت که چقدر تونسته با دقت با توجه به راهنمایی کار انجام داده
در ضمن ایا بعد دریافت راهنمایی اگر به هدف رسید بیاد بگه
در اینصورت میتوان به اون راهنمایی استناد کرد
ولی اگر قرار باشه تصویری گفته شود و راهنمایی داده شود که به هیچ وجه به راست ازمایی نرسه بدرد هیچ چیز نمیخوره
علی ایهاالحال شما میتونید اون تفاسیری که روی عکسها شده توسط دوستان رو در یک کتاب پی دی اف جمع اوری کنید
ولی یه خواهش اول کتابتون بنویسید که این تفاسیر به هیچ وجه به راست ازمایی نرسیده و معلوم نیست تفسیر عکس مورد نظر درست بوده یا نه
چون اگر این یک کلمه رو ننویسید افراد خیلی زیادی هستند که به تفسیر مورد نظر در کتابی که گرد اوری کرده ای استناد میکنند و میرن دنبال خوشبختی که واسشون از روی راهنمایی اسسساااااتیییییید نوشتیغافل ازینکه امکان داره با بدبختی یه کلیک کردن فاصله داره که اگر روی بزرگترین کتاب اثار و علام شناسی رو کلیک نمیکرد این بلا سرش نمی اومد
البته اساتید از این نظرم دلخور نشن چون دارم واقعیت رو میگم چون خود اون استادی که اون راهنمایی رو کرده نمیدونه که طرف تونسته موفق بشه یا نه چون هیچ بازخوردی رو ندیده از راهنمایی گیرنده
من قبلا میخواستم یه کاری رو انجام بدم که بتوانیم با قطعیبت به. راهنمایی ها استناد کنیم. که حتی برای هر استاد جداگانه یه تالار درست کردم تا بتونم در تفسیر یه عکس در یه منطقه به یک نظری برسیم که در چند مورد کاوش به هدف رسیدند که هیچ استقبالی نشد چرا ? چرا?چرا?

جمعه 2 اسفند1392 - 10:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure