انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 22 اردیبهشت1403 - 11:58am

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 معرفی گورستان های ارمنیان استان آذربایجان غربی شهر سلماس 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معرفی گورستان های ارمنیان استان آذربایجان غربی شهر سلماس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

دوشنبه 21 بهمن1392 - 11:05pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

تشکر مصطفی جان

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 21 بهمن1392 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshi نوشته است:
تشکر مصطفی جان

ممنون استاد هوشی عزیز شما بزرگوارین و لطف دارین وظیفه هستش بازم تلاش میکنم تا مطالب مفیذ تر گیر بیارم بزارم

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

سه شنبه 22 بهمن1392 - 7:08am
استاد
استاد
آواتار کاربر

مصطفي جان دستت درد نكنه.جالب بود :x

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 22 بهمن1392 - 2:22pm

محل اقامت: رشت
با سلام خدمت دوستان من مادر بزرگم ساکن سلماس بود من دوران بچگیم زیاد میرفتم اونجا و تا دبیرستان هم میرفتم و تو بیشتر این قبرستان ها ما بازی میکردیم اوایل و بزرگتر که شدیم حتی یک بار یکی از قبرستان هاش رفتیم برای پیدا کردن گنج که چند تا کرد تو مینیبوس نشسته بودن و درباره همون قبر حرف میزدن که من دس و پا شکسته متوجه شدم که قراره برن سر کدوم قبر بر طبق نشانه ها من و پسر داییم و داداشم رفتیم اونجا دور قبر رو خالی کردیم ده شب بود و هر کاری کردیم نمیشد سنگ قبر رو بلند کرد که متوجه شدیم با یه چیز این سیم بکسر به ته قبر بسته شده چون تجهیزات نداشتیم کار رو ول کردیم و دور قبر رو دوباره پر کردیم و رفتیم خونه مادر بزرگم که اون شب هم تیز اندازی شدید شده بود تو ده بابت قاچاقچی ها که از مرس لوازم و جنس میاوردن ولی بعد یک ماه خبر بهمون رسید که کرد ها رفتن و اون دفینه رو در اوردن ولی سر تقسیم دعواشون شد و کار به م ف ی رسید و عکس هاشو دیدم مغزم دود کشید یه ادم این شمالیه بود در اورده بودن که سر تا پاش طلا بود ما اون موقع تجربه نداشتیم با امکانات لازم برای حفاری و سر کنجکاوی رفته بودیم ولی تو این قبرستان ها خیلی ها به مال درشت رسیدن ولی حیف که دیگه الان مادر بزرگم رفته اورمیه و تو سلماس کار کردن هم خطرناکه

سه شنبه 22 بهمن1392 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد حمزه عزیز قابل شمارو نداره بازم در تلاشم متالب خوب بزارم

سه شنبه 22 بهمن1392 - 8:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure