انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 22 اردیبهشت1403 - 1:05am

پاسخ به موضوع  [ 4 پست ] 
 مجسمه طلا با نماد شتر در قبر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام وصد سلام...دوستان یک سوال داشتم درمورد نماد شتر..حدود 15 سال قبل یک بنده خدایی که روحش شاد یک قبر بالای یک تپه بوده رو حفاریی میکنه که کنارش یک چشمه اب هست با فاصله ایی حدود 100متر کمتر یا بیشتربعد ازاین که استخونهای صاحب قبر میریزه بیرون داخل قبر یک مجسمه شتر و طلا .رو پیدا میکنه فقط همون مجسمه حالا سوالم اینه این نشان میتونه کل مال مرحوم بوده باشه اگه بوده چرا به شکل یک مجسمه شتر یا مال اصلی در جای دیگه یا در خود قبر پنهانه ..اخه شتر تعابیر زیادی داره منم اون مجسمه رو ندیم فقط شنیدم البته شنیدن مهر تاید بوده از کسی که مجسمه رو پیدا کرده که یک روستایی بوده وادم مومن با خدا قدیمیا که میدونین چطور بودن خدا رحمتش کنه سنشم اون موقع زیادبود .استادان علائم شناسی بیان کمک یک مجسمه طلا تو قبر..جای خوشبختی داره کسی تو منطقه ما زیاد با علائم دست پنجه نرم نکردن اگه کسی چیزی پیدا کرد فکر میکردن همونه که پیدا کردن ولی به نظرم این مجسمه خیلی حرف داره واسه گفتن کمک کنین رازاین مجسمه 15 سال پیش رو کشف کنم :-\

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 20 دی1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام عکس تپه رو بگید تا نوعش براتون تشریح بشه یا اگر عکس ندارید طول و عرض و ارتفاعش رو ذکر کنید و همچنین شکل تپه که کله قندیست یا گرد هست یا گرده ماهی مانند هست یا ... در اطرافش چه نکته معناداری وجود داره از قبیل قلعه و...

شنبه 20 دی1392 - 12:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوتا تپه که یکی از پاین دره مشخص هست که از همونجا مجسمه رو پیدا کردن و دقیقا کله ماهی هست من در اولین فرصت میرم اونجا وچندتا عکس میگیرم ارتفاع هم حدود 500 متر از زمین یا بیشتر میشه..بازم ممنون استاد پارسی

شنبه 20 دی1392 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز ودوست داشتنی ..سلام
به اطلاع دوستان برسونم که مطالب بالا دروغ نبوده ومن پیدا نکردم ..گفتم که دوستان دچار سوء تعبیر نشن من فقط دنبال حل راز این مجسمه معنا دارم....

دوشنبه 22 دی1392 - 1:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure