انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 21 اردیبهشت1403 - 1:06am

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 تالار پاسخگویی سوالات کاربران درزمینه آثار توسط آقای ملیاردر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
والا از نظر من همه شما خوبین و همه را دوست دارم من6ساله تو انجمن‏NAهستم تو اونجا فقط دوستی باعث شده دور هم بمونن

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 18 آبان1392 - 8:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
اینجا هم درسته اختلاف هست اما همین محبتون به همه که اختلاف نظرات رو حل میکنه پس همدیگرو دوست داشته باشیم

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

شنبه 18 آبان1392 - 8:13pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بنده بشخصه اجازه نمیدم کسی اینطوری در مورد اساتید صحبت کنه. از جمله استاد آریا و جناب میلیاردر یا هر استاد و فرد با تجربه دیگری
انصافتون کجا رفته؟

شماهایی که اینقد ادعا دارید خیلی چیزا حالیتونه شماهایی که در زدن حرفهای قلمبه قلمبه مهارت دارید
کدومتون تونسته اید یه پست مفید بزنید در هر زمینه ای که دوس دارید؟

ملاک مقایسه شما برای قضاوت در مورد دیگران چیست؟
اینهمه پست مفید از اساتید بزرگوار هست مثل استاد آریا، دستان، پارسی، اخیرا میلیاردر و سایر بچه های دیگه.

والا پستهای مفید این عزیزان در بین پستهای اضافی و بچه گانه شما گم شده،
تا میخوایم یه مطلب بدرد بخور پیدا کنیم مطالعه کنیم باید تمام پستهارو کنار بزنیم تا پیداش کنیم.

بس کنید دیگه.

@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در شنبه 18 آبان1392 - 9:09pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 18 آبان1392 - 8:47pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
بنده هم با نظر كاني عزيز موافقم .
بهرحال همه اساتيدي كه تا حالا توي انجمن زحمت كشيدن بي منت بوده و بايد ازشون قدرداني بشه و هميشه عرض كردم رعايت ادب خيلي مهمه.
در مورد دوست عزيز ميليادر هم اميدوارم اگه امور روزمره بهشون اجازه بده تشريف بيارن و در كنار بقيه اساتيد فعاليت كنن.
با آرزوي موفقيت براي همه.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 18 آبان1392 - 8:51pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

haloo نوشته است:
اشکان جان من اصلا ناراحت نشدم داداش من مثال زدم ..من منکر استاد اریا نیستم بگم چون جواب من رو نداده ...اصلا شما اشتباه از حرفام برداشت کردین ..الکی دارین بشت این اقا میلیاردر رو میگیرین مگه کیه این همه داره خودش رو میگیره مگه ما باستانشناس ندیدیم یا کارشناس ندیدیم

هالو جان واقعا شرمنده شما هستم درسته من کوتاهی کردم اما واقعا بیشتر اوقات ،وقت کافی ندارم جون مدام بیرون هستم .خیلی ازبجه های فعال انجمن بصورت تلفنی بامن در ارتباط هستند اونامیتونند توضیح بدن ،که هر وقت با من تماس میگیرند یاتوی جاده ها یا محل کار هستم و وقتی هم جندروزی موقع استراحت میشه سعی میکنم به انجمن سر بزنم خوب با این وقت کم واقعا نمیشه جوابگوی پیامهای خصوصی باشم ازطرفی استادان عزیز دستان وپارسی وعلی وبقیه معمولا جوابهای شمارو میدهند واینکه من نیز توی یکی از پیامها خدمتون عرض کردم که تصاویر شما خیلی زیاد هستند سعی کنید 2یا 3تا از موارد مهم وراحت رو انتخاب کنید تا باهم روی اونها تحقیق کنیم بلکه به نتیجه ای برسید اما متاسفانه وقت کافی وجود نداشت که در خدمت شما باشم

یک مورد دیگه که لازم به اون اشاره کنم اینه که واقعا بحث اقای میلیاردر رو تمام کنید
ومن خدمت اقای میلیاردر عرض کردم که این رفتار کاربران با شما یک جیزی عادی ومعمول هستش در واقع کاربران،از استاد ویار قدیمی خودشون دفاع کردند به خاطر اینکه کاربران واقعا باهم صمیمی ودارای انسجام جوبی هستند وشاید اگر شما هم به جای استادپارسی بودید مطمین باشید دوستان وکاربران همینطور از شما جانبداری وحمایت میکردند
در کل درسته یک مقدار از دوطرف تندهایی صورت گرفت، که هر دو اشتباه بودند اما هم جناب پارسی وهم جناب میلیاردر به اندازه کافی درک ومتانت دارند که همدیگررو بخشیده ودر راستای اهداف خودشان گام بردارند امیدوارم که این بحث کامل خاتمه پیدا کنه وانجمن به روال قبلی وعادی وپر ازصمیمیت خودش برگرده

mantera

شنبه 18 آبان1392 - 11:52pm

استاد اریا مشه جواب سوال من و بدید کسی جواب نداد چه انجا چه قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:01am
آواتار کاربر

یه ضرب المثل هست که میگه جنگ اول به از صلح آخر......
در تایید حرفهای استاد اریا و استاد حمزه وکانی عزیز باید اینو بگم که باید واقعا فرهنگ سازی تو نحوه گفتمان بشه من قبلا هم این موضوع و احساس خطر رو برای این انجمن گوشزد کرده بودم
ولی همه ری عکسالعمل به حرفهام داشتن
من ردیاب انجمن رو گرفتم ولی متاسفانه به علت دررفتن دیسک گردنم مجبور به استراحت چند هفته ای شدم
تو این چند روز که مطالب رو میخونم متوجه شدم که فقط چند نفر هستن که رشته کلام رو گرفتن وهرکسی دیگه که وارد انجمن میشه مثل حالا اقا مصطفی و میلیاردر عزیز و.... سریع چند نفر وارد عرصه نبرد میشن وکاری میکنن یارو دمشو بزاره کولشو الفرار.
تو این انجمن داره خشک و تر باهم میسوزه
ودیگر هیچ

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد اریا من اگه کلامم یه ذره بد بود به بزرگی خودتون ببخشید من فقط مثالی رو اوردم که اشکان عزیز بهتر بتونن حرفام رو درک کنن. و اینکه در مورد میلیاردر عزیز کسی باهاش دشمنی نداره در این انجمن ولی خودتون باید بهتر از همه قضاوت کننین که یهو یه ادم میاد و بعضی از کاربران قدیمی انجمن رو متهم میکنه به اینکه شما فقط تو دنیای مجازی هستین و از خودتون تجربه ایی ندارین وافعا کار خیلی ناشایستی هستش .. و اما دوستان عزیز و اساتید بزرگوار حتی اگه در انجمن جواب یه سوال من رو ندین بازم ازتون نه گلایه ای دارم نه ناراحت میشم و خاک بای همتونم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

یکشنبه 18 آبان1392 - 12:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از محبت خارها گل میشود
از محبت تلخها شیرین شود
وز محبت مسها زرین شود
از محبت دردها صافی شود
وز محبت دردها شافی شود
از محبت خارها گل میشود
وز محبت سرکه ها مل میشود
از محبت دار تختی میشود
وز محبت بار تختی میشود
از محبت سجن گلشن میشود
بی محبت روضه گلخن میشود
از محبت نار نوری میشود
وز محبت دیو حوری میشود
از محبت سنگ روغن میشود
بی محبت موم آهن میشود
از محبت حزن شادی میشود
وز محبت غول هادی میشود
از محبت نیش نوشی میشود
وز محبت شیر موشی میشود
از محبت سقم صحت میشود
وز محبت قهر رحمت میشود
از محبت مرده زنده میشود
وز محبت شاه بنده می شود
از محبت گردد او محبوب حق
گرچه طالب بود شد مطلوب حق
:YMPEACE:

یکشنبه 19 آبان1392 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

یکشنبه 19 آبان1392 - 11:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure