انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 8:36pm

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 تالار پاسخگویی سوالات کاربران درزمینه آثار توسط آقای ملیاردر 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

بنده هم با نظر استاد اريا موافق هستم.متاسفانه هر كي براي اولين بار مياد تو اين سايت بشدت تحت فشار قرار مي گيره و دوستان برخورد خوبي باهاش ندارن.ما اينجا جمع شديم تا ياد بگيريم.من بشخصه اگه چيزي از كسي ياد بگيرم دستش رو مي بوسم چون بدون كوچك ترين منتي ميان و تجربه اشون رو در اختيار ما قرار ميدن.از دوستان مي خوام كه يكم رعايت كنن و بهم احترام بزارن تا شايد يه چيزاي ياد بگيريم كه بدردمون بخورن

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

شنبه 18 آبان1392 - 12:37pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان گرامی

نمیخواستم وارد این بحث ها بشم ولی لازمه مطالبی عرض کنم
ابتدا بگم با فرمایشات استاد آریای عزیز بسیار موافقم ولی متاسفانه می بینیم در این یکی دو ماه هر کسی خواسته
کمکی کنه و اطلاعاتی در اختیار بچه ها بزاره فورا ساز مخالفت باهاش رو کوک کرده و باهاش دهن به دهن شده اند.

کاری بسیار دور از علم و عقل.

دوستان اگر کسی میاد مطالبی عنوان میکنه هر نیتی که داره میخواید استفاده کنید میخواید نکنید. خودتون توان درک اینو دارید که درست میگه یا اشتباه.
بعضی از دوستان که نمیخوام اسم ببرم فقط به تعصب بیجا اتکا کرده اند و نمیخواهند یا نمیتونند نظر دیگری رو ببینند یا قبول کنند.

تصمیم با خود شماست که نظرشو قبول کنید و بکار ببندید یا اصلا اعتنایی نکنید. اما این درست نیست که همه بسیج بشید بر علیه یک نفر و در حمایت از کسی دیگه.
در آخرشم از کرده خود پشیمون بشه و انجمن رو ترک کنه.

اینجا محل رقابت احزاب نیست. اینجا محل انتخابات و کاندیداتوری نیست.
یه محیط علمی و دوستانه ست، دیگه این کوبیدن ها و حمایت ها چه معنی داره. چه دردی رو دوا میکنه. این تعصبات چه فایده ای داره.

به نظر من هر کسی یه تجربه ای داره و به اندازه خودش میتونه کمک کننده باشه.
از جناب میلیاردر عزیز هم از طرف بچه ها عذر میخوام و امیدوارم از تصمیمشون صرف نظر کنند و به کارشون ادامه بدند.

موفق باشید.

@};- @};- @};-

آخرین بار توسط Kani در شنبه 18 آبان1392 - 12:43pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 18 آبان1392 - 12:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود به همه دوستان
من با استاد میلیاردر بصورت خصوصی در ارتباط بودم . بهم گفته بود که به خواطر مشغله کاری فراوان زیاد نمیتونه بمونه.
من تمام حرفهای این استاد بزرگوارو داخل یه فایل ورد ذخیره کردم . امیدوارم به دردتون بخوره
حیف که کمه
پیوست:
Ostad miliarder.rar

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 18 آبان1392 - 12:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
ariana2014 نوشته است:
ELMIRA نوشته است:
YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE استاد میلیادر تورو به خدا ما رو تو انجمن تنها نذار.ما بدون اطلاعات شما چه کنیم.التماس میکنیم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

دوستان اخه این چه کاریه که شما میکنید التماس کردن نداره هرکسی فهم وشعور داشته باشه بخاد به هم نوع خودش کمک کنه احتیاج به التماس کردن نداره کسی اگه قرار باشه با التماس کردن به دیگران کمک کنه همون بهتر کمک نکنه

آریانا جان شما چقدر ساده ای .فکر کردی من دارم التماش میکنم.نه بابا.این آقا میلیادر فقط جو انجمن رو ریخته و رفته. :-BD :-BD

شنبه 18 آبان1392 - 1:36pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ELMIRA نوشته است:
ariana2014 نوشته است:
ELMIRA نوشته است:
YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE YMWHISTLE استاد میلیادر تورو به خدا ما رو تو انجمن تنها نذار.ما بدون اطلاعات شما چه کنیم.التماس میکنیم :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

دوستان اخه این چه کاریه که شما میکنید التماس کردن نداره هرکسی فهم وشعور داشته باشه بخاد به هم نوع خودش کمک کنه احتیاج به التماس کردن نداره کسی اگه قرار باشه با التماس کردن به دیگران کمک کنه همون بهتر کمک نکنه

آریانا جان شما چقدر ساده ای .فکر کردی من دارم التماش میکنم.نه بابا.این آقا میلیادر فقط جو انجمن رو ریخته و رفته. :-BD :-BD

لطفا تمومش کنید

شنبه 18 آبان1392 - 1:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان گرامی من خاک پای همه هستم اگه مطالبم باعث آزردگی دوستان خواهد شد پوزش میخوام ولی بهتره که باهم رودربایستی نداشته باشیم و سر همدیگر را به خاطر تعارفات و بعضی از عوامل کلاه نذاریم
انجمن این چنینی جای بیان علوم و از همه مهمتر تجربه هاست چون تجربه را در هیچ کتابی نخواهی دید بلکه باید از زبان افراد شنید گوینده کیست مهم نیست ببین تجربه اش چیست و بدرد تون میخوره یا نه
بعضی اوقات پستهایی از دوستان میبینیم که تاسف میخورم یا این افراد به دنبال هدفی که انجمن بر پایه آن نهاده شده نیستند یا اگر هدف یکسانه پس چگونگی رسیدن به هدف رو نمیدونن و این دو عامل باعث شده که یه عده ی کثیری از انجمن را از شنیدن تجارب با ارزش بعضی ها محروم نمایند
استناد میکنم به سخنی از مولایمان علی ع که فرمودند اگه کسی یک کلمه به من بیاموزد من را بنده ی خود کرده است اگه عمق این مطلب پی ببریم می‌فهمیم که منت کشیدن و حتی دست و پای کسی که آموزنده هست چیز بی ارزشی هست در مقابل بندگی که مولا فرموده است
دوستان بعضی ها هستن که به اندازه ی وزن من گردو خاک این کار رو خورده اند پس منی که همش تو خونه بود ه ام و پای تبلت و...، و احیانا اگر واسه ی حفاری هم خواسته باشم برم هزارتا ماکس و بند و بساط با خودم میبرم مسلمه که باید هزاران با منت این با تجربه ها بکشم تا بیان یه کلمه از تجربه خودشان را بازگو کنند
عزیزان در پستهای قبلی گفتم که اگه موفقیت در این راه میخوایم از تجارب دوستان باید استفاده بشه کتاب و رجوع به آن خوبه ولی خدا شاهده نمیتونه کاملا برای اینکار مفید باشه به هزار دلیل که همه شما میدونید پس خواهشا این مباحث رو تموم کنید و از همه اهل فن این کار خواهش کنین که در این انجمن همکاری کنند
که اینکار نه تنها باعث ایجاد تفرقه نمیشه بلکه نظرات باعث بالا رفتن سطح علم انجمن شده و اعتبار انجمن بالا میرهای و دوستان برای رسید ن بهتر به اهدافشان دست پیدا میکنند
بهر حال من از مدیران سایت آقا مجتبی عزیز و آقا حمید گرانی درخواست میکنم که دوستانی که واقعا تجربه این کار را دارن مذبور نموده و از ترد بی دلیل این افراد جلوگیری نمایند
همینجا هم از آقا میلیاردر عزیز خواهش میکن که به فعالیتشان ادامه بدن شما کاملا به این موضوع واقفید که ذرات علم نشر آن است و اگه یه راهنمایی صحیح انجام بگیره چه دلها شاد میشه پس برای شاد شدن دلها کمک کنید
اما در پایان با مشورت که با بعضی از اساتید انجام شد ایشان هم به این موضوع تالارهای جداگانه کاملا موافق بودند پس خواهشا دوستان سوالات رو در این تالارها بپرسند

شنبه 18 آبان1392 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
مهدی جان ما هم دوس داریم بمونه ولی کارش درست نبود ادم وقتی میاد یه جوی رو به هم بریزه و بعد بذاره بره ما رو چی فرض کرده من خودم در اکثر زمینه ها تجربه دارم ولی تو علایم و ردیاب چیزی بلد نیستم و اگه بلد بودم و دوستدار حقوق انسانی و کمک به هم نوع خودم باشم همه چی رو باید قبول کنم..من از کسی طرفداری نمیکنم ولی یه چیزی رو بگم خیلی بهتره من حدود 6تا 7 بیام به استاد اریا فرستادم در مورد یه چوغن تو جواب دیدی من ندیدم.ولی در عوض تا حالا نشده یکی مثله استاد بارسی جواب من رو ندن یا کانی عزیز یا استاد دستان .من دوس نداشتم بیان کنم ولی نباید بعضی چیز ها رو نادیده بگیریم.این استاد میلیاردر هم اومده یه حرفایی زده و رفته اگه اهل فن بود و با تجربه واسه ی اینکه بوز ما رو به زمینم بزنه میومد و به همه ثابت میکرد.......

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

شنبه 18 آبان1392 - 4:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

haloo نوشته است:
مهدی جان ما هم دوس داریم بمونه ولی کارش درست نبود ادم وقتی میاد یه جوی رو به هم بریزه و بعد بذاره بره ما رو چی فرض کرده من خودم در اکثر زمینه ها تجربه دارم ولی تو علایم و ردیاب چیزی بلد نیستم و اگه بلد بودم و دوستدار حقوق انسانی و کمک به هم نوع خودم باشم همه چی رو باید قبول کنم..من از کسی طرفداری نمیکنم ولی یه چیزی رو بگم خیلی بهتره من حدود 6تا 7 بیام به استاد اریا فرستادم در مورد یه چوغن تو جواب دیدی من ندیدم.ولی در عوض تا حالا نشده یکی مثله استاد بارسی جواب من رو ندن یا کانی عزیز یا استاد دستان .من دوس نداشتم بیان کنم ولی نباید بعضی چیز ها رو نادیده بگیریم.این استاد میلیاردر هم اومده یه حرفایی زده و رفته اگه اهل فن بود و با تجربه واسه ی اینکه بوز ما رو به زمینم بزنه میومد و به همه ثابت میکرد.......

با درود
دوست عزیز باید بگم که همین حرفها باعث میشه که یه استادی که داره بدون هیچ چشمداشتی کار انجام میده از کار دلسرد بشه شما نگاه کن استاد آریا چقدر داخل انجمن مطلب مفید قرار داده چه در مورد ردیابی و چه در مورد تفسیر علایم قسمت تجربیات و.....ولی شما اینها رو نمیبینی ولی جوابتو نداده ناراحت شدی حتما اگه یه روز هم استاد پارسی بیکار نباشن که جواب بدن همین حرفها رو میزنین پس خواهشن احترام اساتید رو داشته باشید که خدای نکرده باعث دلسردی اساتید بزرگوار انجمن نشیم.

شنبه 18 آبان1392 - 6:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اشکان جان من اصلا ناراحت نشدم داداش من مثال زدم ..من منکر استاد اریا نیستم بگم چون جواب من رو نداده ...اصلا شما اشتباه از حرفام برداشت کردین ..الکی دارین بشت این اقا میلیاردر رو میگیرین مگه کیه این همه داره خودش رو میگیره مگه ما باستانشناس ندیدیم یا کارشناس ندیدیم

نه در آنچه مینگری

شنبه 18 آبان1392 - 6:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من خیلی به استاد بارسی اعتماد دارم میدونی چون من هر عکسی رو که ایشون در موردش کارشناسی کرده باشه با یه کارشناس دیگه حرفاشون کاملا مطابقط داشته .بجز یه مورد که اون کارشناس که خودش به شخصه اومده بود بیشمون و در مورد یه ج.غن نظرش رو داد که ما دو متر کندیم ولی چیزی نبود اونجا من اگه کنارش رو میکندم که استاد بارسی میگفتن حتما به چیزی میرسیدم ولی اینم بخاطر کله شقی دوستام بود..و اما اونی که من میگم کارشناس هستش 50سالشه نصف عمرش رو تو بیابون و کوها با یه باستانشناس اسرائیلی بوده و تو ایتالیا هم درس خونده بود .مگه اونم اشتباه نکرد بعدش خودش گفت من تو این مورد اشتباه کردم.انسان ها از استاد گرفته تا یه ادم مثه من اشتباه میکنن یه سوال( چرا استاد بارسی با اینکه این همه تو این مدت تحت فشار بوده این انجمن رو ترک نکرده)؟؟؟؟

نه در آنچه مینگری

شنبه 18 آبان1392 - 6:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure