انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 9:04am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

و جهت توجه دوستان باید عرض کنم که ادو کوتوله ها لباس ندارند مثل من و شما موها و ریشها و پشمهایشان لباسشونه

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 22 آبان1392 - 2:53pm
آواتار کاربر

نکته بالا تایید میشه این موجودات وجود دارن و حرف زدنشون شبیه جیغ زدنه و از ریشه گیاهان تغذیه میکنن

چهارشنبه 22 آبان1392 - 4:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

چرتو پرت در مورد آدم وتوله زیاده.من فیلمم دیدم،که ساختگی بود.دوستان مراقب باشن کلاه برداری ازشون نشه.پیروز باشید

چهارشنبه 22 آبان1392 - 5:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

اگه صحبت فیلم باشه از خیلی چیزا که وجود ندارن که فیلم میسازن ربطی نداره به این موضوع مگه قراره هر چی رو که فیلم میسازن باور کنیم؟خیلی چیزا هست که فیلم نساختن ولی وجود داره در کل این موجودات کم یابن از فیلمو کارتونو برنامه خبری نیست

پنج شنبه 23 آبان1392 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: البرز
ramin نوشته است:
و جهت توجه دوستان باید عرض کنم که ادو کوتوله ها لباس ندارند مثل من و شما موها و ریشها و پشمهایشان لباسشونه

آقا رامین کسی ندیده وباور نمیکنه.از جمله خود من. آیا فرمایشتان رو می تونی ثابت کنی که خودم و بقیه بچه ها روشن بشن.یا علی . :-BD

شنبه 25 آبان1392 - 1:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من چون دیدم دارم عرض میکنم خیلی خیلی دیگه مونده بعضی از دوستان که بخوان حالا حالاها در موردش صحبت کنن نمیخوام ناراحتتون کنم کار هیچ کدو از دوستان نیست که بخوان در رابطه با این موضوع بخوان صحبت کنن یه سری از بچه ها یه چیزی شنیدن دنبالش دویدن.حالا چون هر کسی ندیده بله اره پس وجود نداره.البته نمیخوام خرده بگیرم از دوستان.من خودمو مثال میزنم که دوستان ناراحت نشن.ماها خیلی خیلی از این حرفها عقبیم .دوستان من واقعیت داره چون هم یکی از دوستانم که سالهاست باستانشناسه و تو اروپا دوره دیده استاد دانشگاهم هست یکیشو داشته البته نه واسه فروش.جدای این قضیه دقیقا همون چیزایی که این رفیق ما باستانشناسه میگفت به عینه تو یه فیلمی دیدم دقیقا خودش بود که تو مرز بین تهران و شمال یه ادم کوتوله گرفته بودن از تو ارتفاعات.حالا هی بشینین بگین وجود نداره البته حق هم دارین چون قرار نیست که هر کسی بیاد ببینه قیمتشونم اعلام کردم تو ایران60میلیارد تومنه تو خارج 180میلیارد

شنبه 25 آبان1392 - 5:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

برای منم مهم نیست که کسی باور کنه یا نکنه چون دیدم خودم .بعدشم فقط حرفه ای هاشون این قضیه رو میدونن نه اماتوراش .حالا اگه در خودتون میبینین که اصلا این کاره هستین یا نه برین پیگیر شین .یا حق

شنبه 25 آبان1392 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ramin نوشته است:
برای منم مهم نیست که کسی باور کنه یا نکنه چون دیدم خودم .بعدشم فقط حرفه ای هاشون این قضیه رو میدونن نه اماتوراش .حالا اگه در خودتون میبینین که اصلا این کاره هستین یا نه برین پیگیر شین .یا حق

:-o رامین جان برای ما آماتورها هیچ سر نخی یا فیلمی یا هر چی که بشه حرف شما رو قبول کرد نداری؟رامین جان اگه باچشم خودت دیدی واقعا باراالله :ymapplause: :ymapplause: اگر که مثل من فیلم دیده باشی که دیگه.... @-)

یکشنبه 26 آبان1392 - 10:44am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من دیدم که دارم میگم فیلمش به کنار که یه جای دیگه هم دیدم بکنار قبل دیدنم این رفیق ما باستانشناسه هم میگفت دقیقا خود خودش بود تعجب میکنم یه سری میگن وجود نداره البته حق هم دارن صحبا از ادم کوتوله هست پفک نمکی نیست که تو بقالیه سر کوچتونم داشته باشه که بخواین ببینینش

یکشنبه 26 آبان1392 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-? :-? :-? :-? :-? @};-

دوشنبه 27 آبان1392 - 9:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure