انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 10:13am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

آفرین hmجان برو ببینم چکار میکنی اگه موفق بشی که شاهکار کردی فقط اگه میتونی با یک دوربین مادون قرمز خوب برو و از محل فاصله بگیر چون بنا به گفته آقا رامین حس بویایی قوی ای دارن وطبیعتا اگر بوی انسان رو بفهمند نزدیک نمیان

جمعه 17 آبان1392 - 4:56pm
آواتار کاربر

عزیران این ادم کوتوله ها چند سال است که بر سر زبا نها افتاده بنده که مثل شما خیلی پیگیر بودم پس از جستجو بسیار متوجه شدم در اکثر استانهای کشور فیلمی با این مظمون که این فیلم برای فلان شهر است به میان مردم امد که 2 استان لرستان و خراسان بیشترین رکورد را دارند در همین رابطه بنده به دنبال فیلمی در استان خراسان رهسپار انجا شدم البته با یک گروه5 نفره همراه اسپانسر که خیلی ایمان داشت وجود دارند و با تجهیزات کامل پس از کاوش 25 روزه منبع فیلم پیدا شد که در یکی از شهرهای کوچک استان بود از قضا این جناب منبع خودش خدمات کامپوتری داشت و بعد از چندین ساعت بحث قبول کرد با مبلغی مارو به اونجا ببره وقتی به اونجا رسیدیم این اقا به بهانه این که اینها جن هستند برگشت و ماهم پس از نصب 4 عد دوربین مخفی دید در شب به شهر برگشتیم ما هر روز دوربین هارو چک میکردیم اما خبری نبود پس از چند روز دوباره سراغ جناب منبع رفتین و گفتیم ما چند روز در انجا چادر زدیم ولی خبری نیست تو دروغ گفتی پول ما رو بده
شروع کرد به قسم ایات که واقعا راسته ما هم گفتیم ما برمیگردیم شهرمون دوباره چند روز دیگه میایم ما به خونه ای که اجاره کردیم بزگشتیم بدون اینکه این اقا متوجه بشه ما تو شهریم فردا اون روز زنگ زد وگفت که در همان جا دوباره از یکیشون فیلم گرفته اگه میخاین باید دوباره پول بدهید ما فورا به اونجا رفتیم و دوربین ها رو چک کردیم زمانی که فیلم دوربینها رو دیدم این قدر به خودم فحش دادیم که چرا گول یه دهاتی رو خوردیم به سزعت نقشه ای کشیدیم و بهش زنگ زدیم و قرار گذاشتیم این اقا با سرعت امد و قتی فیلم دوربین ها رو نشونش دادیم از ترس خودش رو خیس کرد حالا تو فیلم چی دیدیم این اقا با یک عروسک که خودش ساخته بود و با نخ کنترل میشد این فیلمها رو ساخته بود خلاصه سرتونو درد نیارم بلایی سرش اوردیم که مرغ های اسمون به حالش ریدن والا این تجربه ما بود خودتونو به زحمت نندازید و اگر هم که کسی ادعا میکند یا نوعی میمون را دیده یا در اثر تفکرات ذهنی چیزی به نظرش امده
ببخشید که خیلی طولانی شد سوالی داشتید پیام خصوصی بدید

جمعه 17 آبان1392 - 10:20pm

koohyar نوشته است:
سلام دوستان
یه موضوعی مطرح میکنم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره
دوستان قبل از اینکه بریم سراغ بحث اصلی اول میخوام در مورد امکان وجود یه نبود این موجودات صحبت کنم
عزیزان با توجه به اینکه ما در یک دنیای پهناور زندگی میکنیم و اطلاعاتمون درباره دنیای پیرامونمون و البته موجودات و تمدنهای دیگر دنیا و بالاخص زمین هنوز هم کامل نیست پس معقول به نظر میرسه که انتظار وجود تمدنهای دیگر رو هم داشته باشیم حال چه در کرات و کهکشانهای دیگر و چه در همین زمینی که در آن ساکنیم
عزیزان ما انسانیم و هر وقت هم بحثی پیش میاد صدها تومار درباره ی حق و حقوق خود رو میکنیم و به شدت در برابر پایمال شدن حقمان می ایستیم و برخورد کنیم
عزیزان قرنهای پیش را در ذهن مجسم کنید و روزهای برده داری و خرید و فروش برده را از ذهن بگذرانید
روزهایی که زنها و بچه ها و شهوهران و خواهران و مادران را از هم جدا میکردند و میفروختند فقط برای اینکه پوستشان رنگی بود و یا اینکه در یک جنگ اسیر شده بودند
برده هایی که هیچ حقی برای زندگی نداشتند و نسبت به داراییهایشان حتی زن و بچه و خانواده شان نیز صاحب حق نبودند و آنه نیز جزئی از داراییهای اربابشان بود
روزهایی که میلیونها آدم کشته شدند تا صدای خود را به گوش انسانهای آگاه برسانند صدایی که یک مفهوم و پیام داشت:
همه آزادند و همه مالک زندگی خود هستند و تمام انسانها با هم برابرند
برادران من تصور کنید حال موجوداتی بزرگتر از ما پیدا شوند و یا بیگانگانی از سایر کهکشانها و کرات بر ما هجوم بیاورند و ما را به اسارت بگیرند و وادار به بردگی کنند و ما را از خانواده هایمان جدا کرده و در میدانهای خرید و فروش به مزایده بگذارند؟
چه حسی به شما دست میدهد؟ آیا خوشحال میشوید؟ لذت میبرید از اینکه در چنگال طمع موجودات قدرتمندتر از خود گرفتار شده و تا ابد برده بمانید؟
دوستان عزیز همه ما اینجا جمع شده ایم تا با کمک پروردگار به دفینه و بار دست پیدا کنیم و این موهبت را از جانب خداوند و برای پایان دادن به رنجهایمان می انگاریم
حال به فرض اینکه موجوداتی کوچکتر از ما و بقول شما آدم کوتوله وجود دارد
آیا این موجودات نیز دارای خانواده و تمدن هستند؟
آیا آنها نیز در جامعه ای که در آن قرار دارند حقوق بشر دارند؟ آیا آنها نیز دوره های سخت برده داری و جنگهای خونین و رنجهای بیشمار را پشت سر گذاشته اند؟
یا اینکه به این آدم کوتوله ها فقط به چشم یک حیوان مانند یک همستر و یا یک موش و سنجاب نگاه میکنید که هیچ حقی برای زندگی آزادانه ندارند و باید برای ما در قفس روی چرخ بدوند و هیچوقت هم به منزل و مقصود نرسند؟
دوستان عزیز حتی اگر چنین موجوداتی وجود داشته باشند آنها نیز بقول خودتان آدم هستند البته با کمی غییر در ابعاد و اندامشان
آیا منطقی است بخاطر اینکه اندامشان کوچک است و قدرتشان از ما کمتر است آنها را به بردگی بگیریم و به مزایده بگزاریم؟
عزیزان صمیمانه از شما خواهش میکنم که دنبال این راهها نروید و بدنبال همان دفینه باشید که میراثی است از نیاکانمان و اگر قسمت ما باشد پروردگار آن را به شما عطا خواهد کرد و تمام رنجها و ناراحتی هایی را که به خاطر کمبود پول گریبانگیرش هستیم پایان خواهد بخشید.
برادران به چشم یک همنوع به وجود آدم کوتوله ها بنگرید آنگاه هیچ دلیلی برای خرید و فروش آنها پیدا نخواهید کرد
درود

باسلام
من هم درین موردشنیدم حتی یکی ازدوستام میگفت که من اوناروازنزدیک دیدم وقراربودرابط بین دارنده ادم کوتوله وخریداربشم که دست ایناروبذارم تودست هم دوستم بااینکه وضع مالی خوبی نداشت ولی وجدان داشت قبول نکردبادخالت تونابودی یکادمبه نونونوایی برسه

برام هیچ حسی شبیه تونیست،توپایان هرجستوجوی منی
تماشای توعین ارامشه،توزیباترین ارزوی منی...

شنبه 18 آبان1392 - 1:44pm
YIM
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali_tala نوشته است:
عزیران این ادم کوتوله ها چند سال است که بر سر زبا نها افتاده بنده که مثل شما خیلی پیگیر بودم پس از جستجو بسیار متوجه شدم در اکثر استانهای کشور فیلمی با این مظمون که این فیلم برای فلان شهر است به میان مردم امد که 2 استان لرستان و خراسان بیشترین رکورد را دارند در همین رابطه بنده به دنبال فیلمی در استان خراسان رهسپار انجا شدم البته با یک گروه5 نفره همراه اسپانسر که خیلی ایمان داشت وجود دارند و با تجهیزات کامل پس از کاوش 25 روزه منبع فیلم پیدا شد که در یکی از شهرهای کوچک استان بود از قضا این جناب منبع خودش خدمات کامپوتری داشت و بعد از چندین ساعت بحث قبول کرد با مبلغی مارو به اونجا ببره وقتی به اونجا رسیدیم این اقا به بهانه این که اینها جن هستند برگشت و ماهم پس از نصب 4 عد دوربین مخفی دید در شب به شهر برگشتیم ما هر روز دوربین هارو چک میکردیم اما خبری نبود پس از چند روز دوباره سراغ جناب منبع رفتین و گفتیم ما چند روز در انجا چادر زدیم ولی خبری نیست تو دروغ گفتی پول ما رو بده
شروع کرد به قسم ایات که واقعا راسته ما هم گفتیم ما برمیگردیم شهرمون دوباره چند روز دیگه میایم ما به خونه ای که اجاره کردیم بزگشتیم بدون اینکه این اقا متوجه بشه ما تو شهریم فردا اون روز زنگ زد وگفت که در همان جا دوباره از یکیشون فیلم گرفته اگه میخاین باید دوباره پول بدهید ما فورا به اونجا رفتیم و دوربین ها رو چک کردیم زمانی که فیلم دوربینها رو دیدم این قدر به خودم فحش دادیم که چرا گول یه دهاتی رو خوردیم به سزعت نقشه ای کشیدیم و بهش زنگ زدیم و قرار گذاشتیم این اقا با سرعت امد و قتی فیلم دوربین ها رو نشونش دادیم از ترس خودش رو خیس کرد حالا تو فیلم چی دیدیم این اقا با یک عروسک که خودش ساخته بود و با نخ کنترل میشد این فیلمها رو ساخته بود خلاصه سرتونو درد نیارم بلایی سرش اوردیم که مرغ های اسمون به حالش ریدن والا این تجربه ما بود خودتونو به زحمت نندازید و اگر هم که کسی ادعا میکند یا نوعی میمون را دیده یا در اثر تفکرات ذهنی چیزی به نظرش امده
ببخشید که خیلی طولانی شد سوالی داشتید پیام خصوصی بدید

خوشمان آمد @};-

شنبه 18 آبان1392 - 3:17pm

من تعجب می کنم در این سال های اخیر که بشر به عمق هسته ی اتم نفوذ کرده و از آن ور کهکشانهایی را در میلیاردها سال نوری از زمین کفش می کنه . هنوز هم آدم های ساده لوحی پیدا می شه که این چرندیات را باور می کنه .عزیزان همه این فیلم ها ساختگی هر روز چند تا از این فیلم ها تو هالیود و سایر کمپانی ها ساخته می شه تو بعضی این فیلم ها می بینیم که یه مورچه ای به بزرگی چند فیل هستش یعنی مردم باید بیوفته تو دشت و بیابون دنبال این مورچه بگرده
عزیزان مطمعن باشید چنین چیزی و جود نداره اگر چنین چیزی بود الان چند نمونه اش در موزه های مشهور جهان بود .
من از مدیران سایت کمال تشکر و قدر دانی را دارم که به همه حرف اعضا اهمیت می دند و هیچ کدام را سانسور نمی کنه ولی باید حدی بین خرافه و واقعیت باشه .

عزیزان عقل بزرگترین موهبت خداست

یکشنبه 19 آبان1392 - 10:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ببخشید اتیلا شاید شما بهش برنخورده باشید ولی ما دیدیم وجود داره شما فکر نکن که ادم کوتوله ها همینجور به وفور پیدا میشن نه خیلی به ندرت اونم شبها از سوراخ میان بیرون حس بویایشونم قویه به محض بوی ادمیزاد در میرن اونم تو بیابونها یا کوهها زندگی میکنن که اثری از ادمی نیست.اخیرا تو جنوب دیده شدن ولی دیدنشون داستان دارن من حتی کارشناسی که رفیق ما هست یکیشو دیده قیمتشم اعلام کردم تو پستهای قبلیم.حالا هر کسی توان اینو نداره که بخواد ببینتشون.تو کوهها یا بیابونها باشی بخوای زندگی کنی موجودات عجیب الخلقه میبینی

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 21 آبان1392 - 6:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حتی اینو از زبان یه باستان شناسی که سالهاست تو کاووشه واز دوستانمونم هست شنیدم و با هم حرفیدیم در مورد این موضوع.خواهشن نگید که وجود نداره. دیگه بالاتر از اینکه این رفیق ما استاد دانشگاه هستو دورشو هم تو اروپا دیده

سه شنبه 21 آبان1392 - 6:24pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

حالا هی بگید تخیله.حتی حدیثی هست که میگه انسانها تا روز رستاخیز یا روز قیامت تازه به نصف افریده های خداوندهم پی نبردن اینقدر مخلوقات خداوند زیاده که بخواد به ادراک ما بگنجه

سه شنبه 21 آبان1392 - 6:27pm

این هم کوتاه قدترین آدم دنیا که در کتاب گینس در هند ثبت شده اگر شما کوتاه تر از این پیدا کردید حتما باهش عکس یادگاری بگیرید که در کتاب گینس اسمتون ثبت بشه ولی من فکر کنم این ابتکار جدیدی برای سر کیسه کردن عده ای ساده لوح باشه

تصویر

«جیوتی آمج» با ۱۸ سال سن که هم‌اکنون در مقطع دبیرستان مشغول ادامه تحصیل است، با ۶۲.۸سانتی‌متر قد هم‌اکنون نامش به عنوان کوتاه‌ قدترین زن جهان به ثبت رسیده است.

سه شنبه 21 آبان1392 - 10:32pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام.این چیه که عکسشو گذاشتی میخوای از این ادم کوچیکتر عکسشو بزارم؟ما میگیم ادم کوتوله ها زیر زمین زندگی میکنن ایا این ادم میتونه تو خاک زیر زمین زندگی کنه؟اونا هم جزو عجایب هفتگانه اند.همین جوریم نیست که هر کس بخواد ببینتش یا بخواد عکس بگیره که منو تو بیایم ببینیمش.با توجه به قیمت میلیاردیش عمرا کسی بخواد تو انزمام مردم نشون بده

چهارشنبه 22 آبان1392 - 2:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure