انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 1:46pm

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin نوشته است:
همونطور که علی اقا مدیر سایت فرمودن قیمتش بالاست فقط میخوام بدونم حدستون رو قیمتش چنده تا من براتون بگم.هر چن اگه من این حرفو نمیزدم همتون میگفتین خرافاته ولی واقعیت داره.حالا اولین نفر قیمتشو چن میزاره؟ تا برسیم به بعدیها

سلام قیمت داخل ایران فکر کنم شصت میلیارده و خارج 180میلیارد

جمعه 10 آبان1392 - 5:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
یه موضوعی مطرح میکنم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره
دوستان قبل از اینکه بریم سراغ بحث اصلی اول میخوام در مورد امکان وجود یه نبود این موجودات صحبت کنم
عزیزان با توجه به اینکه ما در یک دنیای پهناور زندگی میکنیم و اطلاعاتمون درباره دنیای پیرامونمون و البته موجودات و تمدنهای دیگر دنیا و بالاخص زمین هنوز هم کامل نیست پس معقول به نظر میرسه که انتظار وجود تمدنهای دیگر رو هم داشته باشیم حال چه در کرات و کهکشانهای دیگر و چه در همین زمینی که در آن ساکنیم
عزیزان ما انسانیم و هر وقت هم بحثی پیش میاد صدها تومار درباره ی حق و حقوق خود رو میکنیم و به شدت در برابر پایمال شدن حقمان می ایستیم و برخورد کنیم
عزیزان قرنهای پیش را در ذهن مجسم کنید و روزهای برده داری و خرید و فروش برده را از ذهن بگذرانید
روزهایی که زنها و بچه ها و شهوهران و خواهران و مادران را از هم جدا میکردند و میفروختند فقط برای اینکه پوستشان رنگی بود و یا اینکه در یک جنگ اسیر شده بودند
برده هایی که هیچ حقی برای زندگی نداشتند و نسبت به داراییهایشان حتی زن و بچه و خانواده شان نیز صاحب حق نبودند و آنه نیز جزئی از داراییهای اربابشان بود
روزهایی که میلیونها آدم کشته شدند تا صدای خود را به گوش انسانهای آگاه برسانند صدایی که یک مفهوم و پیام داشت:
همه آزادند و همه مالک زندگی خود هستند و تمام انسانها با هم برابرند
برادران من تصور کنید حال موجوداتی بزرگتر از ما پیدا شوند و یا بیگانگانی از سایر کهکشانها و کرات بر ما هجوم بیاورند و ما را به اسارت بگیرند و وادار به بردگی کنند و ما را از خانواده هایمان جدا کرده و در میدانهای خرید و فروش به مزایده بگذارند؟
چه حسی به شما دست میدهد؟ آیا خوشحال میشوید؟ لذت میبرید از اینکه در چنگال طمع موجودات قدرتمندتر از خود گرفتار شده و تا ابد برده بمانید؟
دوستان عزیز همه ما اینجا جمع شده ایم تا با کمک پروردگار به دفینه و بار دست پیدا کنیم و این موهبت را از جانب خداوند و برای پایان دادن به رنجهایمان می انگاریم
حال به فرض اینکه موجوداتی کوچکتر از ما و بقول شما آدم کوتوله وجود دارد
آیا این موجودات نیز دارای خانواده و تمدن هستند؟
آیا آنها نیز در جامعه ای که در آن قرار دارند حقوق بشر دارند؟ آیا آنها نیز دوره های سخت برده داری و جنگهای خونین و رنجهای بیشمار را پشت سر گذاشته اند؟
یا اینکه به این آدم کوتوله ها فقط به چشم یک حیوان مانند یک همستر و یا یک موش و سنجاب نگاه میکنید که هیچ حقی برای زندگی آزادانه ندارند و باید برای ما در قفس روی چرخ بدوند و هیچوقت هم به منزل و مقصود نرسند؟
دوستان عزیز حتی اگر چنین موجوداتی وجود داشته باشند آنها نیز بقول خودتان آدم هستند البته با کمی غییر در ابعاد و اندامشان
آیا منطقی است بخاطر اینکه اندامشان کوچک است و قدرتشان از ما کمتر است آنها را به بردگی بگیریم و به مزایده بگزاریم؟
عزیزان صمیمانه از شما خواهش میکنم که دنبال این راهها نروید و بدنبال همان دفینه باشید که میراثی است از نیاکانمان و اگر قسمت ما باشد پروردگار آن را به شما عطا خواهد کرد و تمام رنجها و ناراحتی هایی را که به خاطر کمبود پول گریبانگیرش هستیم پایان خواهد بخشید.
برادران به چشم یک همنوع به وجود آدم کوتوله ها بنگرید آنگاه هیچ دلیلی برای خرید و فروش آنها پیدا نخواهید کرد
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

شنبه 10 آبان1392 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما koohyar عزیز @};-
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنبه 10 آبان1392 - 1:09am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با درود خدمت دوستان گلم.اقا اشکان درست زد سر خال قیمتاش دقیقا همونیه که که این رفیق ما باستان شناسه میگفت

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 11 آبان1392 - 1:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیزمkoohyar
نوشتهات جالب بود اینکه من ودوستم سخت پیگیر این کاریم فقط قصدمان اثبات وجود یا عدم وجود کوتوله ها است نه خرید فروش انهامن خودم ار ان دسته افرادی هستم که همه موجوداتذنده چه پرنده و........هر چیز دیگری را ازاد دوست دارم نه در قفس واسارت و دنبال این کار هم گرفتیم صرفا جهت ارضا غریزه کنجکاوی نه چیز دیگری انشا.. بتوانیم با مدرکی محکم ثابت کنیم که غیر ازما انسانهای همه چیز خواه موجودات زیبا ی دیگری وبا شکلی دیگر هم وجود دارند به امیدان روز!!!1

شنبه 11 آبان1392 - 10:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال

همه آزادند و همه مالک زندگی خود هستند و تمام انسانها با هم برابرند

دوست عزیزمkoohyar

نوشتهات جالب بود اینکه من ودوستم سخت پیگیر این کاریم فقط قصدمان اثبات وجود یا عدم وجود کوتوله ها است نه خرید فروش انهامن خودم ار ان دسته افرادی هستم که همه موجوداتذنده چه پرنده و........هر چیز دیگری را ازاد دوست دارم نه در قفس واسارت و دنبال این کار هم گرفتیم صرفا جهت ارضا غریزه کنجکاوی نه چیز دیگری انشا.. بتوانیم با مدرکی محکم ثابت کنیم که غیر ازما انسانهای همه چیز خواه موجودات زیبا ی دیگری وبا شکلی دیگر هم وجود دارند به امیدان روز!!

یکشنبه 12 آبان1392 - 11:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

من به تجربه بارها دیدم مخصوصا شبها تو کوهو کویر: موجوداتش یا تو اسمون شهاب سنگاش یا خیلی چیزای دیگه ای رو بارها تجربه کردم بغیر خودمان همبشه مرتبن اطراف ما در حال تغییر و دگرگونی و رفت و امد جاندارانی هست که تازه باهاشون اشنا میشدم تو اون شب تو اون دشت و بیایبونی که خالی از هر نوع رفت و امد ادمها و ماشینها هست.این دنیای کوتوله ها هم یه نوع از اون موجوداته که ادم تو فکر فرو میره که اینا تو این چنین جاهایی بدون اینکه ماها بدونیم چه طوری زندگی میکنن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

دوشنبه 13 آبان1392 - 7:11pm

سلام به دوستان
من یه دوستی داشتم که یه روز عکسی از سنگی به شکل مکعب مستطیل بهم نشون داد و میگفت که سربار داخل همین سنگه که نوعی ملات ساروج نارنجی به نظر میامد با همه تجهیزات برا شکستن سنگ رفته بودن بعد 3 روز اومد بهم گفت موقع کار چند تا ادم کوتوله دیدن که از کنار سنگ بیرون اومدن پشمالو بودن و کمتر از 30 سانت قد داشتن و حرکات شون خیلی سریع بود و نتونسته بود فیلم بگیره البته با احترام به نظر همه دوستان باید سند و مدرک باشه تا وجود این ادم کوتوله یا موکل و جن و این جور چیزا رو باور کرد :-?

دوشنبه 13 آبان1392 - 8:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام با اجازه دوستان چند شبی نبودم رفته بودیم دنبال دوستان کوتوله دوستی که راهنما بودبا پلاستیکی صدا درمیاورد شبیه جیغ بعد ازچند لحظه صدای چند جیغ ازپشت سنگ بزرگی میامددوربین را کارگذاشتیم نزدیک سنگ تا فیلم بگیریم اما تا صبح دیگه حتی جواب جیغ دوستم که با پلاستیک در میاورد ندادن شب بعد هم همینطوراول قبل ازنصب دوربین صدای جیغ میاد ولی موقعی دوربین را نصب میکنیم جواب صدا را نمی دهند وچون این چند شب تاریکی محض بود ودوربین دیددر شب ما عصر هجری بود مجبور بودیم یک متری صدای جیغها نصب کنیم وخودمان رکوردر بیشتر از5متر نمیتونستیم ازدوربین دور باشیم. موفقتی فعلا بدست نیاوردیم فقط صدای جیغ شنیدیم که انجا صدای غریبی بود فعلا گذاشتیم14 ماه برویم که نور ماه باشد وامکانات بهتری ببریم شاید موفق شدیم

جمعه 17 آبان1392 - 12:59pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
hm108عزيز خسته نباشي.
شما بهتره دوربين رو استتار كنين تا براحتي متوجه وجودش نشن.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

جمعه 17 آبان1392 - 4:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure