انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:28am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهران
دوستان ندیدم ما دلیلی بر انکار وجود یه همچین چیزهایی نیست،مثلا بنده پارسال درجایی،جمجه تک چشم ودوشاخ کوچیک در کنار پیشانیش که در اصطلاح دیو معروفه دیدم و کاملا لمسش کردم.شاید از دوستان به تعداد انگشتان دست از نزدیک دیده باشند،پس اونهایی که ندیدن یا اکثر مردم اصلا همچین چیزهایی رو باور نمیکنن و میگن افسانه.
نه برادر من حتما وجود داره،ما ندیدیم،نباید منکر بشیم،یاعلی

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 7:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
mohamadreza نوشته است:
دوستان ندیدم ما دلیلی بر انکار وجود یه همچین چیزهایی نیست،مثلا بنده پارسال درجایی،جمجه تک چشم ودوشاخ کوچیک در کنار پیشانیش که در اصطلاح دیو معروفه دیدم و کاملا لمسش کردم.شاید از دوستان به تعداد انگشتان دست از نزدیک دیده باشند،پس اونهایی که ندیدن یا اکثر مردم اصلا همچین چیزهایی رو باور نمیکنن و میگن افسانه.

خب برادر من شما چرا این جمجمه رو ورنداشتی با خودت بیاری! میاوردی میدادی به میراث استان میگفتی توی کوه یک سنگ برداشتم این زیرش بوده، میذاشتن توی موزه کلی ارزش داشت برا کشور. اگه هستش برو بیار، اگه نمیتونی تحویل بدی بفرست برا من، میبرم میدم مامورین میراث

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

شنبه 4 اردیبهشت1394 - 12:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

برای فروش آورده بودند دوست من، ولی طرف آتیشش خیلی تند بود،معامله نشد

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 9:16am

mohamadreza نوشته است:

سلام همون جمجه ای که برعکس گرفتید عکس انداختید رو میگید؟ اون جای ستون فقرات و نخاعه نه چشم =))

شنبه 5 اردیبهشت1394 - 10:27pm

قراره همین زودی برم از نزدیک ببینم وفیلم بگیرم,یه دهکده زیر زمینیه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 5:29am

سلام و عرض ادب .
قربان تو فیلم این آدم کوتوله چقدر آرومه !!!
یعنی اصلا نمیترسه از ادمای بزرگتر خودش ؟!!
خیلی ریلکسه :|

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 12:03pm

عنوان: آدم کوتوله

ali_milo نوشته است:
سلام و عرض ادب .
قربان تو فیلم این آدم کوتوله چقدر آرومه !!!
یعنی اصلا نمیترسه از ادمای بزرگتر خودش ؟!!
خیلی ریلکسه :|

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
والا چه عرض کنم من هرچی با این فیلم ور رفتم متوجه دستکاری تو فیلم نشدم,این فیلمو یکی از دوستام که نظامی هست داده بقول خودش تو لرستاننه وماموریت داشتن که از دهکده اینا محافظت کنن این حرفه ۴سال پیشه,الا تو اینترنت هم هستش,ولی الان خودم قراره به پیشنهاد یکی از دوستان برم ازنزدیک فیلم تهیه کنم,دوستم میگه هروقت میخوان بیان بیرون آب بخورن,یک نفرش میاد بیرون وجیغ میزنه,بعدش بقیه میان روچشمه آب میخورن,وتا آخر یه نفر نگهبانی میده,میگفت هروقت خطری احساس کنن شروبه پریدن میکنن وهربارتا دو مترمیپرن, میگفت چسب موش گذاشتم جلو سوراخشون یکی رو گرفتم تا دوهفته توقفس پیشم بود ولی یه روز بلند شدم دیدم مرده وافتاده کف قفس,غذا هم بهش میدادم نمیدونم چرا مرد,میگفت بنظرم از ترس واسترس وتنهایی تلف شده.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 1:14pm

پس داداش خیلیییی مشتاقم ببینم اگر لطف کنی فیلم بگیری بذاری .
فکر کنم همه هم جالب باشه واسشون این ادم کوتوله هارو ببینن چون اینقدر فیلم تقلبی هست ازشون :|
ممنون @};- @};-

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

OMID55 نوشته است:
mohamadreza نوشته است:

سلام همون جمجه ای که برعکس گرفتید عکس انداختید رو میگید؟ اون جای ستون فقرات و نخاعه نه چشم =))

کدوم عکس برادر؟!!!!!!! مثکه حالتون خوب نیست :ymsick: شما به بازیت ادامه بده :-BD

آخرین بار توسط mohamadreza در سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:45pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

hafar نوشته است:
قراره همین زودی برم از نزدیک ببینم وفیلم بگیرم,یه دهکده زیر زمینیه

این فیلم که الان 5و6 سالی هست تو نت پخش شده و کاملا تقلبیه،نصفه اسکناس یه عکس فلکسی هستش و بزرگ شده،اگه به نسبت تناسب ابعاد مثلا کوتوله و اسکناس و علفهای دوروبرش توجه کنید کاملا متوجه میشید،با این ابعاد علفها باید خیلی بلندتر می بودند و خیلی تابلو درستش کردند

سه شنبه 8 اردیبهشت1394 - 2:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure