انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 6:33pm

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bad tiger نوشته است:
دوست عزیز این شهر مثل اینکه روی زمینه
بعده این همه مدت حالا کشف شده؟؟
یعنی قبلا کسی گذرش اونورا نخورده؟؟
والا ما هر جایی بریم تا یه سوراخ زدن
ممنون از اطلاعاتتون

اقا reza2014 وقتی شما و من اطلاعی از نحوه زیست این موجودات جالب نداریم باید هر احتمالی را داد! حالا دیگه اجر به این ابعاد ک چیزی نیست اونا حملش کنن. چطور انسان در دوره فراعنه مصر اونهمه سنگای عظیم رو جابجا کردن و اهرام ثلاثه مصر رو به وجود اوردن?! به همون دلیل!

و اما bad tiger عزیز اینا روی زمین نبودن و زیر خاک و تپه های خاکی بودن. من که همرو نمیتونم جز به جز تایپ کنم با کامپیوتر هم وصل نمیشم که کپی پیست کنم.
خلاصه وظیفه دونستم که اینجا بزارم.. و این دیگه منابع خبری دولتی نشر دادنش نه یک حفار یا یک کلاه بردار! پس باورش منطقیه دوستان. دیگه کشش ندین لطفا. وجود داشته در قدیم و اینکه الان هم هنوز هستند خدا داند.... @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 4 آذر1393 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
bad tiger نوشته است:
ممنون از اطلاعاتتون

اقا reza2014 وقتی شما و من اطلاعی از نحوه زیست این موجودات جالب نداریم باید هر احتمالی را داد! حالا دیگه اجر به این ابعاد ک چیزی نیست اونا حملش کنن. چطور انسان در دوره فراعنه مصر اونهمه سنگای عظیم رو جابجا کردن و اهرام ثلاثه مصر رو به وجود اوردن?! به همون دلیل!

و اما bad tiger عزیز اینا روی زمین نبودن و زیر خاک و تپه های خاکی بودن. من که همرو نمیتونم جز به جز تایپ کنم با کامپیوتر هم وصل نمیشم که کپی پیست کنم.
خلاصه وظیفه دونستم که اینجا بزارم.. و این دیگه منابع خبری دولتی نشر دادنش نه یک حفار یا یک کلاه بردار! پس باورش منطقیه دوستان. دیگه کشش ندین لطفا. وجود داشته در قدیم و اینکه الان هم هنوز هستند خدا داند.... @};-

سورنای عزیز بسیار ممنون
شرمنده داداش نمیخواستم ناراحتتون کنم
فقط یه سوال بود از روی ندانستن
ممنون برای اطلاعاتتون

این نیز بگذرد

سه شنبه 4 آذر1393 - 5:44pm

همه پست ها رو خوندم اینجور که معلومه اینجا خیلی ها عاشق قصه گالیور و هفت کوتوله هستن. :D

چهارشنبه 4 آذر1393 - 2:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bad tiger نوشته است:
سورنا نوشته است:
bad tiger نوشته است:
ممنون از اطلاعاتتون

سورنای عزیز بسیار ممنون
شرمنده داداش نمیخواستم ناراحتتون کنم
فقط یه سوال بود از روی ندانستن
ممنون برای اطلاعاتتون

درود برشما. نه عزیزه دل من چرا باید ناراحت بشم :ymhug: وظیفه دونستم بگم. و با این مطلب دیگه پرونده وجود آدم کوتوله لااقل در قدیم تایید و بسته شد . حالا کسایی ک دیدن یا اطلاعاتی دال بر وجودشون در عصر معاصر دارن باید بیان و خبرو نشر بدن. پاینده باشید @};-

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 18 آذر1393 - 8:34pm

از دوستان کسی قیمت می تونه بده برای کوتوله ها حدودا چنی می ارزه؟

سه شنبه 2 دی1393 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از شخصی شنیدم که هر کدوم حدود 10 میلیارد قیمت داره
و ارزش اونها بخاطر خون اونهاست
راست و دروغش رو نمیدونم
منم فقط شنیدم

این نیز بگذرد

چهارشنبه 2 دی1393 - 2:01am

درود بر شرفت آره جواب شما نزدیک بود bad tiger تحقیق کردم حدودا 10 تومن شما قیمت می دادن

شنبه 6 دی1393 - 3:52pm

با سلام خدمت دوستان اگر موجودی بنام آدم کوتوله وجود داشت مطمئن باشید تا الان با این وسایل پیشرفته حاضر مثل دوربینهای بسیار ‌پیشرفته تله ای توسط مستندسازان ازشون فیلمبرداری میشد و تو کانالهای مخصوص مستند نشون میدادن...این کلیپهایی هم که در حال حاضر پخش شده همشون ساختگی و توسطه یه تعداد آدم کلاهبردار تهیه شدن...حالا شاید کسی تو توریکی یه چیزی دیده باشه که صد در صد به وضوح هم ندیده ولی ذهنش به سوی آدم کوتوله رفته.در صورتیکه شاید اون موجود اصلا موش بوده تو بیابونها انواعی از موشها هستند که در موقع فرار حتی روی دوتا پای عقب و با سرعت زیادی حرکت میکنن و جهشهای بلندی هم دارند.

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
bad tiger نوشته است:
ممنون از اطلاعاتتون

دوستان با سلام
دوستمون سورنای عزیز درست میفرمایند این شهر در اطراف بافت کرمان کشف شده و قدمتی بالای 5000سالو داره اون قسمتی هم که دوستان ایراد گرفتن بابت سایز خشتش بخاطر بازسازی به دست ما انسانهای امروزی هست این شهر کاملا داخل خاک مدفون شده بوده. در پی کاوشش چندی از دوستان به خاطر صحبتهای قدیمیهاشون و یافتن گنج به این منطقه پی بردن که همون در شروع کار مردم روستاهای اطراف با گزارششون به انتظامی مانع از خراب شدن این میراث و تمدن کشورمون شدن

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 2:49pm
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
حمید نوشته است:
با تشکر از سورنای عزیز.
دوستان این فیلمی هست که جناب سورنا زحمت کشیدن ارسال کردن. :D
پیوست:
k.k,k...!.3gp

بابا این که معلومه چرت و پرته
اخه چوره که دست و پاهاش اصلا مو نداره بقیه قسمتهاش پر موست
نه بابا چرته

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

جمعه 4 اردیبهشت1394 - 3:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure