انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 8:36am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان هم اگر با نظر من موافقند بیزحمت یه لایک خوشکل بیان تا شاید تونستیم دوستمونو راضی کنیم برامون زحمتشو بکشه.
نظرتون چیه دوستان؟ :-BD

راه در جهان یکی است و آن راستی است

جمعه 10 مهر1393 - 12:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
مهرداد مینلب نوشته است:
سلام دوستان.
دوست گرامی جناب آقا رضای عزیز ...بیزحمت از طرف ما از دوستتون خواهش کنید که زحمت بکشند و یک دقیقه از مراسم کاهو خوردن این دوستان کوچولومون فیلم تهیه کنند و برامون بذارن تا این ابهاماتی که درمورد این عزیزان وجود دارد برطرف شود.
درضمن راههای زیادی برای دربند کشیدن این کوچولوها وجود دارد که بعداز اینکه باورها قوی شدند به آنها میپردازیم جناب رضا آب 87 گرامی.
بیصبرانه منتظریم دوست عزیز. ;) B-) :-?
@};-

لاااااااییییییییککککککک!!!!
هرچندعمراخبری بشه :-Q

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 10 مهر1393 - 2:26am

دوستان گرامی
من با اون شخص صحبت کردم و ایشون قبول کرد و قرار شد روز پنج شنبه و جمعه فیلم بگیرد و شنبه اینده اگه بدستم برسد تو سایت قرار میدم ضمنا ایشون فرمودند لطفا خریدار معرفی کنید

شنبه 12 مهر1393 - 10:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید :
کوتوله ها هم مثل خیلی از موجوداتی که در قصه یا داستان های قدیمی وجود دارد ، وجودشون نه قابل رد می باشد نه قبول ؟؟
ولی از اوجایی که هر انچیزی که در حال حاضر در زندگی روز مره ما به طور افسانه ای وجود دارد مسلمل در اعصار قدیم یک منبع و ماخذی داشته که این انساهای در اعصار قدیم دیدن و لمسش کردن شروع به ساختن و تجسم از این ها موجودات نموده اند .(مانند کوتوله ها- اژدها پرنده - غول های یک چشم و ....)
من نیازی به گفتن دروغ نمی دونم ولی دو هفته پیش در موبایل یکی از دوستان یک عکسی رو دیدم که ایشون خودشون داخل ماشین روی تشک صندلی عقب گرفته بودند عکس یک جمجمه موجودی بود که یک چشمش داشت و به جای چشم ها درست زیر چشما جای دو شاخ بود که بنظر می رسید کنده شده بود و جالب اینه فک پایینی این موجود ثابت بود نه متحرک (درست مانند فک موجوداتی که در فیلم غارتگر بود)
من هم اطلاعاتی از این موجود (کوتوله ) در تحقیقات به دست اوردم که درستی اون رو نه میشه ثابت نه میشه رد نمود :
1- کوتوله ها معمولا به علت سازگاری بدنشون در عمق پایین تراز 12 -15متر زیر زمین زندگی میکنند
2- بیشتر از ریشه درختان و ریشه های گیاهان تغزیه می کنند و به علت اینکه در زیر زمین هستند دارای ناخن های بسیار تیز و برنده و در عین حال بلند می باشند
3- از میوه گردوه و بادام و فندقو مانند اینها بسیار خوششون می یاد
4- بالای 300 الی 400 سال عمر میکنند (علت بالا بودن قیمت خرید وفروش این موجودات با ارقام نجومی به همین علت می باشد )و معمولا خریداران از ژنتیک موجود در خون اینها برای استفاده در طول عمر بیشتر در انسان
5- تا اوجایی که من شنیدم کوتوله ها تنهایی زندگی نمیکنند باید یک جهت باشند تا زنده بمونن
6- بسیار علاقه به روابط جنسی با جفت شون دارند (... بماند ....)
7- دارای قدرت هیپنوتیزم دارند که وقتی کسی اونها را بطور اتفاقی ببینه می تونند با این قدرت از دستشون فرار کنند
8- دارای قدرت پرش بیشتر 1/5 الی 2/5 متر رو دارند.
این فیلم های که در اینترنت موجوده همشون ساختگی و برای فریب و کلاهبرداری می باشد (متاسفانه)
~O)

انها قادرند، زيرا مي پندارند كه قادرند.

«ورژيل»

چهارشنبه 16 مهر1393 - 6:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza_ab_87 نوشته است:
دوستان گرامی
من با اون شخص صحبت کردم و ایشون قبول کرد و قرار شد روز پنج شنبه و جمعه فیلم بگیرد و شنبه اینده اگه بدستم برسد تو سایت قرار میدم ضمنا ایشون فرمودند لطفا خریدار معرفی کنید

سلام دوست عزیزreza_ab_87
خواستم به عرض برسونم امروز دوشنبه هست :D
و ما همچنان چشم به مانیتور دوختیم تا مراسم رو از نزدیک مشاهده نماییم YMWHISTLE

دوشنبه 21 مهر1393 - 7:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
بنده که عرض کردم عمرا خبری بشه :D ;)

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 21 مهر1393 - 6:25pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:-? :-? :-? [-( [-( [-(

دوشنبه 21 مهر1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:!! [-X #:-s
بیخیال آقا.عید غدیر هم گذشت داداش.تا عید غدیر سال دیگه هم خبری از دوستان کوتوله نمیشه چون وجود خارجی ندارند.اینها ساخته ذهن یه سری از آقایون کلاش هستند.شما هم باور نکن آقا رضا.کوتوله کجا بود.اگر وجود داشت تمام رادیو تلویزیونهای دنیا درموردشون برنامه پخش میکردند داداش. @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 21 مهر1393 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymparty: امروز چهارشنبه و ساعت 11 صبح میباشد :ymparty:
تقویم رسمی ایران
YMWHISTLE

چهارشنبه 23 مهر1393 - 11:00am

سلام دوستان
اولا عید همگی مبارک و ثانیا این دفعه دروغ نیست و این کسانی که من دیدم با نشونی هایی که میدادند میدانم که ادم کوتوله دیده اند و منم مثل شما چشم انتظار هستم که فیلم رو برایم بیاورند و بعد براتون میزارم روی سایت. صبر داشته باشید

چهارشنبه 23 مهر1393 - 10:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure