انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 20 اردیبهشت1403 - 9:29am

پاسخ به موضوع  [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 آدم کوتوله 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب @};-
لینکهای آقا کسرا را دیدم. اقا کسرا باور دارن که کوتوله هست!.
shahriyar نوشته است:
درست دوستان من هم آدم کوتوله دیدیم تو منطقه ما هم هست اون شب که اونا دیدیم با دو تا از دوستان تصمیم گرفتیم بریم و کمین بزنیم و یکیشا بگیریم چون خیلی ارزش دارن . خلاصه چادر زدیم سه روز و سه شب تا این که صبح روز سوم دم صبح یک صدایی من از خواب بیدار کرد وقتی از چادر یواشکی بیرون را دیدم نزدیک بو شاخ در بیارم . دوستام را صدا زدم گفتم آروم دوتاش ده متری چادرن . خلاصه دو تا تنگ کمرشکن هم برده بودیم به سرعت از چادر زدیم بیرون و به دنبالشون مثل خرگوش با سرعت میدویدن . دوستم یک گلوله زد ولی بهشون نخورد و اون کوهی هم که نزدیکش چادر زده بودیم از قدیم میگفتن یک معبد در زیرش هست و بعد رفتن تو یک سوراخ و ما هم شروع به کندنش کردیم و بهد از نیم متر به سنگ رسیدیم که سوراخ ادامه داشت . و دیگه نشد کاری بکنیم . تا ظهر نزدیک اون سوراخ کمین کردیم خبری نشد . و ما هم بیخیال شدیم. این حرف مال 3 سال پیشه تا امسال دوباره دوستام تو اون منطقه آدم کوتوله دیده بودن .

دوستان عزیز! جنها چند نوع هستند و نوعی از آنها خیلی کوچیکه. بعضی اوقات هم به چشم انسان ظاهر میشن! یکی از دوستان یه کلیپی به من نشون داد! توجه کردم، دیدم تمام حرکاتش مشابه و تکراریه! گفتم این یه انیمیشنه و باور نکن که کوتوله باشه! من که باور نمیکنم دوستان!
موفق باشید @};-
یا کافی مدد. ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب مجدد @};-
آقا " مهرداد مینلب" نوشته:
سلام دوستان.منم یه فیلم از یوتیوب از این کوتوله ها دیدم که یه کوتوله سیاه رو گذاشته بودند روی یه روزنامه همون روز .حالا دیگه نمیدونم این فیلمها راسته یا دروغه.یه کلیپ دیگه هم بود که یه کوتوله ی پرمو دراز کشیده بود و بعداز چندلحظه تکون خورد و خودشو اونطرفی کردش...اگر واقعآ راست باشه و انیمیشن نباشن واقعآ یکی از شاهکارهای خداوند میباشند.(یه انسان در ابعاد خیلی کوچک).....علی یار همگیتون دوستان.
دوستان! کلیپی که شما ازش صحبت کردید،واقعیه! اون توی شهرستان تالش واقع در استان گیلان اتفاق افتاده!. اون یه جن بود!. حالا بردنش آلمان. برای تحقیقات که بفهمن آیا این موجود، یه ناندرتاله ؟ یا نه که جنه؟ ولی طبق اطلاعات موثق اینجانب، اون جن بود نه کوتوله. من مطمئنم دوستان.
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:37am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
افشین جان اگه این جنه پس چطور مرئی شده؟ و تونستن ازش فیلم و عکس بگیرن؟
مگه جن منشا مادی و خاکی داره؟
ممنون میشم بیشتر توضیح بدین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
من که باور نمیکنم یه جن بیاد خودش رو نشون ادمیزاد بده حالا میگین گرفتنش محالاته بابا مگه ایران چیش بود که بردنش المان بابا این اروبای ها و امریکایی ها بدرمون رو در اوردن حالا بازم میخوان از یه طریق دیگه این مخ صاب مردمون رو بشورن ......جن وجود داره ولی دیگه نه تا این حد هر وقت گاو تونست از درخت بالا بره منم به این حرف باور میکنم چون تا با چشمام نبینم باور نمیکنم به تبلیغات و جلوه های ویژه.... بابا افشین ول کن داداش به هیچ وجه جن خودش رو نشونت نمیده میدونی چرا چون سکته میکنی

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 آبان1392 - 2:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیز بنده خودم دنبال این کارگرفتم وقرار شده با کسی که گفته کوتوله ها رادیده بریم باتجهیزات کامل فیلم برداری ببینیم امکان فیلم برداری داریم یا نه اگر موفق شدیم انشاء.. میذارم همه ببینند واز امپاس در بیاییم[/size]

دوشنبه 6 آبان1392 - 8:34pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
hm108 عزیز امیدوارم موفق باشین.
راستی ممکنه لطفا بگین کدوم منطقه دیده شده؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 آبان1392 - 11:33am
کاربر فعال
کاربر فعال

بین جاسک وبندر

چهارشنبه 8 آبان1392 - 10:51am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان.با اجازه از اساتیط و دوستای گلم باید بگم ادم کوتوله ها وجود دارن.چون این حرفو دوستم که باستانشناسه زد.و خودشم داشت یکیشو ولی نه واسه فروش و این حرفا.دیگه منم سوال نکردم مال خودش بود یا کس دیگری اینقدری میدونم که تو دستاش بود و حتی قیمتشم بهم گفت و میگفت که اینا کم یابن فقط شبها بیرون میان میگفت حس بویایشون خیلی قویه بوی ادمو از راه دور تشخیص میدن حالا فکر میکنین قیمتشو چن گذاشته باشه بچه ها؟

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

آخرین بار توسط ramin در جمعه 10 آبان1392 - 5:51pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 10 آبان1392 - 5:35pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

البته همونطور که گفتم این باستان شناسه رفیق ما پیر مرده دورشم اروپا دیده خاطرات کاووششم وقتی میگه ادم متحیر میشه حتی بهم گفته بود تو جنوب معمولا پیدا میشن خودش تو خوزستان داشتش.

جمعه 10 آبان1392 - 5:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

همونطور که علی اقا مدیر سایت فرمودن قیمتش بالاست فقط میخوام بدونم حدستون رو قیمتش چنده تا من براتون بگم.هر چن اگه من این حرفو نمیزدم همتون میگفتین خرافاته ولی واقعیت داره.حالا اولین نفر قیمتشو چن میزاره؟ تا برسیم به بعدیها

جمعه 10 آبان1392 - 5:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 166 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure