انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 خرداد1403 - 4:18pm

پاسخ به موضوع  [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 نمونه های پلمب و مکان های دارای دفینه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: tehran
B-) B-) B-)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سعی کنید توی مسائلی که به خودتون مربوطه دخالت نکنید، دیگران زحمتشو میکشن

دوشنبه 16 آذر1393 - 2:57am
YIM WWW
کاربر فعال
کاربر فعال

برادران مردم قدیم اهمیت زیادی به در دسترس بودن مقبره بزرگان خودشون میدادند هم برای دوری ازدستبرد و هم شاید برای اطمینان خاطر از زندگی ابدی متوفی
به خاطر همین مناطقی از رودخانه ها که شیب تندی داره باور کنین چون اونجا زندگی نبوده پس هیچ خبری هم نیست از طرف من بارها توی شیبهای تند امتحان شده پس سندی ارزشداره که باید اطراف مناطق مسکونی قدیم باشه ودقیقا زیرپای مردم قدیم باشه

اینم بکم دوستان قدیمیان تا اونجاییکه ممکنه مقبره رو میبرن پایین چون دیگه قرار نیست بیان سراغش تاجاییکه به سفره اب برخورد نکنند زورشانم زیاد بوده به قول معروف براشون کنتور نمینداخته......
مثل این مثلث که عمقش 5سانته و5متر حفاری داره چسبیده به چشمه هست و ازاین بیشتر نمیتانستند ببرن پایین به دلیل وجود اب زیرزمین

چهارشنبه 3 دی1393 - 11:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستن این موارد رمزگشاییهای خودم هست واز هیچ جا کپی نشده ...نتایج..
همیشه ارتباط معناداری بین شکل و اندازه سنگ نگاره مربوطه هست برای رسیدن به هدف ....و قانون خاصی نیست که علامت دوم حتما باید کانال باشه یا ...... به این ماهی بنگرید با اندازه گیری سرماهی اول (25سانت )میشه به ماهی دوم در25 متری رسید که نیمه تراشیده شده _و درکتاب اسرار این مورد گفته شده
جوغن دیواره همیشه علامت انتهایی تلقی میشه ...یاعلی

چهارشنبه 3 دی1393 - 12:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خوک در پایین تپه دارد درست به قله اشاره میکند

چهارشنبه 3 دی1393 - 9:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

الف لام نوشته است:
دوستن این موارد رمزگشاییهای خودم هست واز هیچ جا کپی نشده ...نتایج..
همیشه ارتباط معناداری بین شکل و اندازه سنگ نگاره مربوطه هست برای رسیدن به هدف ....و قانون خاصی نیست که علامت دوم حتما باید کانال باشه یا ...... به این ماهی بنگرید با اندازه گیری سرماهی اول (25سانت )میشه به ماهی دوم در25 متری رسید که نیمه تراشیده شده _و درکتاب اسرار این مورد گفته شده
جوغن دیواره همیشه علامت انتهایی تلقی میشه ...یاعلی

درود دوست عزیز ممنون میشم نظرتو درباره این پا بگی... @};-

جوغن کوچیکه حدودا 4 تا 5 سانت عمق داره

http://upload7.ir/imgs/2014-12/26178742370483730030.jpg

کف پا

http://upload7.ir/imgs/2014-12/18136274494657271322.jpg

قسمت جلوی جوغن کوچیک کندم حدودا40 سانتی کندم...سنگ رود خونه ای همراه با گل داخل خاک بود...حتی سنگ صفحه ای هم روی صنگ های رود خوه ای تک و توک وجود داشت...
اون قسمتی که شکسته یک تیکه بود...

http://upload7.ir/imgs/2014-12/02946218173039118892.jpg

چهارشنبه 3 دی1393 - 10:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از قرار معلوم پا داره به ارتفاع نگاه میکنه و عکس پشتی نشان میده که پاشنه پا خالیه پس شاید درمسیر احتمالا از سرازیری به سربالایی میرسی که اونجا شاید به چند تا پله برسی..اون جوغن شاید اینو بگه که در پله 3یچیزی مخفی شده
یاچند مترجلوتر حتما باید یک خاکریزی -سنگی یا علامت دوم باید باشه...به کتاب اسرار رجوع کن حتما دقیق بهت میگه...
ازنضر من مورد توپیه حتما قبر یک شخص ثروت داریه ...

پنج شنبه 4 دی1393 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

الف لام نوشته است:
از قرار معلوم پا داره به ارتفاع نگاه میکنه و عکس پشتی نشان میده که پاشنه پا خالیه پس شاید درمسیر احتمالا از سرازیری به سربالایی میرسی که اونجا شاید به چند تا پله برسی..اون جوغن شاید اینو بگه که در پله 3یچیزی مخفی شده
یاچند مترجلوتر حتما باید یک خاکریزی -سنگی یا علامت دوم باید باشه...به کتاب اسرار رجوع کن حتما دقیق بهت میگه...
ازنضر من مورد توپیه حتما قبر یک شخص ثروت داریه ...

داداش من دقیقا رو به روی جوغن 15 متر بالاتر کنار یک سنگ عظیم یه سنگ چین گرد دارم نظرت چیه؟ اینم عکسش:
http://upload7.ir/imgs/2014-12/77894678806136429349.jpg
ممکنه شروعش از اینجا باشه؟
و اینکه جلوی همین پا , رو به روی جوغن یه سنگ چین مثلثی به ابعاد 2متر روی خاک دارم...که بعد 40 سانت کندن داخل خاک سنگ چین رود خونه ای بود...

پنج شنبه 4 دی1393 - 5:52pm
آواتار کاربر

با عرض سلام خدمت دوستان واساتید این عکس میتونه یه پلمپ باشه

جمعه 4 دی1393 - 2:44am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

برادر جای حفاریت کاملا درسته چون تل خاک نامحسوسیه
این سنگ چین باید خیلی سفت و چفت وبست دار باشه با ملات سفید یاقرمز رنگ که تشخیصش کمی مشکله ...بین سنگهای بزرگ باید سنگچینهای کوچیک اصطلاحا کله خر باید باشه..که خیلی ماهرانه کارشده.....علاعم خیلی ریز از تکه ریز استخان وتک توک کوزه شکسته ریز حتما داره ..ممکنه سنگهای تراشخورده با علاعم مذهبی به تورت بخوره

از این سنگچینها من خیلی در ورودی مقابر به تورم خورده 1متر اول رو بگزرونی دیگه سنگ بزرگ نداری و ممکنه قبر 2طبقه هم باشه با دنبال کردن علاعم و نگاه دقیق به لایه های خاک ..... به بار میرسی ...تا 4 متر مدنضرت باشه......موفق باشی

جمعه 5 دی1393 - 2:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یادم رفت بگم جوغن دیواره بیشتر مواقع علامت اخره و اون سنگچین مثلثی که گفتی اگر واقعا نزدیک جوغن باشه و دارای شرایطی باشه که اسرار گفته و خیلی فشرده باشه ......باید خودت بسنجی و ببین اون سنگچین کاردسته یااین مثلثیه
کار سختی هم نیست .....
دوستان به این مستطیل داخل مربع دقت کنیددر چندمتری پشت ماهی دهن باز هست ...سمت جلوی ماهی هیچ اثاری در حدود 100 متریش نبود ...ماهی علامت قبر زنی بلند مرتبه است...

جمعه 5 دی1393 - 3:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 119 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure