انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 28 خرداد1403 - 6:38am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام

Shams_60 نوشته است:
reza405 نوشته است:
سلام خدمت دوستان و عرص خسته نباشید خدمت اقای شمس عزیز ممنونم از توضیحاتون. اقای شمس تپه های خاکستری رنگ وجود داره میشه بگید چجوری میشه اتاقک ها رو پیدا کرد و ایا دستگاهی هست که زیر تپه یا زمین رو نشون بده و حمل این دستگاه سهل و اسان باشه و من خودم شنیدم دستگاهی هست که تقریبا اندازه تبلت های امروزی هستش و هرکجا از زمین رو بخواد مثلا اسکن میکنه ایا شما اطلاعاتی ازاین دستگاه دارید . ازتون تشکر میکنم و اگر چیزی میدونید به ما هم بگید.

سلام دوست عزیز!
بله این سیستمها GPR نام دارند و قیمتشون از 20000$ شروع میشه و بهترین دستگاه برای تونل و اطاق و پیدا کردن فضای خالی هستند!{اگه دقت کنید رو آواتارم گذاشتمش}
اگه آموزشش رو فرا بگیرید و بتونید باهاش کار کنید فکر نکنم جایی برید و دست خالی برگردید :-BD @};-

سلام اقای شمس ممنونم از پاسخهاتون انشالله همیشه سلامت باشید.
اقای شمس بی زحمت در مورد قرو خانه میگید با تشکر.

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقای شمس ممنون به خاطر همه راهنمایی که میکنید
امیدواروم که همیشه موفق باشید
اگه در باره (قوز آقاجی) استخراج بفرمایید ممنون میشم

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

سه شنبه 11 فروردین1394 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جینلو
باش داشی
باجا داش
ممکن باشه زحمت اینارم بکش

سه شنبه 11 فروردین1394 - 9:48pm
YIM

616893 نوشته است:
616893 نوشته است:
سلام استاد گرامی یه محل داریم به نام سنه کوه اونجا باید دنبال چی باشم خواهشن منو راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم

سلام استاد ما شمارو خیلی قبول داریم خودت رو درگیراین حرفها نکن هرکس نظری داره اگه به دردشون نخوره خوب نمیان توسایت
استاد گرامی خواهشن دراین مورد (سنه کوه) راهنمایی بفرمایید
استاد گرامی چون تازه وارد هستم جوابم رونمیدی

سه شنبه 11 فروردین1394 - 10:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت استاد شمس ،خواستم ازتون خواهش کنم اگر دوستان منباب کنجکاوی و رفع شبهاتشون سوالی رو از شما میپرسن که ممکنه تو بعضی از مواقع باعث ناراحتی شما هم بشه با علم به اینکه نیت خیر شما به ما ثابت شده،از دوستان به دل نگیرید چون همونطور که شما مستحضرید تو این زمینه افرادی که به قول خودشون اساتید علوم غریبه اند ،باعث ضررهای زیادی به مردم شدهاند که بدترینشون نا امیدی هستش وهرگونه کنجکاوی تنها جهت متمایز کردن علم شما از علم اینجور افراده که مطمئنیم شما با سعه صدر اقدام به بازکردن تین تاپیک کردید.از این رو در حد توان اطلاع رسانی کنید.خود من از اولین کسانی بودم که از علمتون استفاده کردم،اما به علت شرایط نامساعد موفق به کاوش محل نشدم که در اولین فرصت باهاتون تماس میگیرم.
با درود :x

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

سه شنبه 11 فروردین1394 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
Shams_60 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
دوست بسیار عزیزم جناب شمس با احترامی که به شخص جنابعالی قائل هستم باید بگم که پیشنهادی دارم که از این راه کمک حال دوستان نشید چون بنده بنظرم کاملا اشتباه هستش چون نمونه ای که به شما گفتم محلی که اسمش و بردم وجود خارجی نداره و منباب تست مطرح کردم درحالی که در اطراف قزوین محلی به نام سول تپه وجود نداره که تعاریف بعدی در اون صدق بکنه.
ایزد یار و نگهدارتان دوستان کاوشگر

سلام جناب رمزیاب,
این علم بنده رو شما با آنچه که دیدی و یاد گرفتی خیلی خیلی فرق داره,بنده از روی حروف باستانی استخراج میکنم و هر اسمی برای بنده بفرمایید بنده استخراج کرده و هر چیزی که در اون اسم باشه براتون بازگو میکنم و برای بنده فرقی نداره که شما اسم باستانی بگید یا تست بزنید,2 نفر از استادام و بنده پیشرو در این علم حروف باستانی هستیم! :-?
جسارت نشه,علمی که استاد راضی نباشه به شاگردش یاد بده و شاگردش از روی ریا و زرنگی بخواد این علم رو یاد بگیره بنظر بنده از دیدگاه شرع حرام است!
شما هم لطف کنید رو موضوعات دیگه رمزیابی کنید که بنده زحمات زیادی از نظر مادی و معنوی کشیدم و کاره شما نیست که در عرض چند روز بتونید به این علم برسید! [-X [-X [-X

دوست عزیزم جناب شمس بنده هیچ علاقه ای به علم شما ندارم که به سمع بنده علم نمیشه بهش گفت چون اگه بقول خودتون علم حروف هستش اگه اینچنین بود باید ساعت ها روش کار میکردید تا جواب استخراج کنید نه اینکه تا اسم از دهان بنده خارج شد شروع به تفسیر کردن کنید که حتی درصدی درست نبودند. بنده به علم ماورا دروغ استخوان دار میگویم و بنده هیچ تمایلی برای یادگیری همچین چیزی که عاری از هرنوع بار علمی هستش ندارم چون بنده علمی در دست دارم که با واقعیت همگون هستش و بقول یکی از دوستانمون که دیشب فرمودند 2+2=4 فرمودند من این رو باور دارم چون واقعی هستش بنده هم با چیزی که هست کار میکنم نه چیزی که من دوست دارم باشد یا قرار است بشود.
دوست عزیز این جواب شما رو میتونم یک رندی تلقی کنم و فرار از جواب دادن منطقی که همه قبولش کنند. من در عجم جایی که اصلا وجود خارجی ندارد و اصلا در اون منطقه همچین اسمی و مکانی نیست چطور شما تفسیر به آن طرح میکنید؟؟ :-? :-? دوست عزیزم اگر علم شما که مدعی هستید بنده درصدد یادگیری ان هستم جواب میداد شما خودتان باید الان هزاران مورد رو تخلیه کرده بودید نه اینکه از بنده بخواید تا موردی رو رمزگشایی کنم.
دوست بسیار عزیزم علم رمزگشیایی علمی است که در دنیا به اثبات رسیده و هزارن مورد توسط اون تخلیه بار شده. شما و دوستان عزیز انجمنی اگر به جای امید واهی داشتن به ماورا و علم رمل تلاش منطقی و عملی مبتنی بر پایه علوم واقعی بکار ببندید خیلی زود به نتیجه میرسید تا اینکه ....
بنده هم دعای خیر به شما و سایر عزیزان دارم .
در پناه حق سرفراز و پایدار باشید

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 1:24am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

Shams_60 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
دوست عزیز کورکورانه تقلید کردن هنر نیست. درحالی که بنده به جناب شمس ارادت دارم و با ایشون دوست هم هستم. بنده نظرم این بود که با روشی کارسازتر به امثال جنابعالی کمک بشه بهتره که نرید صحرا و دشتو... کاری که از پیش نبرید بماند دچار مخاطره برای خودتون و اعضای اکیپ خودتون نشید. درضمن بنده برای نظر درست دادن منتظر کسب اجازه از جنابتون نیستم و چیزی که برام ثابت بشه در اختیار دوستان قرار میدم. نکته بعدی اینکه اعضای زیادی بنده رو میشناسند و سوابقم رو هم میدونند پس شما بیهوده گلو پاره نکنید دوست بسیار عزیزم. بنده هم از بی قید صحبت کردنم پوزش میطلبم ازتون. موفق باشید

جناب رمزیاب بنده هم ارادت دارم به شما ولی شما یه کاری برام انجام بدید و برید با اساتیدی که ازشون مدرک گرفتید کار کنید چرا اینجا گلوتون رو پاره میکنید!
شما و دوستانی که سعی میکنند این علم رو یاد بگیرند و بعداز چند روز و چند ساعت نشستن پشت سیستم از همه چیز عاجز میشوند این حرف ها رو میزنند تا اینکه از رشته کار استادم و بنده سر در بیارند که کاملآ سخت در اشتباهند! [-X [-X

دوست عزیزم بنده بخاطر خودم اگر تلاش میکردم مانند برخی دوستان شب روز خود را تلف میکردم تا از شما موردی بپرسم. مثل اینکه شما واقعیت اینجا که انجمن هست اسمش رو اشتباه گرفتید . اینجا منافع گروه و جمع مقدم بر منافع شخصی است. نکته ی بعدی اینکه از قدیم بزرگان گفتند کل اگر طبیب بودی سرخود دوا نمودی.... :x :x
شما از علمی صحبت میکنید که از آن اطلاعی ندارید. علم حروف بسیار قواعد سنگینی دارد که ....
دوست عزیزم اساتیدی که بنده افتخار شاگردی آنها رو داشتم همگی از سرآمدان این شاخه از علوم باستانی هستند و چیزی که وجود نداشت رو به بنده نیاموختند و آنچنان سابقه ای دارند که بر کسانی که اشراف به داستان دارند پوشیده نیست. ما رمزگشاها با علمی که ریشه دارد و همراه بار علمی و عملی است سروکار داریم نه با رمالی و پیش بینی که علم کذب است و....
دوست عزیزم بنده میتوانم تمامی کاربرانی که در هشت سال گذشته راهنماییشان کردیم که اکثرا مفید به فایده بوده و منجر به تخلیه بار شده برایشان رو برای اثبات این ادعای خود به جمع انجمن دعوت کنم که این ادعا را تایید کنند. آیا شماهم موردی در اینجا داشتید که با راهنمایی شما توانسته باشد به هدفش برسید؟؟؟؟
آقای پارسی وجناب اقای باتانشناس و سایرین سرورانی که عالم به علم رمزگشایی هستند ازشون تقاضا دارم تشریف بیاورند و بگویند آیا با وجود دارا بودن این علم نیازی به رمالی پیداکرده اند در این مدت یا خیر که بنده نیازی به یادگیری آن داشته باشم!!!!
دوستان بنده از این خوشحال و مسرورم و خداوند رو شاکرم که درمورد چیزی که درموردش جاهلم اظهار نظر نمیکنم و اون چیزی که بلدم رو میگویم وسلام.

زیدی به زن فاحشه گفتا مستی ... هر لحظه به دام دگری پا بستی!!
گفتا زیدا هر آنچه گویی هستم ... اما توچنانچه مینمایی هستی؟؟!!!

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 1:59am
ICQ YIM

شاید مثل حروف ابجد باشه که مثلا میشه از عدد 786 ، بسم الله الرحمن الرحیم رو استخراج کرد...
یه همچین چیزی.

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 2:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

Shams_60 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
دوست عزیزم بازارگردان عزیز درود . نه بخاطر اینکه موافق یا در جهت له بنده هستید نه بر علیه بنده. نه موضوع این نیست. صحبت اینجاست که ودیعه ای که خداوند در نهاد ما که اشرف مخلوقاتیم نهاده خیلی فراتر از حد و مرزی هستش که ما فرض داریم. بنده قبلا هم عرض کردم نظر بنده خدای نکرده سوئ نیست که با جناب شمس مخالف باشم. ایشون دوست بنده هستند و غرضی با بنده ندارند و بنده هم همچنین. ولی اینجا منافع گروه و انجمن در ارجحیت قرار داره و بنده هم بعنوان یک رمزگشا یک نظر و رای دادم که بار علمی نداشت و منحرف کننده باشه برای کاوشگران عزیزمون باید کسی که خلاف نظرم رو ثابت میکنند رو بپذیرم و سایرین هم وظیفه دارند بدور از روابط دوستانه یا رفاقتی نظر بدهند نه اینکه چون مصاحبتی با بنده یا جناب شمس داشتند جانب داری کنند. دوست عزیز بیایید یادبگیریم در عموم منافع جمع رو در اولویت قرار بدیم نه منافع شخصی رو. دوستان بنده قصد جسارت به احدی رو ندارم ولی کسی به حرف هایی که عرض کردم کمی تامل کند متوجه میشود که بیراه نیست
موفق باشید

شما اگر بجای نشستن و تایپ کردن میرفتین تحقیق میکردین که دفائن چطوری و با چه علمی و چه قوانینی دفن شدند از این همه رمزیابی کردن خسته میشدید و تا حالا هم نتیجه گرفته بودید,مطمعن باشید با این قلبی که شما دارید.......متاسفم براتون! :-w :-?

دوست عزیز کسی که وعظ و خطابه ای ایراد میکنه باید خودش اون کارو نکرده باشه... شخصی نزد پیامبر اکرم (ص) آمد و گفت رسول خدا نصیحتی به فرزندم کنید که خرمای زیاد نخورد. پیامبر (ص) در آن لحظه مغول خوردن خرما بودند و فرمودند شما فردا بیاییدو آن شخص رفت و فردا ردز آمد. و پیامبر به فرزندش فرمورد که خرما نخور. آن شخص فرمود یا رسول خدا چرا همین فرمایش را دیروز نگفتید و چه تفاوتی با امروز داشت؟؟ پیامبر فرمود: نگفتم چون خودم مشغول انجام همان وعظی بودم که قرار بود به فرزندت بگویم.
دوست عزیز بنده سال های ابتدائی که مشغول فراگرفتن تعالیم باستانی بودم به کمک خدا به هدفم رسیدم بلکه چندین بار. و هم اکنون هم ذکات علمی که دارم رو بدون هیچ چشم داشتی به دوستان عرضا دارم و بدون اینکه آخر پست هایم بنویسم که سهم من فراموش نشود YMWHISTLE YMWHISTLE غیز این هست دوستان انجمنی بگویند محبی فلان مبلغ رو از ما طلب کرد...
دوست عزیز برای بنده متاسف نباشید چون بنده از مخالفت خودم که کاملا بی غرض بود خرسندم چون بنا به فرموده سالار شهیدان اگر دین ندارید آزادمرد باشید. امر به معروف و نهی منکر از واجبات دین ماس است جناب شمس. حال شما گوش شنوا به آن ندارید مسئله دیگری است.!!! و در آخر باید خدمتتون عرض کنم دوست عزیزم جناب شمس که برای خودتان تاسف داشته باشید چون از علمی سخن میکنید که وجود خارجی ندارد و متاسفانه اکثر دوستان واقعیت برایشان تلخ است و بحث های ماورایی و جادو جنبلی برایشان جذابیت خاصی دارد و طرفدار آن هستند که بخوابند و فرداروز آن وقتی در را باز میکنند جلوی در خمره ای پر از سکه طلا پیدا کنند....بخاطر همین امر هم مشتاق روش شما هستند.
اگر واقعا دنبالکمک به دوستان هستید این راه صحیح نیست. بنده دیگر عرضی ندارم و گفتنی ها گفته شد و قضاوت رو میسپارم به عقل و تدبر دوستان انجمنی
درپناه حق پاینده و پیروز باشید

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 2:18am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

موستاین نوشته است:
دوستان عزیز بخدا قسم من دراین جا جانب داری نکرده ونمیکنم .من۵سال پیش با راهنمایی استادی به نام فرید باقری به دنبال گنج رفتم .واز ایشون ممنونم .ولی بعد چند سال به خاطر برخورد بعضی از دوستان با ایشون الان دیگه راهنمایی ایشون رایگان نیست وباید ۳۰۰_۴۰۰واریز بشه به حسابشون تا راهنمایی کنند .پس من از تمامی اساتید بزرگوار ممنونم چون بیشتر ماقشر کارگریم ولطف میکنن مارا رایگان راهنمایی میکنن.دوستانی .مثل اقا مجتبی,مهدی ,حمید,جاوید کانی, باستانشناس ودراین تاپیک شمس عزیز .ممنون از همه

سلام دوست عزیزم
دوست عزیز موستاین بله درست میفرمایید بعضی از دوستان متاسفانه دکان باز کرده اند درحالی که بنده یا خیلی از دوستان خوب از گذشته و سیر یادگیری علمشان باخبریم.
کاری به این ها ندارم و قصد سبک سنگین کردن کسی رو ندارم و جواب به اینکه فرمودید قشر زحمتکش توان پرداخت مبالغی مثل300تومن رو ندارند رو هم با شما موافقم و همینجا به شما عرض میکنم بنده بهمراه سه استادی که تمامی آنها همانطور که پیشتر گفتم از سرآمدان علم رمزگشایی در کشور عزیزمان هستند شما و هر دوستی که سوالی داشتند رو با تحلیل گروهی سعی برآن خواهیم بود که حل معادله کنیم پس از شما میخوام که چون عده ای مبالغ بالایی برای جواب سلام دادن رو طلب میکنند رو حجت کار قرار ندید و بجای حل یک معمایی که در راستای هدف شما هستش روش های ماورایی که هیچوقت کارساز نبودند رو جایگزین روش اصولی نکنید و بیایید باهم به رشد این فن تلاش کنیم. پس دوست عزیزم هر سوالی داشتید بصورت پیام خصوصی با بنده یا دیگر سرورانی همچون اقای پارسی یا.... مطرح نمایید و اگر قابل بودیم و در توانمان بود کمکتان کنیم
بـــــــــــدرود

چهارشنبه 11 فروردین1394 - 2:29am
ICQ YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure