انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد1403 - 12:12am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 245 , 246 , 247 , 248 , 249 , 250 , 251 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
سلام دوستان خيلی وقته ميخوام سوالی بپرسم که قسمت نشده چون با گوشی آن ميشم امکانش نيست عکس بزارم فقط از اساتيد اين فن فقط يک سوال دارم اميدوارم درست جواب بدهند سنگی هست مستطيل شکل به صورت عمودى درخاک فرو رفته و يه علامت با خودش داره يه عده عرض کردن قبره حالا علامت به اين شکله که يه دايره وسط مستطيل هست و خطی به شکل اريب روش کشيدن سوال اينجاست که اين علامت ماله چه آيينی هست يا در کل علامت چى هست؟؟؟؟جواب اساتيد رو لازم دارم

مورد شما قبره آرش جان . اینو شک نکن . ولی اینکه مال چه آیینیه با توجه به تجربیاتی که تقریبا مثل اینی که شما میگین داشتم قبر متعلق به یک فرد مسیحیه . ولی باز بستگی به قدمت منطقه داره . چون در آیین یهودیان هم از مستطیل استفاده می شده

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

یکشنبه 15 تیر1393 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران

با اجازه از اساتيد محترم
با توجه به كتب و اطلاعاتي كه از اين كتب بدست اوردم به جوغن هايي كه كنار هم هستند نشان دهنده قبر خانوادگي است و تعداد جوغن ها بيان گر تعداد قبر است شيب سنگ به هر طرف بود به سمتش حركت كنيد و با توجه به دايره كه داخلش خط رد شده بيانگر عدد ١٥ هست خوب شايد منظور علائم اينه كه به جهت جوغن ها ١٥ الي ٢٠ متر حركت كنيد و دنبال نشانه قبر باشيد

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 15 تیر1393 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
HAMID.P نوشته است:
arash99 نوشته است:
سلام دوستان خيلی وقته ميخوام سوالی بپرسم که قسمت نشده چون با گوشی آن ميشم امکانش نيست عکس بزارم فقط از اساتيد اين فن فقط يک سوال دارم اميدوارم درست جواب بدهند سنگی هست مستطيل شکل به صورت عمودى درخاک فرو رفته و يه علامت با خودش داره يه عده عرض کردن قبره حالا علامت به اين شکله که يه دايره وسط مستطيل هست و خطی به شکل اريب روش کشيدن سوال اينجاست که اين علامت ماله چه آيينی هست يا در کل علامت چى هست؟؟؟؟جواب اساتيد رو لازم دارم

مورد شما قبره آرش جان . اینو شک نکن . ولی اینکه مال چه آیینیه با توجه به تجربیاتی که تقریبا مثل اینی که شما میگین داشتم قبر متعلق به یک فرد مسیحیه . ولی باز بستگی به قدمت منطقه داره . چون در آیین یهودیان هم از مستطیل استفاده می شده

نشانه قبر یک مرد هست

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 15 تیر1393 - 12:16am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
HAMID.P نوشته است:
arash99 نوشته است:

همون طور كه حميد جان گفتند نشان دهنده قبر است قبر يك شخص با مقام بالا.معني قطعي ندارند اما چند منظور رو ميرسونند
در صورتي كه منطقه صخره اي نباشه
-قبر زير سنگ است
-با توجه به علامت مستطيل و خط نشان گر اتاقكي در زير زمين است در اطراف سنگ
در صورت صخره اي بودن منطقه قبر در يك حفره كه در صخره ايجاد شده است دو اطراف سنگ

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

دوشنبه 15 تیر1393 - 12:44am

سلام، سنگ بزرگي هست كه تو منطقه مربوط به خودش منحصر به فرده
بسيار بزرگه و شكل كليش شبيه سر گوسفنده با دستگاه ردياب جنس نشون داده ولي نقطه زن احتمالا بخاطر ذرات سنگ يه دفعه طلارو نشون ميده و يه دفعه نشون نميده ولي از اونجايي كه من اعتمادم به علايم بيشتر از اين دستگاههاس خواستم بپرسم تا ببينم از ظاهر اين سنگ ميشه به محل جنس پي برد؟
در ضمن چند قدمي اين سنگ بزرگ چندتا سنگ كوچك تر بصورت گرد دور هم چيده شده ايا اونم علامتيه؟

دوشنبه 16 تیر1393 - 9:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

Ahmad delavar نوشته است:
بسيار بزرگه و شكل كليش شبيه سر گوسفنده با دستگاه ردياب جنس نشون داده ولي نقطه زن احتمالا بخاطر ذرات سنگ يه دفعه طلارو نشون ميده و يه دفعه نشون نميده ولي از اونجايي كه من اعتمادم به علايم بيشتر از اين دستگاههاس خواستم بپرسم تا ببينم از ظاهر اين سنگ ميشه به محل جنس پي برد؟
در ضمن چند قدمي اين سنگ بزرگ چندتا سنگ كوچك تر بصورت گرد دور هم چيده شده ايا اونم علامتيه؟

بدون تصویر هیچ نظری نمیتوان ارائه نمود ، لصفاً از چهار جهت سنگ و هم از نزدیک و از دور تصویر تهیه کنید @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 16 تیر1393 - 9:53am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Ahmad delavar نوشته است:

شما عکس تهیه کنین . چون شکل سنگ و اون سنگ چین هایی که میگین مهمه و بدن عکس نمیشه چیزی گفت

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

دوشنبه 16 تیر1393 - 10:11am

سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان
چند تا سوال داشتم از عزیزانی که در مورد عکسهای دوستان نظر میدن
بر چه اساسی این نظریه ها داده میشه ؟ واقعا دوستان چقدر در این موارد اطلاعات دارن که با یه عکس این چنین توضیحاتی رو میدن؟ البته جسارت نشه به همه دوستان..
این دو سه ساعتی که ثبت نام کردم چند صفحه و عکسهارو نگاه کردم تعجب کردم..

دوشنبه 16 تیر1393 - 11:47am

والا من تو منطقه نیستم الان ولی یکی دوتا عکس از قبل دارم
اولیش اینه که نمای کلیشه پشت دوربین شمال روبرو جنوبه:

http://i62.tinypic.com/dbsgi0.jpg

این دومیه حول و حوش اون جایی که دستگاها جنس نشون دادن:

http://i60.tinypic.com/2cnch2o.jpg

اینم شماتیک مکانه البته از تعداد اون سنگهای دورچین مطمئن نیستم، کلیتشو کشیدم:

http://i61.tinypic.com/rixeyr.jpg

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Ahmad delavar نوشته است:
والا من تو منطقه نیستم الان ولی یکی دوتا عکس از قبل دارم
اولیش اینه که نمای کلیشه پشت دوربین شمال روبرو جنوبه:

http://i62.tinypic.com/dbsgi0.jpg

این دومیه حول و حوش اون جایی که دستگاها جنس نشون دادن:

http://i60.tinypic.com/2cnch2o.jpg

اینم شماتیک مکانه البته از تعداد اون سنگهای دورچین مطمئن نیستم، کلیتشو کشیدم:

http://i61.tinypic.com/rixeyr.jpg

قربونت دوتا عکس پرسنلی از یه سنگ گذاشتی انتظار داری چی بگن بهت؟؟!؟!نعوذباالله این عکسم نشون خدا بدیم نمیدونه کجایه بعد شما انتظار داری ما بهت بگیم؟؟؟؟؟؟مطمءنی قصد و غرضی نداری با این سنگ???

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

دوشنبه 16 تیر1393 - 2:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 245 , 246 , 247 , 248 , 249 , 250 , 251 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure