انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 29 خرداد1403 - 9:16am

پاسخ به موضوع  [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 26  بعدی
 تجربیات 
نویسنده پیغام

شب شما هم خوب وخوش جناب آریا

سه شنبه 16 دی1392 - 1:08am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوستان عزیز من جندتا مطلب همراه با تصویر داشتم که خودم روی اونها کار کرده بودم اما از اونجایی که باکس تلفن خراب شده سرعت اینترنت هم پایین اومده یعنی توی روز کلا سرعت پایینه وهر مطالبی رو که بخام بزارم جندین بارقطع و وصل میشه ودوباره باید واردانجمن بشم شبها هم که به خاطررطوبت کلا قطع هستش دیروز هم اصلا نتونستم کانکت بشم البته میشه مطلب گذاشت اما تصاویر که اصل کار، هستند اصلا اپلود نمیشن حالا قراره بیان تعمیر کنند دوستانی هم که پیام خصوصی دادند بدونند اوضاع از جه قراره
سپاسگذارم

mantera

چهارشنبه 18 دی1392 - 11:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

پیوست:
Discovered_6.jpg

پیوست:
Discovered_10.jpg

پیوست:
Discovered_18.jpg

پیوست:
Discovered_15.jpg

اینا همشون روی یه تخته ستگه در سراشیبی یه تپه و کلا این تخته سنگ پر از جوغن بود و قبلا هم توی انجمن قرار دادم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 18 دی1392 - 11:31pm

با سلام.استاد اریا یه سواله که برام پیش اومده موردش اما تا حالا جایی ندیدمدر موردش حرفی بشه.در عمق 7 متری سنگی پیدا شده که به اندازه 30 سانت هستش که وقتی اونو برگردوندم روش دوتا شوراخ به عمق یک سانت و ققطر یک ونیم یانت به فاصله 15 سانت از هم قرار داشت. در واقع سوراخها در زیر سنگ قرار داشتن.معنیش چیه این.و در کنار این دو سوراخ شکل یک در کشیده شده است.حالا موندم چه کنم؟ایا معنیش دوتا اتاق و دارای یک در ورودیه یا دوتا قبر؟کلا هنگ کردم.2متر هم زیرش رفتم و به صورت دایره ای سنگ چین بود و الانم دیگه نمیدونم چه کنم.

سه شنبه 24 دی1392 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام استاد عزیز. دیدم بد نیست این عکس را در این قسمت تجربیات بذارم. تا هم شما نظر خودتونو بدید و هم دوستان این عکس رو ببینند و از توضیحات ارزشمند شما استفاده کنند. ارتفاع این نیمرخ انسان حدود 7 متره. ممنون

دوشنبه 7 بهمن1392 - 3:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد اریا.سال نو مبارک.کجایی استاد دلمون برات تنگ شده

یکشنبه 10 فروردین1393 - 10:06am

سلام جناب آریا
سوالی داشتم اگر پاسخ بفرمایید سپاسگذار میشم. در دامنه یک تپه که زیر این دامنه در فاصله تقریبا 100متری رودخانه هست قبریک بانوی جوان باز شده که روی مزار یک لایه نازک ساروج بوده که پس از شکستن این لایه به جنازه رسیدیم بجز مقداری مفرغ چیز باارزشی نبود . تقریبا بالای سر جنازه پشت یک تخته سنگ کوچکی سه عدد کوزه که داخل یکی سه عدد سنگ مثلثی شکل کوچک وجود داشت و دوتای دیگر خالی بود. زیر جنازه را تقریبا یک ونیم متر حفر کردیم چیزی نیافتیم. به موازات این مزار حدود یک متر پایینتر حفرکردیم کوزه های شکسته به همراه تعدادی استخوان حیوانات بصورت پراکنده و یک سنگ جوقان به ابعا دتقریبا 12x12 سانتیمتر و در وسط سنگ سوراخی به قطر تقریبا 5-4 سانتیمتر که ته ندارد یعنی از دو طرف سوراخ باز است و به صورت خیلی کم مایل است را یافتیم . باید چگونه و در چه جهتی ادامه دهیم آیا دفینه ای موجود است یا خیر . با تشکر

جمعه 14 فروردین1393 - 1:52am

سلام
چرا این موضوع غیر فعال شده
خواهشا ادامه بدید

یکشنبه 17 فروردین1393 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چون استاد آریای عزیز رو رنجوندن ایشون دیگه نمیان سایت.. استاد آریا دلمون برات تنگ شده خواهشا برگردید..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

پنج شنبه 20 فروردین1393 - 12:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام
الان یک دوره ی دیگه بصورت کامل این تاپیک رو خوندم یک کتابخونه به تمام معناست واقعا استادی برازنده ایشونه چرا خبری از ایشون نیست؟
کسی شماره تماسی آدرسی از استاد آریا نداره؟

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 24 فروردین1393 - 12:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure