انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:02pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 مجسمه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز ممنون و تبريک بابت عکسها ،اصله اصله،،،اما نميخوام نگرانت کنم اما وجدانا نکنيد اين کارو که بلاش يه بار گريبانگيرم شده پس خواهشا ديگه از دستتون عکس نزار يدچه شما چه هر کس ديگه مخصوصا عکس انگشت اشاره اونم باکيفيت

چهارشنبه 7 آبان1393 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
arash99 نوشته است:
دوست عزيز ممنون و تبريک بابت عکسها ،اصله اصله،،،اما نميخوام نگرانت کنم اما وجدانا نکنيد اين کارو که بلاش يه بار گريبانگيرم شده پس خواهشا ديگه از دستتون عکس نزار يدچه شما چه هر کس ديگه مخصوصا عکس انگشت اشاره اونم باکيفيت

منم با آرش موافقم X_X

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

چهارشنبه 7 آبان1393 - 8:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جنس که نظر اصل میاد ولی حیف این همه هنر که روی مس بکار رفته کاش زرد بود و..... و نکته بعدی اینکه اینا در یه ظرف در بسته بودن درسته؟

پنج شنبه 7 آبان1393 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظر منم اصل میاد اما بفرمایید اینارو با چه دستگاهی پیدا کردید؟ اگه ردیاب 35 دارید لطف کنید فرکانس مس قدیمی از روی این مجسمه ها پیدا و اعلام کنید
باسپاس

پنج شنبه 8 آبان1393 - 4:38am

با سلام وتشکر ویژه از جناب ارش99
ازگوش زدبسیارعالیتون اصلا براش فکرم نکرده بودم
در جواب دوستان عرض شوددستگاهی در کار نبوده واز خانه یه نفر از روستاییان برای کندن جایی نمدانم استفاده برای چی همین جوری از زمین در امده وداخل هیچ چیزی هم نبوده اتفاقی بدست امده fpl35هم دارم در اولین فرصت فرکانسشو میگیرم ودر اینجا مگزارم
راستی دوستان نگفتندتفسیرش که این مجسمه مال کیست وبه چه زمانیست وایا قیمت در ایران داره یا باید بزاریم روی تاقچه خونه وتماشاش کنیم

پنج شنبه 8 آبان1393 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینگونه مجسمه ها قیمت چندانی ندارند اگه خط داشت با ارزش بود!

پنج شنبه 8 آبان1393 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. اقای عزیز چطور قیمت نداره! اگ خریدار اومد و گفت قیمت نداره و یا پول کمی بابتشون داد 4تا بارش کن بندازش بیرون مرتیکرو. قیمت داره خوبم داره! خواهش میکنم مفت ندی بره.
بدرود.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 8 آبان1393 - 3:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بدون زر قیمت خوب نمیبرن
جنس اینچنینی فقط سگ خور میشه
خیلیا دارن که تو دستشون مونده

این نیز بگذرد

جمعه 9 آبان1393 - 3:36am
مدیر کل
مدیر کل

دوست من عکسهاتون رو چون دستتون واضع بود حذف کردم با درخواست شما . حالا دوباره میتونی عکس رو بذاری . اینسری بذار روی زمین عکس بگیر :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

جمعه 9 آبان1393 - 12:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
درود. اقای عزیز چطور قیمت نداره! اگ خریدار اومد و گفت قیمت نداره و یا پول کمی بابتشون داد 4تا بارش کن بندازش بیرون مرتیکرو. قیمت داره خوبم داره! خواهش میکنم مفت ندی بره.
بدرود.

اگه مشتری میلیاردی براش داری پیشنهاد بده! سعی کنید تو رویا نباشید درسته گفتن زیرخاکی ارزش داره نه همه چیز! اینم بی ارزش نیست ارزش آنچنانی و دهن پرکن نداره! باید واقع بین بود
اجناس کشف شده بسته به جنس" وزن" هنر" قدمت" شخصیت مالک و وقایع مهم تاریخی که با خط زمان خودش نگارش شده قیمت گذاری میشن برای مثال یه سنگ کتیبه خط دار که وقایع تاریخی آن زمان به نگارش درآورده از یه مجسمه سنگی ساده با ارزشتره حتی هر جنس طلایی هم ارزش آنچنانی نداره جنس طلا بسته به هنر و قدمت و شخصیت از گرمی 500هزار تا 10 میلیون متغیره!

جمعه 9 آبان1393 - 1:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure