انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 2:50am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 452 , 453 , 454 , 455 , 456 , 457 , 458 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

فدات دادا از نظر من شما استادید و بس ...بازم ممنون از پاشختون

دوشنبه 20 مهر1394 - 1:48pm

باسلام حضور همه اعضای این انجمن.
پیشاپیش فرارسیدن ماه محرم الحرام ماه پیروزی خون برشمشیر رو به همه شما سروران عزیز تسلیت میگم
بنده هم بعنوان اپراتور مجموعه انجمن های کاوش و گروه های کاوش استاد محبی تهرانی از مدیر محترم و اقای باستانشناس و سایر عزیزان که زحمت میکشند هم تشکر میکنیم و ازاینکه این برنامه هدیه و جایزه میبینم واقعا خوشحالم که دیگه مثل سابق مثل چندین سال پیش نیست و دلگرمی برای مشتاقان این فن توسط مجتبی جان و سایرین انجام میشه.
دوستان و سروران عزیز نمیدونم اطلاع دارید یا نه که یک ماهی هست جناب دکتر محبی تهرانی (ramzyab69) بخاطر بیماریی که داشتن به کما رفتن وچندی پیش هم خبر درگذشتون رو از سایر همراهانشون در امریکا شنیدیم که مثل اینکه خوشبختانه با شک وارد شده دوباره برگشتند و همچنین در حالت اغما هستن. دوستان جناب دکتر محبی هم مثل سایر دوستان در این مجموعه با اینکه تعهدی نداشتن زحمت زیادی کشیدن و اطلاع رسانی های زیادی هم در باب شاخه رمزگشایی به اعضای مشتاق داشتند . دوستان ازتون میخوام تو این ماه عزیز ایشون رو دعا کنید که سلامتیشون رو بدست بیارن وازتون میخوام که ایشون رو از دعای خیرتون محروم نکنید تا بازم بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم. بنده بشخصه نیت کردم جناب محبی که سلامتیشون رو بدست اوردن به کمک سایر اعضای مجموعه خودمون پکیج هایی که شامل 6کتاب بسیار ارزشمند که تالیف خود دکتر هستش که چند نسخه فقط موجوده رو شخصا با کمک دوستان به تیراژ بیشتری برسونیم و بتونیم بدون دریافت هزینه ای در اختیار اعضای انجمن فلزجو هم قرار بدیم انشالا که ایشون شفا پیداکنند حتما این اجازرو از ایشون خواهم گرفت. در اخر ازهمتون ممنونم که این مطلب روهم خوندید و ازتون میخوام که دعا کنید ماهم قابل باشیم برای شما دعا میکنیم. خداحافظ و پشتیبان همتون دوستان

سه شنبه 20 مهر1394 - 2:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تسیلیت میگم با اجازه بزرگترا و استاد حمید و مجتبی من تا یه استاد دیگه بیاد من در خدمت هستم

سه شنبه 21 مهر1394 - 5:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هر کی یه روز میاد یه روزم میره فقط این اسم میمونه که پشت سرت فحش بدن یا بیامرزتش بگن

سه شنبه 21 مهر1394 - 5:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینجارو از زچند جهت عکس بزار

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 مهر1394 - 5:36am

با سلام خدمت اعضای انجمن میخاستم نظر دوستان رو در مورد تصاویر زیر بدونم
این سنگ در یک منطقه باستانی قرار داره یکی از دوستان تصاویر رو برام ارسال کرده
پیوست:
1.jpg
ariya نوشته است:

پیوست:
2.jpg
پیوست:
3.jpg
پیوست:
4.jpg

دورنمای سنگ شبیه به جمجمه انسانه ولی از نزدیک به سنگ صندلی شباهت داره که رو به شیب هست
لطفا نظر بدید
با تشکر

سه شنبه 21 مهر1394 - 10:31am

سلام دوستان. من تازه عضو شدم یه مورد عکس جوغن داشتم خواستم کمکم کنید. در این عکس شما یه تخته سنگ رو می بینید که اون رو در زمین فرو کردن . در یک قسمت سه تا جوغن کوچک به صورت مثلث وجود داره که تقریبا فرسایش یافتن. یه جوغن هم در گوشه سنگ هست که عمیق تره. دو تا رد پای سگ یا پلنگ هم در کنار هم روی سنگ هست. اگه نظری دارید لطفا بگید و اگه نشانه قبر یا قبرهایی هست آیا شانس داشتن بار وجود داره یا نه.

سه شنبه 21 مهر1394 - 9:15pm

rahim3514 نوشته است:
هر کی یه روز میاد یه روزم میره فقط این اسم میمونه که پشت سرت فحش بدن یا بیامرزتش بگن

سلام عزیز
دوست عزیز اقای دکتر که فوت نکرده شما بزور میکشیش. ایشون حالت اغما بودن که امروز شنیدم برگشتن ولی تحت مراقبت هستن. خبر درگذشتشونم که به اعضای انجمنشون و گروهاشون داده بودند تکذیب شد و بعدا ایشون با شکی که بهشون وارد شده به حیات برگشتن خوشبختانه. لطفا همگی دعا کنیم تا این یار عزیزمون به جمعمون برگردن
ممنونم

سه شنبه 21 مهر1394 - 11:26pm

سلام دوستان .اگه

چهارشنبه 22 مهر1394 - 7:35am

یه نفر پیدا نمیشه یه نظری کمکی بده. خواهشا اگه در مورد این علایم چیزی میدونید بگین.

پنج شنبه 23 مهر1394 - 8:31am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 452 , 453 , 454 , 455 , 456 , 457 , 458 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 27 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure