انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 7:36pm

پاسخ به موضوع  [ 211 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 22  بعدی
 پرسش و پاسخ در خصوص جوغن ها 
نویسنده پیغام

سلام لطفا در مورد راهنمایی کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 3 مرداد1394 - 1:22am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

عکس از نمای باز تر بزارید لطفا جم عزیز

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

یکشنبه 4 مرداد1394 - 1:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان کسی میتونه این نشانه چیه

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

دوشنبه 5 مرداد1394 - 10:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام این جوغنها همه یک جا میباشن روی یه صخره عمودی لطفا دوستان کمک کنند

دوشنبه 5 مرداد1394 - 10:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز خسته نباشید

تعداد خیلی زیادی جوغن گرد مربع ومستطیل داخل غاری هست که بعضی ها روی دیواره غار وبعضی هاش روی کف غاره
جوغن ها هم مشخصه چه شکلی هستن لطفا راهنمایی کنید قبر های که مربوط به این جوغن هاست داخل غار هستن یا بیرون غار چون 100 متر نرسیده به دهانه غار تعداد زیادی قبر هست که دستگاه زدم هیچی نبود میخوام بدونم که آیا این جوغن ها مربوط به همین قبر ها هستن یا باید تو غار دنبال قبر ها بگردم

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 6:54pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

shahab454545 نوشته است:

تعداد خیلی زیادی جوغن گرد مربع ومستطیل داخل غاری هست که بعضی ها روی دیواره غار وبعضی هاش روی کف غاره
جوغن ها هم مشخصه چه شکلی هستن لطفا راهنمایی کنید قبر های که مربوط به این جوغن هاست داخل غار هستن یا بیرون غار چون 100 متر نرسیده به دهانه غار تعداد زیادی قبر هست که دستگاه زدم هیچی نبود میخوام بدونم که آیا این جوغن ها مربوط به همین قبر ها هستن یا باید تو غار دنبال قبر ها بگردم

اقا مهران عزیز اکثر دوستان رو که من میبینم وقتی میگن ما جوغان پیدا کردیم فلان شکل هستو اینجور هستو اون جور ولی بعد که اثارها رویت میشن میبینیم در عمل اصلا جوغنی وجود نداشته اکثر جوغنهایی که دوستان میزارن طبیعی هستن یا بعضا اونایی هم که وجود دارن اون قبور از لحاظ فلز با ارزش فقیر هستش.و عاقبتش همینم میشه که هر چی دستگاه بزنی چیزی پیدا نمیشه.جوغانهایی ارزش دارن که خوش تراش و سیقل داده باشن نه هر سوراخی که پیدا کردین بگین اره جوغانه پس صد درصد بار داره.خیر اینطور نیست.

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت اوستاد مدیر سایت این سوراخهایی که من گزاشتم ایا جوغن میشه گفت چون کله این سوراخها با ساروج درست شده و ایا ارزشی داره الاف شیم ممنون #-o

پنج شنبه 8 مرداد1394 - 8:13pm

سلام دوستان و اساتید گرامی خوب هستید
من تازه با این انجمن اشنا شدم قبلا تو انجمن فلزیاب بودم و لی خوب اساتید اونجا هیچ وقت جواب درستو حسابی به من ندادن خود جناب پارسی هم یه مدت اونجا فعالیت داشت که به دلایلی از اون انجمن اومدن بیرون و امیدوارم بتونم در کنار شما اساتید چیز هایی مفیدی یاد بگیرم و هم بتونید کمکم کنید
3 تا جوغن که به شکل مثلت هست البته مثلتی که دوتا از ضلع هاش باهم برابر هست یه نشنانه فلش در کنار یکی از جوغن ها هست که با جوغن های کوچیک درست شده که اشاره بهتپه ای می کنه که طی حفاری انجام شده در تقریبا یک متر به قبر رسیدیم که فقط استخوان بود که دست میزدی پودر میشد یک جای پا در کنار همان جوغن هست و به سمت دیگه اشاره می کنه و اینکه دوتا انگشت دست هم هست که جهت اونا هم به سمت دیگه هست
ناگفته نماند اطاف جوعن ها یه منطقه ای از قبر هست که سنگ چین قبر ها مشخصه

یکشنبه 10 مرداد1394 - 1:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin نوشته است:
shahab454545 نوشته است:

جوغن ها هم مشخصه چه شکلی هستن لطفا راهنمایی کنید قبر های که مربوط به این جوغن هاست داخل غار هستن یا بیرون غار چون 100 متر نرسیده به دهانه غار تعداد زیادی قبر هست که دستگاه زدم هیچی نبود میخوام
بدونم که آیا این جوغن ها مربوط به همین قبر ها هستن یا باید تو غار دنبال قبر ها بگردم

اقا مهران عزیز اکثر دوستان رو که من میبینم وقتی میگن ما جوغان پیدا کردیم فلان شکل هستو اینجور هستو اون جور ولی بعد که اثارها رویت میشن میبینیم در عمل اصلا جوغنی وجود نداشته اکثر جوغنهایی که دوستان میزارن طبیعی هستن یا بعضا اونایی هم که وجود دارن اون قبور از لحاظ فلز با ارزش فقیر هستش.و عاقبتش همینم میشه که هر چی دستگاه بزنی چیزی پیدا نمیشه.جوغانهایی ارزش دارن که خوش تراش و سیقل داده باشن نه هر سوراخی که پیدا کردین بگین اره جوغانه پس صد درصد بار داره.خیر اینطور نیست.

دوست عزیز من چه سوالی پرسیدم وشما چه جواب دادین من مطمعنم که همه جوغان هستن خیلی خوش تراش و دقیق هستن فقط خواستم ببینم قبر های بیرون غار ربطی به این جوغان ها که داخل غار هستن داره یا نه؟؟

سه شنبه 13 مرداد1394 - 9:55am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

shahab454545 نوشته است:
ramin نوشته است:
shahab454545 نوشته است:

جوغن ها هم مشخصه چه شکلی هستن لطفا راهنمایی کنید قبر های که مربوط به این جوغن هاست داخل غار هستن یا بیرون غار چون 100 متر نرسیده به دهانه غار تعداد زیادی قبر هست که دستگاه زدم هیچی نبود میخوام
بدونم که آیا این جوغن ها مربوط به همین قبر ها هستن یا باید تو غار دنبال قبر ها بگردم

دوست عزیز من چه سوالی پرسیدم وشما چه جواب دادین من مطمعنم که همه جوغان هستن خیلی خوش تراش و دقیق هستن فقط خواستم ببینم قبر های بیرون غار ربطی به این جوغان ها که داخل غار هستن داره یا نه؟؟

دوست عزیز شما اون به اصطلاح جوغانهایی رو که میگید رو چن نمونه شو بزار ببینیم اصلا جوغن هستن؟ یا به چشم شما جوغن میاد.در ضمن چیزی بنام صد درصد وجود نداره اگه بود الان صد دفعه کلکشو کنده بودن.شما هم میتونی کلکشو بکنی . :D فقط هوای مارو هم داشته باش

سه شنبه 13 مرداد1394 - 4:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 211 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure