انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:09am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 165 , 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد شمس. استاد اومدنی اگه زحمتی نیست این مکان ما هم که قبل ها در لینک زیر گفته بودم رو راهنمایی کنید
viewtopic.php?f=26&t=2397&p=102537&hilit=%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%A7#p102533.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 8:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام از استاد خبری نیست؟

دوشنبه 4 خرداد1394 - 8:45am

درود یه سوال از محضر همه دوستان دارم،ممنون میشم نظرشون را بگن،
چرا ما هر چه قدر سعی میکنیم زودتر به هدفمون برسیم هی پشت سر هم کارها عقب می افته؟چشم بهم بزنیم میبینی چند سال سر یه مکان لنگ موندی؟چرا؟یه ان به ذهنت میرسه از جناب شمس بپرسی،میبینی که ایشون نیستند،یا دنبال یه دستگاه میگردی یک سال طول میکشه تا اوکی بشه؟جا را پیدا میکنی میبینی باید تا زمستان صبر کنی؟زمستان میرسه ولی باز یه مشکل دیگه پیش میاد،واقعا چرا چرا؟؟؟ :-\

دوشنبه 4 خرداد1394 - 11:17am

سلام استاد
اسامی دوه اولر
دم داغی
اوش دره
ایلان سال لانار
شاخ شاخلی
قیرخ ارده
نظرتون رو بفرمایین

دوشنبه 4 خرداد1394 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیدوارم استاد شمس در صحت و سلامت کامل باشند . انشااله برخواهند گشت و دوستان را راهنمایی خواهند نمود . دوستان بهتره صبر پیشه کنید.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 2:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ariyasad نوشته است:
چرا ما هر چه قدر سعی میکنیم زودتر به هدفمون برسیم هی پشت سر هم کارها عقب می افته؟چشم بهم بزنیم میبینی چند سال سر یه مکان لنگ موندی؟چرا؟یه ان به ذهنت میرسه از جناب شمس بپرسی،میبینی که ایشون نیستند،یا دنبال یه دستگاه میگردی یک سال طول میکشه تا اوکی بشه؟جا را پیدا میکنی میبینی باید تا زمستان صبر کنی؟زمستان میرسه ولی باز یه مشکل دیگه پیش میاد،واقعا چرا چرا؟؟؟ :-\

علم_تجربه_سرمایه اولیه_اکیپ حفار خوب_دستگاه مطمعن_جرات و جنم ریسک پذیری_و مهمترین و باز هم مهمترین گزینه حفاری
خیلی جاها که به واسطه دوستان میرم اون مکان چهار بار به وسیله چهار دستگاه تایید شده
ولی باز هم اون افراد منتظر یه دستگاه خوب هستند
و ما در اخر نفهمیدیم این دستگاه خوب چیه
خیلیا حاضر نیستند ریسک کنن
خیلیا حاضر نیستند حفاری کنند
فقط و فقط شدن جوینده دستگاه نه جوینده جنس
خیلی از ماها هر بار شنیدیم که فلان شخص با یه دستگاه چرت جنس در اورده
و خیلی از ماها با شنیدنش میگیم چطور ممکنه؟؟
ما داریم با بهترین دسگاه کار میکنیم اما کووووو جنس؟؟؟
واقعا چرا خودمون رو گول میزنیم؟؟
با همین افکار ما سالهاست که به سوی کوه و بیابون میریم
با افکار داشتن بهترین دستگاه
در صورتی که موفقیت در حفاری کردنه
و حفاری یعنی 90% کار
خیلی از این عزیزان میگن که سرمایه نداریم دستگاه خوب پیدا کنیم
الان دیگه هر کسی دو تا میله گرفته تو دست
اثار و علائم هم که دارن
حفاری کنید تا که به جایی برسید
خیلی از کسایی که توی این تاپیک پست گذاشتن و مکانشون رو پیدا کردن هنوز حفاری نکردند
دوستان عزیز اینطوری فقط و فقط عمر و سرمایه رو از دست میدید
اگه جرات حفاری ندارید و منتظر هستید که همه چیز رو دستگاه و اپراتور براتون تایین کنه و جنس رو بهتون تقدیم کنه فقط و فقط خودتون رو علاف کردید
روی سخنانم با شما دوست عزیز نیست
با تمامی این عزیزان اعضای انجمن هست
کوچیک همگی هستم
مولا یارتون دوستان

این نیز بگذرد

جمعه 7 خرداد1394 - 3:02am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR-
bad tiger نوشته است:
ariyasad نوشته است:

علم_تجربه_سرمایه اولیه_اکیپ حفار خوب_دستگاه مطمعن_جرات و جنم ریسک پذیری_و مهمترین و باز هم مهمترین گزینه حفاری
خیلی جاها که به واسطه دوستان میرم اون مکان چهار بار به وسیله چهار دستگاه تایید شده
ولی باز هم اون افراد منتظر یه دستگاه خوب هستند
و ما در اخر نفهمیدیم این دستگاه خوب چیه
خیلیا حاضر نیستند ریسک کنن
خیلیا حاضر نیستند حفاری کنند
فقط و فقط شدن جوینده دستگاه نه جوینده جنس
خیلی از ماها هر بار شنیدیم که فلان شخص با یه دستگاه چرت جنس در اورده
و خیلی از ماها با شنیدنش میگیم چطور ممکنه؟؟
ما داریم با بهترین دسگاه کار میکنیم اما کووووو جنس؟؟؟
واقعا چرا خودمون رو گول میزنیم؟؟
با همین افکار ما سالهاست که به سوی کوه و بیابون میریم
با افکار داشتن بهترین دستگاه
در صورتی که موفقیت در حفاری کردنه
و حفاری یعنی 90% کار
خیلی از این عزیزان میگن که سرمایه نداریم دستگاه خوب پیدا کنیم
الان دیگه هر کسی دو تا میله گرفته تو دست
اثار و علائم هم که دارن
حفاری کنید تا که به جایی برسید
خیلی از کسایی که توی این تاپیک پست گذاشتن و مکانشون رو پیدا کردن هنوز حفاری نکردند
دوستان عزیز اینطوری فقط و فقط عمر و سرمایه رو از دست میدید
اگه جرات حفاری ندارید و منتظر هستید که همه چیز رو دستگاه و اپراتور براتون تایین کنه و جنس رو بهتون تقدیم کنه فقط و فقط خودتون رو علاف کردید
روی سخنانم با شما دوست عزیز نیست
با تمامی این عزیزان اعضای انجمن هست
کوچیک همگی هستم
مولا یارتون دوستان

احسنت ^:)^ ^:)^ :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

[color=#4040FF]هر وقت(( امید ))میرود سرو کله((شکست)) پیدا میشود[/color]

جمعه 8 خرداد1394 - 10:33am
موافقم.من خودم ۸سال پیش مکان داشتم و با علایم جا رو دقیق پیدا کردم ولی چون دستگاه نداشتم نکندم!۳سال بعدش همه اونجاهارو جارو زدند واسم و من همش داشتم حسرت میخوردم که چرا نکندم!حالا دستگاه خوب دارم ولی جا بدرد بخور نه!هر جا مطمنید فقط بکنید!
علی یارتون!

جمعه 8 خرداد1394 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز کاش ما هم واسه یه بار هم شده دستگاه درست درموت داشتیم .من یکی اثار وعلاعم فت وفراوون دارم به لطف خدا با راهنماییهای جناب شمس عزیز هم جای بسیار خوب ولی باز ول معتل هستم .دوستان کسی همکاری میکنه با ما

جمعه 8 خرداد1394 - 8:17pm

موستاین نوشته است:
سلام دوست عزیز کاش ما هم واسه یه بار هم شده دستگاه درست درموت داشتیم .من یکی اثار وعلاعم فت وفراوون دارم به لطف خدا با راهنماییهای جناب شمس عزیز هم جای بسیار خوب ولی باز ول معتل هستم .دوستان کسی همکاری میکنه با ما

دوست عزیز اگه جایی را داری فقط جرات میخواهد به نظر من به امید خدا شروع کن که به قول انگلیسیها پول اونور ترسه همه دنیا را هم با جرات وجسارتی که داشتن با قایقهای کوچک بادبانی تسخیر کردن.باز اگر صلاح دونستی ما هم در خدمتیم البته ببینیم که چقدر با هم فا صله داریم وبقیه مسایل اما باز هم میگم به امید خدا خودت پا پیش بگذار یا حق

شنبه 9 خرداد1394 - 7:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 165 , 166 , 167 , 168 , 169 , 170 , 171 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure