انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:37am

پاسخ به موضوع  [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 63  بعدی
 مگنومتر تصویری EPE - PIC Magnetometry Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب اگه به نتیجه خوبی رسیدید این حق شماست که بفروشید.ما هم بخیل نیستم. بهتره تو فروش حرف حقیقت گفته بشه فقط به فکر پول نباشیم. چون حداقل ارز از کشور خارج نمیشه. برهر حال خارجیها هم کم نبودند.این همه دستگاه به ظاهر زیبا و با تبلیغات انچنان به مردم ما می فروختند و دارن می فروشند.پس بهتره فرشنده ها داخلی باشند.
البته خودت هم خوب میدونی اینا به درد حفره یابی نمی خورند.حتی حاضرم با اقا مجتبی یا مهندس حمید بیام حضوری به شما ثابت کنم 1 متر هم حفره نمیزنه X_X

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 18 اردیبهشت1396 - 9:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان گرانقدر شما هردو آدمهای با سواد و اطلاعاتی هستید ببخشید اما توی یه بحث منطقی اصلن نیازی به هم پریدن نیست!
اونهم جاییکه سرتاپای قضیه علمی هست!!
خوشبختانه بحث ماورایی نداریم که یکی از طرفین ادعایی کنه که به هیچ صورت نه بشه ردش کرد و نه تایید!!

جناب omidfullsystem ادعایی کردند و مدارکی هم رو کردند و جناب asadof هم به کل رد میکنند!
خب طبیعیه که جناب omidfullsystem هم باید برای اثبات کاری انجام بدهند و مدارک محکمتری ارائه کنند،
اینکه چطور اینکار رو میکنند مشکل ایشون هست وگرنه این ادعا فقط در حد یک ادعا باقی خواهد ماند تا زمانیکه صحت یا عدم صحتش اثبات شود مهم نیست از طرف کی!!
البته بازهم تاکید میکنم در صورت صحت این ادعا واقعن کار بزرگی هست و از ایشون باید تشکر کرد!

ضمنن asadof گرامی شما بدون مدرک نمیتونی به کسی تهمت مستقیم بزنی بنظرم کمی داری تند میری..

با سپاس از هردوی شما @};-

سه شنبه 18 اردیبهشت1396 - 1:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مهر افرین اگه کمی به الکترونیک مسلط باشید.با توضیحات ایشون در مورد سنسور و نحوه عملکرد کیت تقویت کننده متوجه موضوع میشید. نیازی به مدرک نیست. همون خودش مدرکه توضیحات ایشون کاملا واضع بود!!! مجدد عرض کنم حالا شما یدونه بخر نتیجه رو اینجا اعلام کنید. تا 1 متر هم حفره گرفت قبول میکنیم. :D ;)
جناب مهندس حمید هم نظر خودشون رو اعلام کنند. ممنون میشم چطور همچین چیزی ممکنه؟!!!
در ضمن اینجا کسی درگیر نشده داریم بحث میکنیم

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 3:47am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
عرض ادب خدمت دوستان عزیز
خب خدارو شکر بحث ما کمی متعادل تر شدو اینطوری بهتر به نتیجه میرسیم
صادقانه بگم بنده تا برج 12 پارسال هیچ اطلاعاتی در مورد سیستم مگنومتری نداشتم حتی نمیدونستم برای کاوش همچین سیستمی به درد میخوره در مورد rover c و سیستم های این مدلی زیاد شنیده بودم ولی خودمو درگیرشون نکرده بودم بنده تا پارسال فقط روی اپراتوری fpl35 و کیت های فلزیاب کار کردم اما الان 3ماهه شبانه روز درگیر این سیستم شدم درموردشون تحقیق کردم طرح دادم حداقل 50مدل برد pcb طراحی کردم چون خودم در ضمینه برنامه نویسی اطلاعات زیادی ندارم بالای 10میلیون بابت برنامه نویسی این طرح ها هزینه کردم دوستان این درایور و سیستم کار یک روز 2روز نبوده با مهندسان زیادی در این حرفه صحبت کردم مشورت گرفتم هرتیکه ای از نکته های این دوستان رو ساعت ها بنده روش کار کردم تا الان به اینجا رسیده حالا هم باید تست بشه تا به قدرتش پی ببرید
بنده خودم روز اولی که با fpl35کار کردم اصلا ازش راضی نبودم و نتونستم اون کارایی ک میخواستم ازش بگیرم اما الان خیلی راحت و خوب باهاش کار میکنم و ازش راضیم چون 6ماه تمام توی بیابون باهاش تست زدم تا قلقش دستم اومد این سیستم هم همینطوره باید کار بشه تمرین بشه تا متوجه توانایی هاش بشین با یکبار تست نمیشه نتیجه گیری کرد اسد جان فلزیاب که نیست فلزیاب روی زمین بهتر کار میکنه مگنومتر زیر زمین بهتر کار میکنه این ی چیز مشخصیه
درکل هرکدام از دوستان سوالی شکو شبه ای داشت بنده در خدمتم
یا حق

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 10:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از هردو مهندس عزیز‌ :ymhug:

مهندس omidfullsystem گرانقدر بنظرم بهترین راه اثبات برای شما اینه که طرح رو با مهندس حمید به اشتراک بگذارید چنانچه ایشان تایید کردند دیگه برای هیچکس شک و شبهه ای باقی نمیمونه در امانت داری مهندس هم کسی نمیتونه شک کنه پس با خیالت راحت میتوانید اینکار رو انجام بدین..
البته میتونید از چاه یا قنات یا حفره خاصی در عمق هم فیلم تست تهیه کنید..
یا هردو کار ;)

با سپاس از شما @};-

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 3:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

omidfullsystem نوشته است:
عرض ادب خدمت دوستان عزیز
صادقانه بگم بنده تا برج 12 پارسال هیچ اطلاعاتی در مورد سیستم مگنومتری نداشتم حتی نمیدونستم برای کاوش همچین سیستمی به درد میخوره در مورد rover c و سیستم های این مدلی زیاد شنیده بودم ولی خودمو درگیرشون نکرده بودم بنده تا پارسال فقط روی اپراتوری fpl35 و کیت های فلزیاب کار کردم اما الان 3ماهه شبانه روز درگیر این سیستم شدم درموردشون تحقیق کردم طرح دادم حداقل 50مدل برد pcb طراحی کردم چون خودم در ضمینه برنامه نویسی اطلاعات زیادی ندارم بالای 10میلیون بابت برنامه نویسی این طرح ها هزینه کردم دوستان این درایور و سیستم کار یک روز 2روز نبوده با مهندسان زیادی در این حرفه صحبت کردم مشورت گرفتم هرتیکه ای از نکته های این دوستان رو ساعت ها بنده روش کار کردم تا الان به اینجا رسیده حالا هم باید تست بشه تا به قدرتش پی ببرید
بنده خودم روز اولی که با fpl35کار کردم اصلا ازش راضی نبودم و نتونستم اون کارایی ک میخواستم ازش بگیرم اما الان خیلی راحت و خوب باهاش کار میکنم و ازش راضیم چون 6ماه تمام توی بیابون باهاش تست زدم تا قلقش دستم اومد این سیستم هم همینطوره باید کار بشه تمرین بشه تا متوجه توانایی هاش بشین با یکبار تست نمیشه نتیجه گیری کرد اسد جان فلزیاب که نیست فلزیاب روی زمین بهتر کار میکنه مگنومتر زیر زمین بهتر کار میکنه این ی چیز مشخصیه
یا حق

دوست عزیز از نظری که دادم به دل نگیر وقتی مدار شما رو تایید نکردم فکر نکنید. مال شرکتهای okm رو قبول دارم خیر اینطور نیست.فعلا تا الان هیچ سیستم حفره یاب چه خارجی و داخلی رو بنده اصلا قبول ندارم و حتی ردیاب!!! فرقی نداره ایرانی باشه یا امریکایی :D در حال حاضر فقط پالسی و vlf . من دوست دارم شما مدار خوب طراحی کنید. قابل استفاده باشه و بفروشید.چون حداقل ارز از کشور خارج نمیشه تو جیب اجنبیها (بیگانه ها)نمیره یا مثلا تو جیب دمیر حسین ترکیه ای با اون فلزیاب دلتا 3.2 ..
انشالله موفق باشید. و کمکی هم خواستید در خدمتم.بیش از این مزاحم شما نمیشم @};- @};- @};-

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 8:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اسدجان بنظرم کمی داری افراطی برخورد میکنی!!
حتی تو همین تاپیک که مربوط به مگنتومتر جان بکر هست دوستانی که موفق به ساخت شدند اسکنهای زیادی از حفره هایی گرفتند که به اشتراک گذاشتند!
آیا باز هم ایمان نمیآورید؟؟ :-o
پس قطعن شما از رستگاران نیستید :D

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 11:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
omidfullsystem نوشته است:
عرض ادب خدمت دوستان عزیز
یا حق

دوست عزیز از نظری که دادم به دل نگیر وقتی مدار شما رو تایید نکردم فکر نکنید. مال شرکتهای okm رو قبول دارم خیر اینطور نیست.فعلا تا الان هیچ سیستم حفره یاب چه خارجی و داخلی رو بنده اصلا قبول ندارم و حتی ردیاب!!! فرقی نداره ایرانی باشه یا امریکایی :D در حال حاضر فقط پالسی و vlf . من دوست دارم شما مدار خوب طراحی کنید. قابل استفاده باشه و بفروشید.چون حداقل ارز از کشور خارج نمیشه تو جیب اجنبیها (بیگانه ها)نمیره یا مثلا تو جیب دمیر حسین ترکیه ای با اون فلزیاب دلتا 3.2 ..
انشالله موفق باشید. و کمکی هم خواستید در خدمتم.بیش از این مزاحم شما نمیشم @};- @};- @};-

سپاس برادر گرامی ممنون از لطفتون شما هم موفق باشید

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 11:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

برای اطلاعات بیشتر ازین سیستم دیدن اسکن های گرفته شده و پرسش و پاسخ میتونید به کانال و لینک گروه در تلگرام سر بزنید
یاحق
لینک گروه مگنومتر تصویری حرفه ای
https://t.me/joinchat/AAAAAENjgtnizyd_ZZjPuA

کانال گروه مگنومتر تصویری حرفه ای
https://telegram.me/videomagnetometer

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

سه شنبه 19 اردیبهشت1396 - 11:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهرافرین نوشته است:
اسدجان بنظرم کمی داری افراطی برخورد میکنی!!
حتی تو همین تاپیک که مربوط به مگنتومتر جان بکر هست دوستانی که موفق به ساخت شدند اسکنهای زیادی از حفره هایی گرفتند که به اشتراک گذاشتند!
آیا باز هم ایمان نمیآورید؟؟ :-o
پس قطعن شما از رستگاران نیستید :D

اگه فکر میکنید من افراط کردم شما لطف کنید مدار همین اقا رو تحلیل کنید. چطوری بعد از سنسور تقویت شده. و یا یه عکس از کیتش رو بذار!!!

در ضمن تو کلیپی که ایشون گذاشتند من تا 1.5 متر مشاهده کردم نه 4 متر اونم فلز بود نه حفره:-?
شما تشریف ببرید.بخرید تا رستگار بشید. مثل فورتون :D ;)

انوقت مدار رو برای حمید بفرسته تحلیل کنه؟ کدوم مدار؟ :-?

چهارشنبه 20 اردیبهشت1396 - 4:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 53 , 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 ... 63  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure