انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:11pm

پاسخ به موضوع  [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 63  بعدی
 مگنومتر تصویری EPE - PIC Magnetometry Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
علیجان تبریک میگم! :ymhug: حالا 120 دلار دو تاش شده یا دونه ای؟! نکنه نوع h بوده باشه! اون حساسیتش به قدری بالاتره که اصلا نمیشه ازش توی این مدارات استفاده کرد. باید خود FGM-3 باشه.
امیدوارم جواب بده! شما اول میکرو رو تحقیق میکردی. ما اینقدر حواسمون به سنسور رفت که اصلا متوجه شماره دقیق میکرو نشدیم. فکر میکنم این هم از نوع آ جواب بده. حالا تحقیق میکنم باز.
در ضمن اگر دوستان این سنسور رو بخوان شما میتونی تهیه کنی؟ در غیر این صورت احتمالا این تاپیک اختصاصا متعلق به شما خواهد شد! :D

سلام مهندس :x
یکی از دوستام که کانادا دانشجو ست زحمت کشیدن و خرید کردن! دوتاش 121$ البته این هزینه پست از آمریکا تا کانادا+هزینه تبدیل دلار کانادا به دلار .US سنسورها FGM-3 هستند همونی که مقاله گفته نوع H گرونتره
http://www.fatquarterssoftware.com/sensors.html
در باره سوال شما
در ضمن اگر دوستان این سنسور رو بخوان شما میتونی تهیه کنی؟
واقعیتش خجالت میکشم بیشتر از این زحمتش بندازم. بنده خدا فکر نکنم اونقدرا پول داشته باشه که بیفته تو تجارت سنسور :)

شنبه 29 تیر1392 - 11:48pm
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشی علیجان یعنی FGM-3h گرفتی؟؟؟ ما در این زمینه قبلا صحبت کرده بودیم! این جواب نمیده همنیجوریش با سنسور اصلی هم داستان هست چه برسه به اون شماره! سنسور نوع h نه تنها حساسیتش در حدی بیشتره که تنظیمش نزدیک به غیر ممکن میشه بلکه تغییرات فرکانس خروجیش در معرض مغناطیس اصلا رنج کیلوهرتزی متفاوتی داره و چون مدار ما با میکرو هم کار میکنه نمیتونیم تغییر خاصی توش بدیم و عملا از الان میشه گفت جواب نمیده!

یکشنبه 29 تیر1392 - 12:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
علیجان متاسفانه شما باید حتما میکرو رو از نوع 20- استفاده کنین چون مدار از کریستال 20 مگاهرتز استفاده کرده و بنابراین نوع 04- که ظاهرا در بازار هست چون تا 4 مگاهرتز کریستال رو پشتیبانی میکنه قابل استفاده نیست! مهم ترین مساله میکرو همین هست. نوع آ بودن فکر نمیکنم اشکالی داشته باشه.

حميد جان تا جايي كه من اطلاع دارم فايل هگزش روي نو ع a قابل پروگرمه فقط يك مشكل پيش مياد كه نوع a مثل آيسي اصلي تبادل اطلاعات rx ,tx خوبي نداره و در فركانسهاي بالا امكان نويزپذيري افزايش پيدا ميكنه بخصوص اگه اطلاعات به صورت بايتي فريم به فريم فرستاده شوند :D
baudrate ايسيهاي سري a نميدونم چرا ضعيفه؟ فكر كنم ايراد از كارخونشه يا استفاده متفاوتي دارند :D :D :D

یکشنبه 29 تیر1392 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خسته نباشی علیجان یعنی FGM-3h گرفتی؟؟؟ ما در این زمینه قبلا صحبت کرده بودیم! این جواب نمیده همنیجوریش با سنسور اصلی هم داستان هست چه برسه به اون شماره! سنسور نوع h نه تنها حساسیتش در حدی بیشتره که تنظیمش نزدیک به غیر ممکن میشه بلکه تغییرات فرکانس خروجیش در معرض مغناطیس اصلا رنج کیلوهرتزی متفاوتی داره و چون مدار ما با میکرو هم کار میکنه نمیتونیم تغییر خاصی توش بدیم و عملا از الان میشه گفت جواب نمیده!

سلامت باشی دوست عزیز
FGM_3 معمولی گرفتم. امشب فیبر رو زدم. امیدوارم بدون سنسنور بشه مدار رو راه اندازی کرد. من فردا میکروی 877A میگیرم (اگر باشه در این ولایت)
ببینم چطوریه. سنسور دما LM35DZ , و همین طور ای سی 7 که شمارش 74HC04 , و مربوط به جی پی اس را فعلا نمیگیرم چون اینجا بعید میدونم پیدا بشن.
البته مثل همیشه مزاحمت های من و حوصله شما دوست عزیز :-*

یکشنبه 29 تیر1392 - 1:35am

با سلام خدمت همه دوستان من الان حدود 8 سالی میشه که با میکرو کنترلر pic کار میکنم و تا حالا با 16f877a تو فرکانس 20 مگاهرتز مشکلی نداشتم و باید جواب بده در ضمن اگر تو برنامه میکرو 20 مگاهرتز تعریف کنیم فقط ما دقت میکرو رو زیاد میکنیم /تو فرامین اجرایی ما تاثیر چندانی مبنی بر استفاده از فرکانس پایین تر وجود نداره در هر صورت هر سوالی در این زمینه داشتید در خدمتم

یکشنبه 29 تیر1392 - 2:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شماتيك سنسور fmg-3 حالا سوال از استيد كجاي اين سنسور مشكل داره كه نميشه ساختش؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

یکشنبه 30 تیر1392 - 10:44am
مدیر سایت
مدیر سایت

alikhan نوشته است:
حمید نوشته است:
علیجان تبریک میگم! :ymhug: حالا 120 دلار دو تاش شده یا دونه ای؟! نکنه نوع h بوده باشه! اون حساسیتش به قدری بالاتره که اصلا نمیشه ازش توی این مدارات استفاده کرد. باید خود FGM-3 باشه.
امیدوارم جواب بده! شما اول میکرو رو تحقیق میکردی. ما اینقدر حواسمون به سنسور رفت که اصلا متوجه شماره دقیق میکرو نشدیم. فکر میکنم این هم از نوع آ جواب بده. حالا تحقیق میکنم باز.
در ضمن اگر دوستان این سنسور رو بخوان شما میتونی تهیه کنی؟ در غیر این صورت احتمالا این تاپیک اختصاصا متعلق به شما خواهد شد! :D

سلام مهندس :x
یکی از دوستام که کانادا دانشجو ست زحمت کشیدن و خرید کردن! دوتاش 121$ البته این هزینه پست از آمریکا تا کانادا+هزینه تبدیل دلار کانادا به دلار .US سنسورها FGM-3 هستند همونی که مقاله گفته نوع H گرونتره
http://www.fatquarterssoftware.com/sensors.html
در باره سوال شما
در ضمن اگر دوستان این سنسور رو بخوان شما میتونی تهیه کنی؟
واقعیتش خجالت میکشم بیشتر از این زحمتش بندازم. بنده خدا فکر نکنم اونقدرا پول داشته باشه که بیفته تو تجارت سنسور :)

علیخان امیدورارم موفق باشی ، شما میتونی یه زحمتی بکشی از دوستت بخواهی سایت اون فروشگاه رو بگیره تا باهاشون برای خرید هماهنگی بشه ، البته اگه واستون مقدوره ، تشکر

یکشنبه 30 تیر1392 - 1:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
آدرس سایت رو گذاشتم. منظورتون از هماهنگی چیه دوست عزیز؟

یکشنبه 30 تیر1392 - 6:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

alikhan نوشته است:
سلام
آدرس سایت رو گذاشتم. منظورتون از هماهنگی چیه دوست عزیز؟

خوب ادرس سايت كه همون بالايي هست ، خبر نداشتم ،‌أديگه احتياجي نيست مزاحم دوستتون بشيم ، راستي عليخان اين سنسور ها رو چطوري ميخاي وارد كني ، بنظرم مشكل ورد داشته باشه چون ا.نجا از پست fedx استفاده ميكنن ، فكر نكنم اين پست با ايران كار كنه ، ايشاله كه مشكلي نباشه ، هر وقت دستت رسيد يه خبر به ما بده ، ما هم براي خريد از سايت اقدام بكنيم ، موفق باشي

یکشنبه 30 تیر1392 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان

لطف می کنید بگید که کار مگنومتر چیه ؟. کارکردش چطوریه ؟. زیز خاک رو میزنه تا چندمتر ؟ و..

سه شنبه 1 مرداد1392 - 8:08am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 63  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure