انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:44am

پاسخ به موضوع  [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 63  بعدی
 مگنومتر تصویری EPE - PIC Magnetometry Logger 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم یعنی این تصویر ساختگیه
یعنی اگه حفره را به این صورت نشون بده خیلی عالیه
خودتون باهش کار کردید

چهارشنبه 5 اسفند1394 - 3:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
سامان جان گفتی این عکس برای تبلیغه میشه لطف کنید منبع شو اعلام کنید .ممنون میشم چون این اسکن پایین هم باید اونجا باشه .
البته به جز یه سایت که احتمال داره اونجا باشه ولی فکر نکنم سایت okm باشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 7 اسفند1394 - 2:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان حق با محسن جان هست من هم این تصاویرو میزارم که خودم با rover cII گرفتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 8 اسفند1394 - 10:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله مرسی اسکن خوبیه برای گرفتن یه اسکن خوب یه سری چیزا باید رعایت بشه که تو این اسکن شده و خیلی هم سادست.
این تصاویری که من قرار دادم نه تبلیغه و نه چیز دیگه فقط میخواستم بدونید که ینی مطمعن بشید که بهتر از این اسکن واقعا نمیشه گرفت این اسکن هم با FLC100 گرفته شده و تک سنسور هم هست متاسفانه یه سریا با این دستگاهها کار کردن که هیچ اطلاعاتی در موردش نداشتن فقط یه چندتا چیز جزیی بلد بودن حتی نمیدونستن تصویری که گرفتن چجوری اصلاح میشه و چطوری تحلیل میشه مثلا رنگ آبی حفره رنگ قرمز فلز و سبز خاک بکر ویا دست ساز اینارو ملاک قرار داده بودن فرض مثال اصلا نمیدونن چطور میشه این فلزات رو تشخیص داد که نوعش چی هست و یا در مورد بحث عمق هست که توی ویژوالایزر اصلا همچین چیزی نیست والا اون متر نیست اون میکرو تسلا هستش که نسبت به نوع سنسور میشه متراژ رو در آورد حالا طرف میزنه میگه بله 3 متره ای بابا چی 3 متره کجا 3 متره آخه
در مورد رنگها از هر رنگ سه نوع مد نظره مثلا سبز،سبز کم رنگ وسبز کله غازی که هر کدوم نشانگر یه چیز هست اینا تعریف شده است نسبت به خروجی سنسور بابا این نرم افزار 140 میلیون دلار خریده شده از شرکت امریکایی حالا ما میاییم میریم دنبال داستان .

آقا ارتباط با ویژولایزر کار سختی نیست و سنسور FLC هم برخلاف سرکوبی که شده کاملا مهندسی و با علم به روز طراحی شده که اصلا از ساختار این سنسور خبر نداریم
حالا در مورد استفاده از این سنسورها :

حالا بخش حساس این نوع سنسورها مخصوصا مگنتومتر پروتون
بوسیله مایعی اشباع از اتمهای هیدروژن پر شده و توسط یک سیم پیچ احاطه شده است. مایعی که درون استوانه وجود دارد شامل بخشهایی مانند آب، نفت و الکل می باشد. شدت میدان مغناطیسی که این دستگاه می تواند نشان دهد در حد ۰٫۰۵ نانوتسلا است. این مگنتومتر نیز با گذشت زمان خطای محسوسی ندارد. یکی از مهمترین مزایای مگنتومتر precession سادگی و قابلیت اطمینان بالا می باشد.

دقت بالای ۰٫۰۵ گاما
تحمل تغییرات ۷۰۰۰ گاما در یک متر
قابلیت ۲ برداشت در هر ثانیه

حالا بیایید سنسور دست ساز درست کنیم این تکنولوژی نابه ما دنبال چی هستیم خدا میدونه ؟؟؟؟؟؟؟

من خودم با این سنسور تو نرم افزار ویژولایزر ارتباط برقرار کردم با اینتر فیس ROVERC که بسیار عالی جواب میده که البته به تازگی این کار رو کردم و دارم روی هشت سنسورش کار میکنم ضمنا قصد تبلیغ هم نیست لطفا در این مورد بحث نکنید فقط میخوام بگم دلم میسوزه لزومی نداره الکی انقدر اسیر کنید خودتونو به خدا.

یکشنبه 8 اسفند1394 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohsenha62 نوشته است:
سلام
سامان جان گفتی این عکس برای تبلیغه میشه لطف کنید منبع شو اعلام کنید .ممنون میشم چون این اسکن پایین هم باید اونجا باشه .
البته به جز یه سایت که احتمال داره اونجا باشه ولی فکر نکنم سایت okm باشه

سلام دوست عزیز
ببخشید دیر جوابتون رو میفرستم چون سرم شلوغ بود
در مورد تصاویر تصویر اولی که قرار دادید تو گوگل سرج بشه سایتهای زیادی میاد مثل این:
http://eseraygrup.blogspot.com/2015_10_10_archive.html
ویا
http://roverc2.blogspot.com/2015/10/blog-post.html
و اینجا که تصویر دومتون هم توش هست
https://plus.google.com/103768834534906107946/posts
و اینی که میگم روورسی کار آیی نداره رو هم میتونید از بخشهایی که در موردش کاربرای دیگه بحث کردن دلایلش رو پیدا کنید بنده شخصا کسی رو میشناختم که با این دستگاه یک سال تمام کار کرد و هفته ای نبود که حفاری نکنه اما بعد یکسال دریغ از یک موفقیت و دستگاهش رو فروخت.
من این دستگاهEPE رو ساختم حالا میخوام به ویژوالایزر انتقال بدم حالا شما اینتر فیس ROVERC رو خودتون ساختید یا خرید من هم میخوامازش استفاده کنم میشه راهنماییم کنید.
در ممورد سنسورهای پرتون هم تنظیمش سخته تو یه تاپیک بنده یه سری مدار ازش گذاشتم
شاد باشید

یکشنبه 9 اسفند1394 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تشکر از همه دوستان عزیز بخاطر این عکسها ی با حالشون که ادمو وسوسه میکنه
دوستان چه دستگاهی را پیشنهاد میدید که کارش درست باشه مثل ردیاب نیاز به گمانه زنی نداشته باشه
دوستانی که با این روروس کار کردن کارکردشو رازی هستند

قیمت مهم نیست فقط یک دستگاه با کمترین خطا چه دستگاهی را پیشنهاد میدید

یکشنبه 9 اسفند1394 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان علاقمند به این پروژه ساخت نگاهی بندازید .
http://www.aurora-service.eu/magnetomet ... inal-page/

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 9 اسفند1394 - 2:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بله سامان جان این همون سایت مد نظرم بود که مطمعن بودم ترکیه ای هستش.

در هر صورت صلاح ملک خویش خسروان دانند در مورد اینتر فیس ویژولایزر هم عرض کنم که بله خودم ساختمش خیلی هم زحمت کشیدم براش ولی میتونم یه دونه برد بهتون بدم تا انشالا کارتون راه بیفته.حالا یه فیلم و عکس میذارم اگر به دردتون خورد چشم میدم بهتون.

یکشنبه 9 اسفند1394 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان.من یه چن تا سوال ازتون داشتم .اینکه دو تا پی دی اف هست کدومشو بساریم .دوم اینکه این مدار چطور به لپ تاپ وصل میشه و آیا بطور مستقیم بدون سیو کردن میشه استفاده کرد و سوم اینکه غیر از این برنامه میشه با یه برنامه دیگه استفاده کرد که سه بعدی نگاه کنیم و چهارمی هم چطور حاله هارو تشخیص بدیم که کودوم فلز و کدوم خلا و کدوم آب هست . ممنون از میشم از راهنماییتون

یکشنبه 16 اسفند1394 - 4:22pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ayhan عزیز شما سنسور براش پیدا کردین ؟
لطفا محل خرید و قیمت رو بگین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 17 اسفند1394 - 12:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 622 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 63  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure