انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:49am

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 خودتان فیلتر مادون قرمز بسازید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم یک سری از عکسهای اقای ویلانووا

نقره
آهن
طلا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 24 شهریور1392 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود خدمت همه دوستان ...گوشی من گلکسی نوت 2 هستش ودوربینش 8مگا..برای فیلتر هم طبق گفته دوستان یه حلقه فیلم 36 قطعه دادم برام ظاهر کنن ..حالا به نظرتون یک لایه درست کنم فیلتر رو یا دولایه ؟؟ :-? :-? ....بعدش باید سر ظهر برم جایی که مشکوک به بار طلا هست و اونجا امتحان کنم؟؟؟؟؟

چهارشنبه 3 مهر1392 - 6:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این کار تست شده ،جواب نمی ده
باید فیلترIR استاندارد با مارک معتبر بگیرید .

دوشنبه 8 مهر1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از شما ..اقا کمال ...اول اینکه این فیلتر رو از کجا میتونم تهیه کنم ..دوم این فیلتر روی موبایل جواب داده یا باید دوربین مخصوصی باشه؟ L-)

سه شنبه 9 مهر1392 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برای عکاسی مادون قرمز http://www.wrotniak.net/photo/infrared/

دوربینهای DSLR خوبن

http://dpanswers.com/content/irphoto_sensors.php

هر چند دوربین دیوید ویلانووا رو هم می دونم ولی به دلیل مسائل کپی رایت نمی تونم بنویسم.

فیلتر رو هم 720 تهیه کنید.

جمعه 12 مهر1392 - 4:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه عکس دیگه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 12 مهر1392 - 5:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
kamal857 نوشته است:
یه عکس دیگه

کمال عزیز ایا شما با این دوربین کار کردی نتیجه ای گرفتی یا اینکه فقط از نت این اطلاعاتو گرفتی؟

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

جمعه 12 مهر1392 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز اینجا میخوام به مطالبی اشاره کنم که شاید به دردتون بخوره. استفاده از امواج انرژی الکترو مغناطیس خورشید

(که شامل طیف مرئی همون نور سفید ، مادون قرمز حرارتی ، مادون قرمز بلندو سایر طیفها ) از مدتها پیش برای تشخیص انواع

پدیده های زمینی مثل پدیده های زمین شناسی (تشخیص گسلها و بافت سنگها و... ، کشاورزی،باستان شناسی و تقریبا

برای همه علوم با استفاده از تصاویر ماهواره ای تحت عنوان علمی به نام RS یا همون سنجش از دور به کار گرفته شده . اساس

این علم استفاده از تصاویر حرارتی گرفته شده از ماهواره ها در طول موج های مختلف از جمله طیف مادون قرمز و طیف ابی و سایر

طیفها هست که این علم برا خودش ابر علمی هست . که میتونید برا اطلاع از نحوه کار و اشنایی بیشتر با انواع طیف های حرارتی

کتاب سنجش از دور دکتر ربیعی رو بخونید. ولی خارج از این موضوع و در روی زمین فکر کنم دیگه اخرین تکنولوژی که مربوط به استفاده

از خاصیت حرارتی اجسام ( تشخیص در زیر زمین با استفاده از همین خاصیت مادون قرمز ) در مورد فلزات و دفینه و لوله و ... مربوط

به شرکت OKMخودمون یا همون دستگاه پراوازه EXP5000 هست :D .دیگه نمیدونم عیب از این دستگاه هست که به درد

نمیخوره یا اینکه ما بلدنیستم :D :D :D . اون دستگاه ها یا ترموگراف های دستی هم برا عمق حتی 5 سانتی متر هم تو دفینه

فکر نکنم یه درد بخوره . کاربرد اونا هم توصنعت مثلا برای ایراد یابی کنتاکتورهای تابلو برق هست که بیش از حد گرم میشن و یه

اختلاف دمایی با محیط اطراف دارن دیگه نه برای یه دفینه تو اب و خاک و علف ... :D . مخلص همه شما هستم که هرچی یاد

گرفتم از بزرگی تک تک شما بوده \M/

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

جمعه 18 مهر1392 - 2:02am

درود به همه دوستان و تشکر از مطالبتون
دوستان اگه ممکنه یه اطلاعاتی در مورد خود گاز یا یون ازاد شده از جنس و طلای زیر خاک بدین تا دوستان استفاده کنن و اینکه تو این مدل عکاسی سعی بر این است که از گاز های متصاعد شده عکس بگیریم یا خاکی که جنس زیرش هست ؟

یکشنبه 12 آبان1392 - 7:41pm

سلام آقا کمال لطفا به این آدرس ایمیل بدین من میخوام در مورد فلیتر و عکاسی مادون قرمز راهنمایی کنید منو
l3_a_r_l3_i_20@yahoo.com

شنبه 16 آذر1392 - 3:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure