انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:38pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 18  بعدی
 دوربين هاي يون ياب 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

حمید جان دستت طلا , :ymapplause: تو برجک بعضی خوب میزنی , کارت درسته \M/

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 9:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

گذشته از اینکه جناب دیوید ویلانوآ آدم بخشنده ایه.-چون یه بار ازش خواستم سریع اصل همین فایلو برام رایگان فرستاد- :x ولی عمده مطالبش خیلی پرت و پلا و مردودن.
این بنده خدا آقا دیوید خیلی خودشو کشته مثلاً الگویی در ردزنی بده مخصوصاً روی الکترواسکوپ زوم کرده که همه میدونیم پوچ و بیخاصیته. همه میدونیم عمدۀ ردزنی همون القائات ذهنیه.(البته به استثنای صوتیها) چه برسه به اون الکترواسکوپ رسوای دو عالم. :D
اینم فایلش:
پیوست:
Free LRL report.rar

ولی آقا حمید میگفتی بدون نیاز به پرداخت پول فایل اون کتابو میذاشتم اینجا. ظاهراً الآن مجاز به این کار نیستم دیگه؟! راستی، این ترجمه هه خیلی کمیک شده ها!! :))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 10:43pm
مدیر کل
مدیر کل

محمود جان بقول معروف معما چو حل گشت آسان شود! حالا انتظار داریم دوستان دیگه هم تشریف بیارن بگن ما هم این کتاب رو داشتیم! خب داشتین چرا زودتر از این بروز ندادین؟! چرا همیشه امثال بنده باید پیشقدم بشن تا بقیه زبون باز کنن؟!
بهرحال فایلی که شما گذاشتین ربطی به موضوع دوربین یون یاب نداشت و در خصوص ردیاب الکترو اسکوپ هست و به صورت مجانی توی نت وجود داره و نکته خاص و بدرد بخوری هم بنظر من درش نیست. اما اون کتاب که بصورت فروشی بود انصافا دارای نکات خاصی هست که در زمینه خودش جالبه و جدا از میزان بدردبخور بودنش در حدی بوده که زمینه سودجویی های چندین میلیونی توسط بعضی فروشنده های محترم وطنی رو فراهم کرده باشه!
در زمینه ردیاب هم اصلا فکر نمیکنم این تاپیک جای طرحش باشه. بهرحال چیزی که شما میگی همه میدونن ظاهرا اینجا خیلیا نمیدونن! چون اینجا تقریبا همه از ردیاب هم کمک میگیرن و اگر قرار بود بر اساس القائات ذهنی کار بکنه این همه آدم علافش نمیشدن. بنده رو هم اگر شناخته باشید حتما متوجه شدین که شخصیت بنده چیزی تحت تاثیر بقول شما القائات ذهنی نیست که در اثر توهمات فکر کنم ردیاب داره کار میکنه!!! تمام این سیستمهای ردیاب از جمله الکترو اسکوپ هم در نوع خودشون جواب میدن و تفاوت در فاکتورهایی مثل دقت ؛ قدرت و خطاست. در واقع هر وقت شما وسیله دیگه ای با توانایی های مشابه ردیاب حتی جهت گمانه زنی حدودی یک هدف از شعاع چند صد متری پیدا کردین مطمئن باشین بنده اولین نفری خواهم بود که خط بطلان بزرگی بر روی ردیاب و ردیابی خواهم کشید! :D بهرحال اگر بحثی در این زمینه باشه خوشحال میشم در تاپیکهای مربوط به خودش دنبال کنیم.

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 11:00pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقا حمید ممنون بابت کتاب خیلی جالبه.
راستی محمود جان کتاب شما دانلود نمیشه لطفا بررسی کن.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 8:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
کتاب مفیدیه
دوستان لطف کنیداگه ازاین کتاب چیزی دستگیرتون شدمطالبشوبه اشتراک بزاریدترجمه گنگی داره البته میشه یچیزایی فهمید.

Be The Change You Want To See In The World

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 8:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام جناب حميد
اقا حميد جدا که آقايي, من خودم مدت مديدي درگير ساختن اين دوربين بودم که بدليل کمبود منابع علمي با شکست مواجه شدم و جناب امجد (فروشنده محترم اين نوع دوربين ها در کردستان ) که ادعاي انحصاري بودن اين دوربين توسط ايشون رو دارند هم هيچ کمکي به غير از ارايه قيمتهاي بالاي پنجاه ميليون ننمودند الان معلوم ميشه که ايشون اين اطلاعات رو از کجا اوردند و مخترع شدند وسودهاي کلان به جيب زدند از اقا حميد تشکر ويژه دارم که مچ همچين افرادي رو باز ميکنن

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان نظرتون درمورد محلول (دی سیانین)چیه؟؟!
چندسال پیش مدتی بوددنبال این محلول که ازقطران زغال سنگ تهیه میشه بودم که منبع خاصی ازش تواینترنت پیدانکردم فقط میدونم که با این محلول میشه هاله های انسان ها وموجودات زنده رودید پس حتمامیشه هاله فلزات مدفون شده روهم دیداما نمیدونم ازکجابایدتهیه کردیاشایدم بشه ساخت فقط به یک استادشیمی نیازمندیم اینم میدونم کمپانی های ساخت دوربین عکاسی ازاین مایع درلنزدوربین ها استفاده میکنند.
کتابچه فوق طبیعت ص 155
ساده ترین دیدن هاله تابان اینست که مدتی از پشت محلول ( دی سیانین ) یا پنیاسیانول قطران زغال سنگ نگاه کنیم ، تا چشمان حساس شود . او برای آسان تر کردن کار ، چشم بند هایی طرح کرده است با حفره های عدسی مانند که با رنگ محلول ( تری اتانول آمین ) پر میشود .
لطفا نظراتتون روبگید.......

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 9:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان درمورد دوربین پولارویدsx70هم تحقیق کردم توایران هست امانوع اصلشوبایدپیداکنیم که تاشوهستش چندتا قیمت ازش درآوردم که رنج قیمتش از200تا400تومنه.

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
محمود جان بقول معروف معما چو حل گشت آسان شود! حالا انتظار داریم دوستان دیگه هم تشریف بیارن بگن ما هم این کتاب رو داشتیم! خب داشتین چرا زودتر از این بروز ندادین؟! چرا همیشه امثال بنده باید پیشقدم بشن تا بقیه زبون باز کنن؟!
بهرحال فایلی که شما گذاشتین ربطی به موضوع دوربین یون یاب نداشت و در خصوص ردیاب الکترو اسکوپ هست و به صورت مجانی توی نت وجود داره و نکته خاص و بدرد بخوری هم بنظر من درش نیست. اما اون کتاب که بصورت فروشی بود انصافا دارای نکات خاصی هست که در زمینه خودش جالبه و جدا از میزان بدردبخور بودنش در حدی بوده که زمینه سودجویی های چندین میلیونی توسط بعضی فروشنده های محترم وطنی رو فراهم کرده باشه!
در زمینه ردیاب هم اصلا فکر نمیکنم این تاپیک جای طرحش باشه. بهرحال چیزی که شما میگی همه میدونن ظاهرا اینجا خیلیا نمیدونن! چون اینجا تقریبا همه از ردیاب هم کمک میگیرن و اگر قرار بود بر اساس القائات ذهنی کار بکنه این همه آدم علافش نمیشدن. بنده رو هم اگر شناخته باشید حتما متوجه شدین که شخصیت بنده چیزی تحت تاثیر بقول شما القائات ذهنی نیست که در اثر توهمات فکر کنم ردیاب داره کار میکنه!!! تمام این سیستمهای ردیاب از جمله الکترو اسکوپ هم در نوع خودشون جواب میدن و تفاوت در فاکتورهایی مثل دقت ؛ قدرت و خطاست. در واقع هر وقت شما وسیله دیگه ای با توانایی های مشابه ردیاب حتی جهت گمانه زنی حدودی یک هدف از شعاع چند صد متری پیدا کردین مطمئن باشین بنده اولین نفری خواهم بود که خط بطلان بزرگی بر روی ردیاب و ردیابی خواهم کشید! :D بهرحال اگر بحثی در این زمینه باشه خوشحال میشم در تاپیکهای مربوط به خودش دنبال کنیم.

آقاحمید جان، قسمت اوّلو که شوخی گفتم، چرا جدی گرفتی؟ :-\ عزیز جان بنده موقعیکه این تاپیک شروع شده بنده اصلاً روحم هم از وجود سایت فلزجو خبر نداشت. در این مدت هم اصلاً یادم نبود که این فایلو دارم. ماشالله اونقدر آرشیو شلوغی دارم که..... تافایل پیوستیتونو دیدم یادم افتاد و پیداش کردم.
در مورد متقدّم بودنتان؛ بالأخره شما جزو زعمایید دیگه، معمولاً اساتید و پیشکسوتان سدشکنند برادر جان. لذا بندۀ نوعی جسارت به زدن تاپیکی نمیکنم که مبادا مفید نباشه{اینو خدایی میگم} شاید هم به نوعی در این مورد اعتماد به نفسم ضعیفه...... :(
در مورد فایل که عرض کردم این نمونه ای از کارهای آقا دیویده. به عنوان نمونه کارهای ایشون گذاشتم نه موضوع این تاپیک. باشه، بعد از ظهر اصل فایلو میذارم که مربوط باشه. برای القائات ذهنی هم هرچی شما میفرمایید. ^:)^ چون بحثش خیلی مفصل میشه و ......

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 12:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی محمودجان من دنبال فایل اصلی هستم لطف میکنیدقراربدید.مرسی

شنبه 20 اردیبهشت1393 - 12:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure