انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:34am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی
 دوربين هاي يون ياب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من یه دوربین 16 مگا پیکسلی کانون دارم چه طور با این دوربین میتونم این کار رو انجام بدم.لطفا روش ساخت فیلتر رو هم توضیح بدهید.ممنون میشم دوست عزیز

پنج شنبه 4 مهر1392 - 9:57pm

سلام.قکر نکنم این دوربین 16 مگا پیکسلی جواب بده.

پنج شنبه 4 مهر1392 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد بفرمایید چه دوربینی باید باشه و چطور اون رو بسازم ممنون؟

پنج شنبه 4 مهر1392 - 11:37pm
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
Arsho نوشته است:
سلام دوستان.
با مرور کامنت ها فقط به این نکته پی بردم که هیچ یک از دوستان اطلاعات خاصی از کار این دوربین ندارند و فقط طبق معمول دوست دارند قلم سرای کنند.
دوستان این دوربین یون یاب نیست .من خودم 2 ساله از این سیستم استفاده می کنم راضی هستم.از خیلی از دستگاهای موجود در بازار بهتر بست.
هر سوالی داشتین در خدمتم.مهم آموزش و روش کار است.

دوست عزیز شما که میگید 2 ساله از این سیستم استفاده میکنید لطفا درباره نحوه ساخت فیلتر مناسب یا خرید اون و انتخاب دوربین مناسب و آموزشهای لازم ما رو راهنمایی بفرمایید... ممنون

یا حق...

یکشنبه 21 مهر1392 - 11:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به همه دوستان و تشکر از سایت خوبتون
در خصوص این دستگاهی که دوستمون عنوان کردن من حدود 15 سال پیش تو آذربایجان این مدل دستگاهو دیدم که برا شوروی بود و به قیمت بالایی میخواستن بفروشن که نتونستیم بخریم.در مورد اینکه چه موقع بهترین زمان دستگاه زدنه دقیقا 12 ظهر باشه بهتره.هاله یون در ظهر تقریبا در بالای فلز مدفون قرار میگیره که بر اثر گذر ساعت جابجا میشه که باید حرفه ای باشی تا پیداش کنی.
پیروز باشید

شنبه 4 آبان1392 - 10:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
دوست عزیز ما که از بس این موضوعات رو خوندیم دیوونه شدیم و اخرش هم هیچ شما که میگید 2 سال با اینها کار کردید میشه کمی در مورد ساختش و همچنین نحوه کار کردش توضیح بدید.ممنون میشم

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

جمعه 10 آبان1392 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
آقا سیاوش همه رو تو خماری گذاشته! آیا تو این 2 سال که رضایت شمارو بدست آورده موفق به یافتن هدف رضایتمندی شدید؟!!!

پنج شنبه 23 آبان1392 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه سر به این سایت بزنید

maxfynd.com

پنج شنبه 23 آبان1392 - 7:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.
من تا به حال این دوربین رو تست نکرده ام ولی دوستی داره که خیلی راضیه.
من با فروشند ه اش در http://uvdetectors.net
تماس گرفتم .به شرط تست می فروشه .
300 گرم طلا رو تو 3 متری تست می ده. اگه بزنه که محشره . هر کسی سازی رو میزنه یخدا موندیم.
ولی تست نهایت کاره.عزیزان اگه چیزی رو نمی دونید نظر ندید .همه سر در گمیم.بیاید با هم به یه نتیجه برسیم. هم عمرمونو گذاشتیم هم سرمایه مون رو.
اینجا عده ای کاسبند و قصد کاسبی دارند و لی بیشترمون سرمون به سنگ خورده و سر در گم.هر روز داستانی سر هم می کنند.
در مورد این دوربین هم من چیزی نمی دونم ولی اگه انقدر ساده بود برادران یوسفی حالا زمین و زمان رو به هم زده بودند.و دوربین فروش شده بودند.
ترا بخدا بیاید به یه نتیجه برسیم .بدرور. جوادیان

چهارشنبه 27 آذر1392 - 9:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان سلام از نظر علمی فلزات با گرفتن، انرژی طول موج مخصوص خود ساطع می کند و از آنجا که در علم شیمی مبحث طیف سنجی برای شناسای مواد است و یک دستگاه طیف سنج کار رو انجام می دهد و داده بدست آمده به رایانه داده می‌شود تا تفسیر شود پس بر این اساس امکان چنین چیزی ممکن است آ

دوشنبه 16 دی1392 - 9:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: saeed.jo , sahar1348 و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure