انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 24 اردیبهشت1403 - 12:59am

پاسخ به موضوع  [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی
 دوربين هاي يون ياب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان گرامی
نرم افزار کوچکی تو اینترنت پیدا کردم که با نصب روی گوشی با آن میتوانیم عکسهای
مادون قرمز بگیریم دوستانیکه وارد هستند این نرم افزار را تست کنند ببینند عکسهای
گرفته شده با این برنامه قابل اعتماد هست یا نه.
با احترام

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 22 شهریور1395 - 2:36pm

خودتان را با اینها مشغول نکنید فلزات سطحی را میتوانه نمایش بده

یکشنبه 23 شهریور1399 - 11:52am

اصلا طلا یونیزه نمیشه

یکشنبه 23 شهریور1399 - 11:55am

سلام دوستان این سنسور اسمش چیه و معمولا در چه وسایل الکترونیکی یافت میشه

چهارشنبه 28 تیر1401 - 12:48am
کاربر فعال
کاربر فعال

Arsho نوشته است:
سلام دوستان.
با مرور کامنت ها فقط به این نکته پی بردم که هیچ یک از دوستان اطلاعات خاصی از کار این دوربین ندارند و فقط طبق معمول دوست دارند قلم سرای کنند.
دوستان این دوربین یون یاب نیست .من خودم 2 ساله از این سیستم استفاده می کنم راضی هستم.از خیلی از دستگاهای موجود در بازار بهتر بست.
هر سوالی داشتین در خدمتم.مهم آموزش و روش کار است.

سلام دوست عزیز من خیلی علاقمند به ساخت و استفاده از این سیستم هستم لطفا اموزش و تجربیاتتون را اگهممکنه به اشتراک بگذارید

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

سه شنبه 28 شهریور1402 - 11:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید دارم خدمت مهندس حمید بزرگوار و سایر اعضای محترم انجمن بزرگ و علمی فلزجو،ارزوی سعادت و صحت و سلامتی دارم برای شما مخصوصا جناب مهندس حمید عزیز
این عکس ها را با دوربین گوشی گرفتم که ۳ لایه برچسب شیشه دودی غلیظ روی هم چسباندم وجلوی لنز گرفتم،تست لامپ کنترل را انجام دادم خیلی خوب مشاهده میشد، بعد در طبیعت چندین عکس گرفتم که یکیشون توجهم را جلب کرد و تصمیم گرفتم تا از تجریبات و وجود گهربار و ارزشمند جناب مهندس حمید عزیز بهرمند بشیم،سعی کردم عکس ها را با برنامه ‌arcssowft photo editor به بهترین شکل انجام بدم،
جزئیات عکس هم به اینصورت هست جناب مهندس حمید عزیزم :
عکس را ساعت ۱۲:۳۰ ظهر گرفتم
گوشی a32 samsung فیلتر هم گمون از رنج 850nm به بالا باشه
وقتی با برنامه میزان تناژ ابی را بلاک کردم و تناژ سبز و قرمز را در چندین حالت امتحان کردم تنها یک سنگ بود که خیلی خیلی قرمز میشه و حتی در کمترین حالت تناژ قرمز در ادیت برنامه نامبرده در پاراگراف بالا،باز هم قرمز بود توی عکس مشخصه که سایر سنگها هیچ تناژی ندارند، در یکی از عکس ها نقاط سبز فسفری چاله ها و غارها و نقاطی است که سایه داره و فاقد نور افتاب بود اینجوری سبز شد

آخرین بار توسط iran zamin در یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:42pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

iran zamin نوشته است:
سلام و خسته نباشید دارم خدمت مهندس حمید بزرگوار و سایر اعضای محترم انجمن بزرگ و علمی فلزجو،ارزوی سعادت و صحت و سلامتی دارم برای شما محصوصا جناب مهندس حمید عزیز
این عکس ها را با دوربین گوشی گرفتم که ۳ لایه برچسب شیشه دودی غلیظ روی هم چسباندم ووجلوی لنز گرفتم،تست لامپ کنترل را انجام دادم خیلی خوب مشاهده میشد، بعد در طبیعت چندین عکس گرفتم که یکیشون توجهم را جلب کرد و بران شدم تا از تجریبات و وجود گهربار و ارزشمند جناب مهندس حمید عزیز بهرمند بشیم،سعی کردم عکس ها را با برنامه ‌arcssowft photo editor به بهترین شکل انجام بدم،
وقتی با برنامه میزان تناژ ابی را بلاک کردم و تناژ سبز و قرمز را در چندین حالت امتحان کردم تنها یک سنگ بود که خیلی خیلی قرمز میشه و حتی در کمترین حالت تناژ قرمز در ادیت برنامه نامبرده در پاراگراف بالا،باز هم قرمز بود توی عکس مشخصه که سایر سنگها هیچ تناژی ندارند، در یکی از عکس ها نقاط سبز فسفری چاله ها و غارها و نقاطی است که سایه داره و فاقد نور افتاب بود اینجوری سبز شد

یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

iran zamin نوشته است:
iran zamin نوشته است:
سلام و خسته نباشید دارم خدمت مهندس حمید بزرگوار و سایر اعضای محترم انجمن بزرگ و علمی فلزجو،ارزوی سعادت و صحت و سلامتی دارم برای شما محصوصا جناب مهندس حمید عزیز
این عکس ها را با دوربین گوشی گرفتم که ۳ لایه برچسب شیشه دودی غلیظ روی هم چسباندم ووجلوی لنز گرفتم،تست لامپ کنترل را انجام دادم خیلی خوب مشاهده میشد، بعد در طبیعت چندین عکس گرفتم که یکیشون توجهم را جلب کرد و بران شدم تا از تجریبات و وجود گهربار و ارزشمند جناب مهندس حمید عزیز بهرمند بشیم،سعی کردم عکس ها را با برنامه ‌arcssowft photo editor به بهترین شکل انجام بدم،

یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این جذاب شد

یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم یمدل

یکشنبه 23 اردیبهشت1403 - 9:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 186 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure