انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:38pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 مدارمحرمانه او كا ام با سنسور 62khz 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پیوست:
0001.GIF
راهنمايي جهت ساخت تا جايي كه به دست من رسوندن اينهاست

واما عكس اول
در ساخت چند تا سوال برام پيش اومده كه در شكل ضميمه شماره گذاري كردم
1-as چيه وبه كجا وصل ميشه
2-اين خازنها مقدارش چنده و از چه نوعي بزارم
3-مقدار اين خازن ها چنده

جواب ها
سلام
1- اون A یعنی باید به نقطه ای به اسم A که در سنسور هست وصل بشه البته با مقداری سیم ؛ سنسور رو باید بصورت حسگر تی شکل که در انواع جی پی آر ها عکس هاشون ببینی میتونی بفهمی بجای کویل یک حسگر T شکل دارند درست کنی.
2- این خازن فیلتره که بین 1 تا 22 میکرو فاراد از نوع تانتال یا نظامی باید استفاده کنی. خودت با تست باید بهترین رو پیدا کنی.
3- 1 نانو فاراد

عكس دوم
پیوست:
0002.GIF

1منظور اين فلش چيه فلش شماره 1
2-منظور از 18 ولت مثبت چيه
3- اين سيم پيچ ها رو چه جور بايد پيچيد شماره سيم پيچ و هسته اي كه بايد اون ها رو دورش پيچيد تو يه سايت ديدم دور يه چوب بستني كه كاغذ دورش پيچونده بودند پيچيده بودند
4- اين هم جز اين سنسور هستش يا چيز ديگه اي

جواب ها

1- یعنی به 18 ولت وصل بشه
2- یعنی باطری 18 ولت؛ برای اینکار از منبع تغذیه 24 ولت استفاده کن؛ دو تا رگولاتور بزار؛ یکی 18 ولت و خروجیش رو به این نقطه بزن؛ و یکی هم 12 ولت و خروجی 12 ولت رو هم به جایی که در مدار اصلی نوشته 12 ولت مثبت.
3- این ها سلف هستند؛ با ال سی متر باید خودت روی هسته فریت بپیچی؛ کار سختیه و کمی دقت میخواد، باید مقدار ظرفیت دقیقا همون باشه.با سیم نمره حدود 20 تا 30 بپیچ فرقی نداره؛ مهم اون ظرفیتشه.
4- بله این سیم پیچ سنسوره؛ روی هسته فریب به اندازه 5 میلی هانری باید پیچیده بشه.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام از دوستم پرسيدم مدار رو از كي گرفته گفت همه ميشناسيدش مهدي قاسمي مدير انجمن lrl-mehdi

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام فكر كنم يكي از دوستان كه وارده بايد زحمت فيبر رو بكشه

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
بلههههههههه پس من عكس مدار كاملشو ميزارم تا ببينيد اين سيستم بر اساس فركانس طلا يا هر چيزي كه بهش بدين كار ميكنه يهجور يون ياب يا مگنومتره كه حاله مغناطيسيو ميگيره.البته حميد جان در جريان هستند

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 6 تیر1392 - 10:10am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
در ضمن من نميخوام مايو ستون كنم اما اگه. مهدي قاسمي چنين سيستمي باشه الان خدا هم بنده نبود ديگه توب اكس نميفروخت

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

پنج شنبه 6 تیر1392 - 10:15am
YIM
مدیر کل
مدیر کل

امیر جان دست شما درد نکنه ولی اینکه نشد آخه برادر من! ما همینجوریش کم حرف و حدیث نداریم شما هم اومدی مدار گذاشتی اونم از این شخص معلوم الحال که من هر چی میخوام در این انجمن صحبتی نشه ظاهرا خود دوستان نمیذارن!
بهرحال این مدار که بنظر نمیاد طراحی باشه نهایتش یک کپی بسیار ساده از سنسور خاصی هست که طبیعتا هر جور هم ساخته بشه عین خودش در نمیاد و اصلا معلوم هم نیست طرح درست و سالم باشه و اگرم کار بکنه مدار به اصطلاح نیاز به تیونینگ زیادی داره. ایشون هم اگر مدار واقعا کارایی داشت به کسی نمیداد! این همه مدت یک مدار توی سایتشون نمیذارن حالا یه شماتیک کج و معوج رو به عنوان محرمانه میدن بکسی مثلا لطف کردن! :D
خلاصه من اگر میدونستم اسم این اشخاص وسط هست از اولش این تاپیک رو حذف میکردم! ولی به احترام دوستانی که دیگه توجهشون جلب شده به این مدار میذاریم باشه تا اگر کسی خواست روش کار بکنه به میل خودش باشه. ماشالا شماتیک هم به قدری خوش خط و کامل هست که فکر کنم از اول باید مدار رو بازسازی کرد بلکه کاری انجام بده!
بهرحال حوصله دردسر این کلاهبرداران معلوم الحال رو دیگه واقعا نداریم! از دوستان هم خواهش میکنم دیگه از شخصی نام نبرن. ما هر چی نمیخوایم صحبتی در این موارد بشه هی از یک تاپیک دیگه قضیه سر در میاره! این کلمه محرمانه هم واقعا عجب کلمه بد یمنی هست! :D

پنج شنبه 6 تیر1392 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

okasava68 نوشته است:
یعنی میخواهید بگید این مدار طراحی اقای قاسمیه؟؟؟
ایشون که به گفته اساتید انجمن بیولوژیست بودن؟؟
چطوری از سال 83 طراحی مدار میکردند؟
بعدش هم به نظرم وقتی کسی به شما اعتماد کرده و گفته نباید مداری رو منتشر بکنید نباید این کار رو بکنید.

من نمی خوام جنجال و حاشیه درست کنم اگر هم دیده باشید گفتم از دوستم گرفتم ولی در جواب شما ما هم خیلی به مهدی قاسمی اعتماد کردیم خواهشاً وارد حاشیه ام نکنید.اومدم اینجا تا از اساتید چیزی یاد بگیرم.

پنج شنبه 6 تیر1392 - 10:10pm

سلام به همه دوستان ازاساتیدخواهش میکنم یکی ازاساتید این مداروتحلیلش کنه ببینه درسته یانه خیلی خوب میشه ها ، ازخیارمیخوان موزبسازن چه جالب درسته :))

پنج شنبه 10 مرداد1392 - 5:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: abbasbabagol , billeloff , BMP و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure