انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:59pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 مدارمحرمانه او كا ام با سنسور 62khz 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه اساتيد اين مدار 30 متر شعاع و 7 متر عمق ميزنه به فلزات قديم هم حساسيتش بالاست فقط خودتون بايد زحمت پي سي بيش رو بكشيد من هم يه كم از اطلاعات ساختش رو دارم كه اگر مورد پسند واقع بشه ميزارمشون. هرچي كردم فايل ها در سايت آپلود نشد مجبور شدم رو آپلود سنتر دوستم بزارمشون.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 5 تیر1392 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام ممنون اين يعني يه نوع رديابه سنستعرض گرفت مياد

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

چهارشنبه 5 تیر1392 - 10:37am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
سلام ممنون اين يعني يه نوع رديابه
نقل قول:
سنستعرض
گرفت مياد

سلام منظورت رو تو اين جمله متوجه نشدم سنستعرض يه ردياب ميشه بهش گفت ولي فكر نكنم چو يه سنسور داره 62khz هستش.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 5 تیر1392 - 11:14am

سلام
از بابت مدار و راهنمایی های بیشتری که الان می خواهیم , تشکر می کنم . اطلاعاتی از سلفهای دستگاه و یا نمایی از خود دستگاه و یا کاتالوگی از آن دارید.

چهارشنبه 5 تیر1392 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
دوسته من منظورم سنسور بود شرمنده

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

چهارشنبه 5 تیر1392 - 1:48pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir1377 نوشته است:
سلام به همه اساتيد اين مدار 30 متر شعاع و 7 متر عمق ميزنه به فلزات قديم هم حساسيتش بالاست فقط خودتون بايد زحمت پي سي بيش رو بكشيد من هم يه كم از اطلاعات ساختش رو دارم كه اگر مورد پسند واقع بشه ميزارمشون. هرچي كردم فايل ها در سايت آپلود نشد مجبور شدم رو آپلود سنتر دوستم بزارمشون.

سلام

بله که مورد پسنده! (البته من استاد و مهندس نیستم) من دو تا فایل تونستم دانلود کنم! این یون یابه یا ردیاب؟
اطلاعات بیشتر میشه لطف کنید؟
ممنون

چهارشنبه 5 تیر1392 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
تااونجایی که میدونم این نوع دستگاهها مغناطیس سنج هستند وتغیرات مغناطیسی درزیرخاک شناسایی میکنن وبیشتر برای پیدا کردن معدن طلا ورگه های طلاکاربردداره دستگاههای بسیارکم وزن ودرعین حال دقیق بعضی ازنوع تصویری مثل imagerالبته فکرمیکنم آشکارسازی این مدارفقط بوغه امادرنوع تصویری که پردازش شده به حدی واضح ودقیقه که راحت شئ موردنظرقابل شناساییه همه چیزاین مداربستگی به سنسوریاهمان گیرنده میباشدکه 7متراگه بزنه عالیه ایمیجرخودمون که ساخت شرکت اکییوریت لوکیترهست 11مترمیزنه البته بعضی ازمگنومترهابیش از4سنسوردارندبالوپ وآنتن.دربعضی ازاین مگنومترهاعمق هدف هم بوسیله شمارش امواج تخمین زده میشه
اطلاعات دیگه ای داریدقراربدیدنظیراین مداروتاحالاتونت ندیدم بایدروش کاربشه.
ممنون دوست عزیز

Be The Change You Want To See In The World

چهارشنبه 5 تیر1392 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان اطلاعات و عمق مدار و شعاعي رو كه به دوستا ن گفتم رو طبق نظر همون شخصي هست كه مدار رو به من دادند هيچ چيز اضافي هم نگفتم براي ساخت بايد زحمت پي سي بيش رو خودتون بايد بكشيد من هم مابقي اطلاعات رو ميزارم تا دوستاني كه تو طراحي پي سي بي وارد هستن زحمتش رو بكشن

چهارشنبه 5 تیر1392 - 4:34pm
مدیر کل
مدیر کل

امیر جان ممنون از شما. ولی چند مساله وجود داره!
این مدار بنظر میاد صرفا به صورت یک شماتیک از یک مگنومتر باشه که هیچ اطلاعاتی که مرتبط با مراحل ساختش باشه شما عنوان نکردین! خب اگر این مدار درست باشه و ساخته شده باشه باید لااقل تصویری از دستگاه ساخته شده هم جایی وجود داشته باشه! شما این طرح رو از هر طریقی بدست آوردین خیلی ممنون میشیم اطلاعات بیشتری بگیرین. چون به این صورت بنظر نمیاد قابل ساخت باشه و دوستان خدای نکرده وقت و انرزی و هزینشون هدر میره.
مساله بعدی این هست علت محرمانه ذکر شدن مدار چیه؟ و شما شعاع 30 متر و عمق 7 متر رو بر اساس چه اطلاعاتی ذکر کردین؟

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
امیر جان ممنون از شما. ولی چند مساله وجود داره!
این مدار بنظر میاد صرفا به صورت یک شماتیک از یک مگنومتر باشه که هیچ اطلاعاتی که مرتبط با مراحل ساختش باشه شما عنوان نکردین! خب اگر این مدار درست باشه و ساخته شده باشه باید لااقل تصویری از دستگاه ساخته شده هم جایی وجود داشته باشه! شما این طرح رو از هر طریقی بدست آوردین خیلی ممنون میشیم اطلاعات بیشتری بگیرین. چون به این صورت بنظر نمیاد قابل ساخت باشه و دوستان خدای نکرده وقت و انرزی و هزینشون هدر میره.
مساله بعدی این هست علت محرمانه ذکر شدن مدار چیه؟ و شما شعاع 30 متر و عمق 7 متر رو بر اساس چه اطلاعاتی ذکر کردین؟

دليل محرمانه بودن
نقل قول:
مدار رو دانلود کن ولی یادت باشه بجز شما دست کس دیگه ای نیست؛ منتشرش نکن فقط خودت بساز و استفاده کن؛ 7 متر رو راحت میتونه بزنه؛ 30 متر هم شعاع میزنه؛ سنسورش رو با دست میسازی که در تصویر زیرش نوشته سنسور؛ دیگه از این به بعد با خودته که بسازیش؛ ساختش سخته و برای ساختش هم نیاز به حداقل یک اسکوپ هست؛ کمی هم آشنایی با قطعات لازمه؛ از همون قطعاتی که ذکر شده باید استفاده کنی؛ دقیقا همون قطعات باشند؛ بهتره از انواع نظامی استفاده کنی تا دقت بره بالا.
دوباره تاکید میکنم که این یکی از سیستم های پیشرفته و محرمانه از شرکت او کی ام آلمانه و نباید اونو منتشر کنی

پنج شنبه 6 تیر1392 - 9:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: abbasbabagol , ویولن و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure