انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:11am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 پشت پرده وچهره واقعی پی دی آلونسو و اسحاق شیاد 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: آشیانه عقاب
سپاس فراوان و ممنون از وقتی ک میزارین فک میکنم تو یوتیوب بهتون پیام گزاشتم من چن تا از اسم سیستمهارو گفتم خیلیای دیگشم ساختم راضی کننده نیستن
منظور از نفوذ هم منظورم تو باکس نبود منظورم اینه هر کدومشون ی ایرادی دارن بالاخره
فلزیاب خوب باید بیرون جوابشو پس بده وگرنه من توخونه با اعداد ارقام زیادی سنس داشتم
درمورد فلزجو هم نمیتونم نظر بدم چون مال این انجمنه

دوشنبه 3 شهریور1399 - 8:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

babrestan نوشته است:
سپاس فراوان و ممنون از وقتی ک میزارین فک میکنم تو یوتیوب بهتون پیام گزاشتم من چن تا از اسم سیستمهارو گفتم خیلیای دیگشم ساختم راضی کننده نیستن
منظور از نفوذ هم منظورم تو باکس نبود منظورم اینه هر کدومشون ی ایرادی دارن بالاخره
فلزیاب خوب باید بیرون جوابشو پس بده وگرنه من توخونه با اعداد ارقام زیادی سنس داشتم
درمورد فلزجو هم نمیتونم نظر بدم چون مال این انجمنه

خواهش میکنم دوست خوبم.پس شما بودین گفتم چقدر نظرتون با نظر اون بنده خدا شبیه به همه .بله واقعا درست هم هست واسه همین من سعی کردم زیاد سراغ ساخت وساز نرم مگه اینکه ارزش کار کردن رو داشته باشه.یک پیام هم همینجا خصوص واست میزارم تا کمی از خستگیت کم کنه واز این نا امیدی بیرون بیای :-BD
نه چه اشکالی داره آدم وقتی طرحی رو میسازه مشکلاتش رو هم بیان کنه تا بشه رفع کرد اگه قرار باشه بسازیم وسکوت کنیم ممکنه فقط این ما نباشیم که ضرر میکنیم خیلیهای دیگه هم هستن که واسه در آوردن ی لقمه نون راهیه بیابونها میشن و کمکی هم به اونها میشه.البته منظورم این نیست که بدبودن یک سیستم رو گوش زد کنیم نه اینطور نیست به هر حال هر سیستمی مزایا ومعایبی داره که باید به مرور برطرف کرد.اگه توباکس مشکل دیگه ایی داره بگین حتی نفوذ در خاک وسنسهای بیخودی خارج شدن بالانس زود به زود یا هر چیز دیگه ایی که تجربه کردین میتونه به پیش برد طرح در آینده کمک کنه به هر حال توباکس طراحش مشخصه و اگه حتی بدترین سیستم هم که باشه به کسی در این انجمن بر نمیخوره پس اگه تجربه خاصی دارین من و دوستان خوشحال میشیم تو تاپیک توباکس نظر وتجربه شخصیتون داشته باشیم:-BD .ممنون @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 3 شهریور1399 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود محمود خان
کاری ندارم که سطحی زنه یا خیر
اما اگر نور خورشید و ابرهای بارورو میزنه دلیل داره و با یه حرکت میشه خنثی ش کرد .پیشنهادم اینه بیشتر فکر کنی

چهارشنبه 5 شهریور1399 - 3:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چی شد جناب ببرستان عزیز ;)
یهو زدین تو کار ارتباط با دوستان پشت خط (-|
من که گفتم پیشنهاد موثر واصولی براتون دارم که کمتر کسی ممکنه بهش حتی فکر هم کرده باشه.اما انگار وقت تلف کردنه :D پیروز وسربلند باشید.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 5 شهریور1399 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما
بنده هیچ ارتباطی پشت خط با کسی ندارم
بغیر جناب سنه دژ که کلا دوتا سوال ازش پرسیدم
هر چی هس همینجاس
متوجه منظورتون نمیشم باید چیکار کنم الان؟

پنج شنبه 6 شهریور1399 - 12:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
در کل جناب محمود من نمیتونم ثابت کنم ادم لایقی هستم

ولی اینکه تو انجمن مخفی چی گذشته رو اگه به بنده هم ارایه نکنید حداقل کاش خودتون اجراش کنید

یا اینکه مشارکت کنیم و به نتیجه برسیم ;;)

کلا شما تو بحث امگا یه مشکل دارید ---- من تو بحث تعداد دور سیمپیچ فریت =((

اینکه بگیم ساختم سیستم بیثبات هست اینجا راه انداختنش برام کار پیچیده ای نیست :ymhug:

اما اینکه سیستمی کلا کار نکنه اینجا وقت گیر میشه چون هیچ مبنایی برای تغییر نداریم

نقشه مکس رو تایید کردید ممنونیم

اما اینکه کاری نکنیم ضررش گریبان خودمونو میگیره

شاید یه حرف بتونه سرنوشت رو عوض کنه - اینکه مورگان فقط یه اشاره کوچولو هم کرده باشه L-) یا اینکه مثلا از کجا بدونیم فریت دوتا سیمپیچه یا کلا این طرح امگا دقیقا کجا بوده ؟ وقتی اطلاعاتش عمومی نشده @-) مگر کویلها و فرکانسهاش هم من در اوردیه :ymsigh:

وقتی تو انجمن هیچکی حتی نمیدونه سیمپیچهای مدار فلزیاب پی دی کلا چه فرکانسی و چجوری عمل میکنه :-w

حالا هم اینکه تصمیم چی باشه ولی همکاری خوبه 8-|

فرقش اینه باید 6 ماه بیشتر ازمایش کنم تا فریت رو در بیارم #:-s ---- وگرنه امگا چیزی نیست YMWHISTLE

چهارشنبه 23 مهر1399 - 9:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure