انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:54pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فروش ویژه سنسور flc-100 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برای خرید هم همین ای دی پیغام بدین تا راهنمایی کنم

سه شنبه 18 تیر1398 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم عکس نهایی سنسور که دست flc استفان مایرو از پشت بسته .دارم براش یه درایور هم اماده میکنم که تا چند وقت دیگه همین جا فیلم از کارکرد سیستم میزارم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 20 مهر1398 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
لطفا کسی به من توضیح بده که این سنسور را بعد از تهیه کردن چکار بکنیم به چه چیزهای دیگر نیاز داریم. یا اصلا قیل این باید اون دستگاه زمین شناسی یا ... را بسا یم تا اینو بهش وصل کنیم ؟ کلا جریان این چیه فرض کنید من ید یکی دیگه همین الان وارد سایت فلزجو شده و از هیچی خبر نداره راهنماییش کنید

همیشه امید داشته باش

شنبه 20 مهر1398 - 11:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت

talar نوشته است:
اینم عکس نهایی سنسور که دست flc استفان مایرو از پشت بسته .دارم براش یه درایور هم اماده میکنم که تا چند وقت دیگه همین جا فیلم از کارکرد سیستم میزارم.

باسلام
احسنت ، دستساز خودتونه تارا جان ؟ ثبات سنسور خیلی مهمه هاااا برد مگنتومتر یا تست سنسور خوبه اما مهمتر ثبات هست که بعد از یکی دو تا اسکن پشت هم بی ثبات نشه :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 21 مهر1398 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta2014 نوشته است:
سلام
لطفا کسی به من توضیح بده که این سنسور را بعد از تهیه کردن چکار بکنیم به چه چیزهای دیگر نیاز داریم. یا اصلا قیل این باید اون دستگاه زمین شناسی یا ... را بسا یم تا اینو بهش وصل کنیم ؟ کلا جریان این چیه فرض کنید من ید یکی دیگه همین الان وارد سایت فلزجو شده و از هیچی خبر نداره راهنماییش کنید

ببینید دوست عزیز این سنسورها کارشون اندازه گیری میدان مغناطیسی هستش.این سنسور باید به درایور اتصال یابد .وظیفه درایور تامین تغذیه و اندازه گیری ولتاژ خروجی هستش .

یکشنبه 21 مهر1398 - 10:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
talar نوشته است:

باسلام
احسنت ، دستساز خودتونه تارا جان ؟ ثبات سنسور خیلی مهمه هاااا برد مگنتومتر یا تست سنسور خوبه اما مهمتر ثبات هست که بعد از یکی دو تا اسکن پشت هم بی ثبات نشه :-BD

بله .بعد از دو ماه کار روی نمونه اصلی به این نمونه رسیدیم .هسته سنسور نقش بسیار مهمی در ثبات مدار بازی میکند که با تلاش دوست خوبم اقای شیمیست که اطلاعات خوبی در مورد هسته دارند از خارج تامین میگردد.

یکشنبه 21 مهر1398 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

talar نوشته است:
delta2014 نوشته است:
سلام

ببینید دوست عزیز این سنسورها کارشون اندازه گیری میدان مغناطیسی هستش.این سنسور باید به درایور اتصال یابد .وظیفه درایور تامین تغذیه و اندازه گیری ولتاژ خروجی هستش .

پس تا اینجا شد دوتا :
یکی سنسور یا ماژول flc 100
یکی هم درایور (منظور از درایور فقط نرم افزار) ؟

بعد از اینها چه چیزی نیاز داره؟
یعنی فقط با اینها به گوشی یا کامپیوتر وصل میشه تمامه . یا یک مدار زمین شناسی یا مگنومتر و ... نیازه؟ اینجاشو لطفا خوب توضیح بدهید هم برای من هم برای علاقه مندان این تاپتیک.

همیشه امید داشته باش

یکشنبه 21 مهر1398 - 11:18pm

دوست عزیز زحمات زیادی کشیدید ولی با ی نگاه ساده هم میشه فهمید که ثبات خوبی نخواهید داشت حتی اگر بهترین بوبین و آماروف رو استفاده کرده باشید

دوشنبه 22 مهر1398 - 12:37pm
مدیر سایت
مدیر سایت

انشاا... که خوب دربیاد ، باید تلاش دوستان رو تحسین کرد به هرحال زحمت زیادی داره رسیدن به کیفیت مطلوب ، هسته سنسورهم که در انحصار آلمان هست و فکر نمیکنم جنسش رو درز بدن بیرون ، انشاا.. که در تست ها هم اوکی باشه

دوستان کسی از عملکرد درایور roveer c مطلع هست مقدار برای بنده توضیح بده ؟ همینی که چند مدلش در نت فروش میده . ممنونم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 22 مهر1398 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta2014 نوشته است:
talar نوشته است:
delta2014 نوشته است:
سلام

پس تا اینجا شد دوتا :
یکی سنسور یا ماژول flc 100
یکی هم درایور (منظور از درایور فقط نرم افزار) ؟

بعد از اینها چه چیزی نیاز داره؟
یعنی فقط با اینها به گوشی یا کامپیوتر وصل میشه تمامه . یا یک مدار زمین شناسی یا مگنومتر و ... نیازه؟ اینجاشو لطفا خوب توضیح بدهید هم برای من هم برای علاقه مندان این تاپتیک.

عرض کردم خدمتتون درایور کارش تامین تغذیه و راه اندازی سنسور و خواندن اطلاعات خروجی از سنسوره .منظورتون از نرم افزار چیه .نفهمیدم

دوشنبه 22 مهر1398 - 6:59pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , İbrahim samur و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure