انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 2:41pm

پاسخ به موضوع  [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 18  بعدی
 درایور سنسور ems-100 flc-100 حالشو ببرید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
azadun نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستانی که زحمت میکشن (مخصوصا مهندس حمید عزیز بخاطر فلزیاب انجمن) .
من نمیدونم ما ایرانیها چمون شده همش مثل ... و گربه میوفتیم به جون هم (اون هم همش بخاطر پول) . همینه که همش داریم به همه سواری میدیم . به نظر من به جای اینکه همدیگر را متهم کنیم بیاین دست به دست هم بدین اشکالات را رفع کنیم . من اینجا از مهندس حمید عزیز درخواست میکنم خودشون به این وضعیت سر و سامان بدهند .
ضمنا در آخرین نسخه این درایور (نسخه 4) باز هم نقشه ها با هم متفاوته . این باعث میشه آدم اطمینان نکنه به درست بودنش .(تصویر پیوست) . در لیست قطعات نام خازن 100p (104) ذکر شده در حالی که خازن 104 یعنی 100 نانو و این خازن با خازن 100p متفاوته. ضمنا اندازه pcb هیچ جایی ذکر نشده.
لطفا اگر اطلاعاتی را در اختیار دیگران میگذارید به طور کامل و بی نقص ارائه نمایید (همانند مهندس حمید - به طور کامل و بی نقص).
از همه این حرفها گذشته آقا امید عزیز در خصوص حرف شما که عنوان میکنید که همگانی کردن مدارتون باعث سو استفاده میشه باید بگم که این موضوع دقیقا بر عکس هستش وقتی همگانی بشه خب دیگه همه میسازن . کسی نمیتونه بگه مدار مال منه و هر قیمتی دوست داره بیفروشه چون در دسترس همه هست . البته هیچ توقع و انتظاری هم نیست که شما این کار را انجام بدید . چون هر کسی اختیار خودش را دارد .

سلام دوست عزیز شاید حق با شما باشه ولی بنده وقتی دیدم ی سنسور ems با کیت تقویت کننده برداشتن تو ی باکس گذاشتن دارن میلیونی از مردم بیچاره پول میگیرن فکر کردم الان ک این مدار در اختیار کسی نیست دارن اینطوری کلاهبرداری میکنن وای ب حال اینکه اطلاعات مدارو داشته باشن ب هر حال بنده مدارو و تقویت کننده رو به ی قیمتی گذاشتم ک هرکسی ک نداره هم بتونه استفاده کنه کساییم ک گرفتن خدارو شکر راضین و همین برای من کافیه با این حال ممنون از انتقادتون پیروز و موفق باشید

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

دوشنبه 22 خرداد1396 - 6:12pm

با سلام و عرض ادب
هر چند پاسخ آقا امید برای من قابل قبول نیست اما نظرش محترمه. البته ما ایرانیها عادت داریم به این مسله که هرچی بلدیم به کسی یاد نمیدیم (واسه همین هم همیشه از بقیه کشورها عقب تریم) چون همیشه هر کسی برای خودش از صفر شروع میکنه. خب بگذریم.
آقا بهزاد عزیز همانطور که میدونید سنسور flc100 دو خروجی out دارد یکی مثبت و یکی منفی. با احتساب قطب مثبت و منفی سنسور جمعا میشه چهار خروجی درصورتی که در درایور شما سه پین برای سنسور اختصاص داده شده(یک پین out). پس چگونه از این درایور برای راه اندازی flc100 میشه استفاده کرد. در ضمن هیچ توضیحی هم در خصوص کلیدهایی که در مدار تقویت اضافه شده ندادید.
با تشکر

دوشنبه 22 خرداد1396 - 8:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
azadun نوشته است:
با سلام و عرض ادب
هر چند پاسخ آقا امید برای من قابل قبول نیست اما نظرش محترمه. البته ما ایرانیها عادت داریم به این مسله که هرچی بلدیم به کسی یاد نمیدیم (واسه همین هم همیشه از بقیه کشورها عقب تریم) چون همیشه هر کسی برای خودش از صفر شروع میکنه. خب بگذریم.
آقا بهزاد عزیز همانطور که میدونید سنسور flc100 دو خروجی out دارد یکی مثبت و یکی منفی. با احتساب قطب مثبت و منفی سنسور جمعا میشه چهار خروجی درصورتی که در درایور شما سه پین برای سنسور اختصاص داده شده(یک پین out). پس چگونه از این درایور برای راه اندازی flc100 میشه استفاده کرد. در ضمن هیچ توضیحی هم در خصوص کلیدهایی که در مدار تقویت اضافه شده ندادید.
با تشکر

سلام دوست عزیز خروجی منفی سنسور استفاده نمیشه فقط اوت مثبت استفاده میشه

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

سه شنبه 23 خرداد1396 - 3:06pm

با تشکر از آقا امید بخاطر راهنماییشون

سه شنبه 23 خرداد1396 - 10:20pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان تعزیه قبول
مهندس حمید عزیز لطفا راهنمایی کنین:
من میکروی مدار آقا بهزاد رو پروگرام کردم ولی خطا داد اما مدار راه افتاد فقط ارسال اطاعات به نرم افزار ویزلایزر میسر نشد.
برای بار دوم خواستم دوباره پروگرام کنم این خطا رو میده.
ممنون میشم بررسی بفرمائید مشکل چیه ؟
یاحق @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 27 خرداد1396 - 2:37am
مدیر کل
مدیر کل

یا میکرو قفل شده یا اینکه باید وضعیت جامپر مربوط به استفاده از کریستال خارجی روی پروگرامر رو تغییر بدین.

یکشنبه 27 خرداد1396 - 2:41am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام مجدد
مهندس جان ممنون از شما
روی پروگرامر فقط جامپر high - low داره
اگه میکرو قفل بشه راه حلش چیه حمید جان؟
یاحق

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 27 خرداد1396 - 2:45am
مدیر کل
مدیر کل

همون جامپر رو در وضعیت دیگه قرار بدین شاید مشکل حل بشه. معمولا پروگرام میکروی خام با میکرویی که از قبل پروگرام شده این تفاوت رو ایجاد میکنه. اگر هم میکرو قفل شده باشه یا باید از مداراتی نظیر دکتر فیوز بیت کمک بگیرین یا از پروگرامر های خاص که ولتاژ بالا هستن استفاده کنین تا بتونین قفلش رو باز کنین.

یکشنبه 27 خرداد1396 - 2:51am

سلام خدمت مهندس حمید عزیز
مهندس جان واقعا آدم نمیدونه چطوری ازت تشکر کنه .خدا وکیلی هر کس هر سوالی میکنه بی منت جواب مینی . خدا وکیلی شیر مادرت حلالت باشه . میدونم ممکنه خودخواهی به نظر برسه اما میخواستم یه خواهشی داشته باشم . همونطور که میبینید این تالار (درایور سنسور ems100 و flc100) خیلی بی فعالیته . و از طرفی این سیستم چون تصویری هست خیلی کمک کنندس . میخواستم ازتون خواهش کنم مثل فلزیاب انجمن منت بزارید یه درایور درست و درمون طراحی کنید برای بچه ها . البته میدونم شاید خواهشم درست نباشه اما چون میدونم درخواست خیلی ها هست این خواهشو میکنم . تا از بحثهای بیخودی بین بچه ها جلوگیری بشه . و یا لااقل مطالبی رو که دوستان زحمت میکشن بررسی کنید و صحتش را اعلام کنید . با تشکر بی پایان

یکشنبه 28 خرداد1396 - 11:32am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
حمید جان پیرو زحمات دیشب در خصوص خطای پروگرام ، خطای زیر در اولین بار پروگرام اعلام میشه
هرچند که مدار بالا میاد و فقط اطلاعات از طریق بلوتوث ارسال نمیشه
آیا ممکنه خطای زیر باعث عدم ارسال تصاویر بشه؟
خواهشمندم مجددا با راهنماییهای مفیدتون کمک کنین.
یاحق @};- @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

یکشنبه 28 خرداد1396 - 12:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure