انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:21pm

پاسخ به موضوع  [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی
 درایور سنسور ems-100 flc-100 حالشو ببرید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
shakib نوشته است:
سلام برادر شما گین رو بردین بالا بیثبات نشده درایورت؟
قدرت نهایی سنسور که بله تا ده متر هم میشه ازش بهره کشیدمهم ثبات هست
در حالت ثبات کامل ای ام اس بیشتر از 1متر نمیزنه.
لطفا هر طرف برای ادعاهای خودش فیلمی قرار بده تا دوستان با اطمینان تصمیم بگیرن.
شایدمنم اشتباه میکنم.

دوست عزیز این کیت ثبات درایور رو بالا میبره و گین هم در این کیت بر اساس نوع خاک میزان رطوبت و اندازه هدف ومیزان الودگی زمین بین 10تا 1000 قابل تغییره مثلما در زمینی که الودگی زیادی داره بالابردن بیش از حد گین باعث بی ثباتی میشه و شما باید بر اساس این پارامتر ها گین رو تنظیم کنید و بعد از اون استفاده کنید

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

پنج شنبه 11 خرداد1396 - 6:13pm

xbehzad نوشته است:
سلام دوستان این درایور سنسور flc و ems هست . ساخت خودمه. استفاده کنید حالشو ببرید

بحث های بیشتر و کلیپ تستشم تو گروه زیر هست :
https://t.me/joinchat/AAAAAD4PDvvvy-cG6IhIrA

پیوست:
photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۹_۱۳-۳۰-۵۸.jpg

پیوست:
ems-flc-driver-v1.rar

فایل جدید:
https://www.felezjoo.com/download/file.php?id=45815

سلام
میشه تکلیف پایه های 20 و21 میکرو ووضعیت پایه های ال سی دی را مشخص کنید pcb ها با هم خیلی فرق دارن تو ورژن
جدید
پیوست:
Untitled.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 7:21pm

آقایون قبل از اینهمه بحث بیمورد در باره فروشندگی و کلاهبرداری و ....اول فایلهای ارسالی را خودتون زحمت بکشید یبار نگاه کنید سوالم اینه با کدوم فایل ساختن و تست کردن و به نتیجه های گفته شده رسیدن میشه لطف کنید من را هم متوجه کنید

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 7:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

omidfullsystem نوشته است:
اقای مهندس شما بارها و بارها به بنده توهین کردی مارو کلاهبردار معرفی کردی ولی من همیشه رعایت ادب رو انجام دادم وبه شما توهینی فقط تذکر دادم اما گویا تذکر فایده ای نداره
1و2-درایور رایگان شمارو کسی تا بحال کسی نتونسته بسازه اقای مهندس اگه کسی ساخته بیاد اعلام بکنه
3-ارزش درایور ما 50تومن ک هیچ شما بگو 1000تومن تواناییشو داری با همین کیفیت سورس و قیمتی که فرمودید بسازید بدید به مردم خودم اولین نفری هستم که میخرم البته شما این مطلب رو زیاد عنوان کردی ولی بنده عملی در این رابطه ندیدم همش حرف عملش کو پس مهندس در ضمن خوب نیست ادم همه رو کلاهبردار بدونه ولی فکر کنه کار خودش درسته
4-در مورد این موضوع حرفی ندارم شما بهتره جواب اون کسایی ک نتونستن بسازن و قطعات رودستشون مونده رو بدید
5-درایور شما ن تنها نمونه 800تومنی داخل نت نیست ی چیز بی ارزشه که قابل ساخت هم نیست در ضمن باز هم میگم بنده اگه کلاهبردار بودم و دنبال کسب سود از این جریان بودم مثل شما قیمت درایور میزاشتم 3میلیون ن 250تومن
6-شما تو تست از غاری ک میفرمایید دقیقا چی رو تست گرفتید چند تا عدد بالا پایین شد رو ال سی دی زیرش نوشتید تست مگنومتر در 8متری بنده میخوام بدونم این 8متری ک شما میفرمایید چطوری محاسبه شده گسلی ک میفرمایید دقیقا کجاست
ایا شما از این درایورتون تابحال تصویر گرفتید اگر گرفتید اسکنش رو لطف کنید قرار بدید دیگران هم مشاهده کنن

و در اخر اقای مثلا مهندس بنده بارها و بارها گفتم پردازش توسط کیت انجام میشه ن ای سی سنسور اینطوری تبدیل به سه محور میشه تست 3محوره رو هم میتونید داخل کانال مشاهده کنید البته از نظر شما همه چیز غیر ممکن و غلط و اشتباه است فقط کار شماست که درسته
اقای عزیز میخوای کار کنی درست کار کن عوام فریبی نکن تهمت نزن

من نمیدونم شما چطوری ادعا میکنی که کسی نساخته . یه سر به گروه بزنید بعد حرف ..ت بزنید. در هر صورت کسی بسازه یا نسازه من اینو گذاشتم که دوستان از دست کلاهبردارهایی مثل بعضیها در امان باشن.
درضمن کلاهبرداری شما هم از اینجا معلومه که از سنسوره تک محوره میگید خروجی سه محور میگیرم با وصل کردن به ایسی. باشه این همه ادم هم که اینجان همه رو ...فرض میکنین جالبه
درضمن وقتی اون کلیپو میبینید یکم صدای موبایلتونو زیاد کنید :D متوجه سنس یچیزی میشد اونجا هم نگفتم داره عمق 8 متری رو میزنه. بلکه خودم تو عمق 8 متری هستم و دارم یه حفره رو سنس میکنم اون حفره هم شاید نهایتا 1 متر ادامه داشته باشه
درهر صورت من مدار و کیت تقویت کننده هم گذاشتم برای دوستان که به رایگان بسازن و غول شیادهارو نخورن.

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 7:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

jozef_2536 نوشته است:
فایل جدید:
download/file.php?id=45815

سلام
میشه تکلیف پایه های 20 و21 میکرو ووضعیت پایه های ال سی دی را مشخص کنید pcb ها با هم خیلی فرق دارن تو ورژن
جدید
پیوست:
Untitled.jpg
[/quote]

آقایون قبل از اینهمه بحث بیمورد در باره فروشندگی و کلاهبرداری و ....اول فایلهای ارسالی را خودتون زحمت بکشید یبار نگاه کنید سوالم اینه با کدوم فایل ساختن و تست کردن و به نتیجه های گفته شده رسیدن میشه لطف کنید من را هم متوجه کنید
[/quote]

اینم درایور به همراه تقویت کننده. مهندس بیزحمت اینم بزارین پست اول. تمام توضیحات همون هموت توضیحات قبلیه
فیوزبیت : FF DE 5

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 8:01pm

xbehzad نوشته است:
اقای مهندس شما بارها و بارها به بنده توهین کردی مارو کلاهبردار معرفی کردی ولی من همیشه رعایت ادب رو انجام دادم وبه شما توهینی فقط تذکر دادم اما گویا تذکر فایده ای نداره
1و2-درایور رایگان شمارو کسی تا بحال کسی نتونسته بسازه اقای مهندس اگه کسی ساخته بیاد اعلام بکنه
3-ارزش درایور ما 50تومن ک هیچ شما بگو 1000تومن تواناییشو داری با همین کیفیت سورس و قیمتی که فرمودید بسازید بدید به مردم خودم اولین نفری هستم که میخرم البته شما این مطلب رو زیاد عنوان کردی ولی بنده عملی در این رابطه ندیدم همش حرف عملش کو پس مهندس در ضمن خوب نیست ادم همه رو کلاهبردار بدونه ولی فکر کنه کار خودش درسته
4-در مورد این موضوع حرفی ندارم شما بهتره جواب اون کسایی ک نتونستن بسازن و قطعات رودستشون مونده رو بدید
5-درایور شما ن تنها نمونه 800تومنی داخل نت نیست ی چیز بی ارزشه که قابل ساخت هم نیست در ضمن باز هم میگم بنده اگه کلاهبردار بودم و دنبال کسب سود از این جریان بودم مثل شما قیمت درایور میزاشتم 3میلیون ن 250تومن
6-شما تو تست از غاری ک میفرمایید دقیقا چی رو تست گرفتید چند تا عدد بالا پایین شد رو ال سی دی زیرش نوشتید تست مگنومتر در 8متری بنده میخوام بدونم این 8متری ک شما میفرمایید چطوری محاسبه شده گسلی ک میفرمایید دقیقا کجاست
ایا شما از این درایورتون تابحال تصویر گرفتید اگر گرفتید اسکنش رو لطف کنید قرار بدید دیگران هم مشاهده کنن

و در اخر اقای مثلا مهندس بنده بارها و بارها گفتم پردازش توسط کیت انجام میشه ن ای سی سنسور اینطوری تبدیل به سه محور میشه تست 3محوره رو هم میتونید داخل کانال مشاهده کنید البته از نظر شما همه چیز غیر ممکن و غلط و اشتباه است فقط کار شماست که درسته

من نمیدونم شما چطوری ادعا میکنی که کسی نساخته . یه سر به گروه بزنید بعد حرف ..ت بزنید. در هر صورت کسی بسازه یا نسازه من اینو گذاشتم که دوستان از دست کلاهبردارهایی مثل بعضیها در امان باشن.
درضمن کلاهبرداری شما هم از اینجا معلومه که از سنسوره تک محوره میگید خروجی سه محور میگیرم با وصل کردن به ایسی. باشه این همه ادم هم که اینجان همه رو ...فرض میکنین جالبه
درضمن وقتی اون کلیپو میبینید یکم صدای موبایلتونو زیاد کنید :D متوجه سنس یچیزی میشد اونجا هم نگفتم داره عمق 8 متری رو میزنه. بلکه خودم تو عمق 8 متری هستم و دارم یه حفره رو سنس میکنم اون حفره هم شاید نهایتا 1 متر ادامه داشته باشه
درهر صورت من مدار و کیت تقویت کننده هم گذاشتم برای دوستان که به رایگان بسازن و غول شیادهارو نخورن.

آیا کسی واقعا ساخته ؟ میشه در مورد پی بی سی ها توضیح بده ؟

چهارشنبه 17 خرداد1396 - 8:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

xbehzad نوشته است:

در مورد درایور شما حرفی ندارم فقط ی عکس میزارم دیگران خودشون قضاوت میکنن کی کلاه برداره اونی ک درایور ۱تومنی میده با این کیفیت
و وقتی طرف صداش در میاد از گروهش میدازتش بیرون یا اونی ک درایور میده ۲۵۰ یا ی کیفیت مناسب
اقای مهندس قلابی مردم خ. نیستن شما خودتو گول میزنی اصلا فیلم تستو دیدی من دروغ میگم فیلم ک گویاست برو ببین
بنده اون تست رو ساعت ۳ شب گرفتم صداشو قطع کردم تا مزاحم کسی نشه چشاتونو باز کنید ببینید نوشتم تست با استفاده ار نور ال ای دی تست صدا میخواید موردی نداره اونم ب زودی براتون میزارم
مدار تقویت کننده شما هم ی اپ امپ معمولیه در ضمن طراحیش هم مشکل داره شما برداشتید سر راه خروجی سنسور خازن گذاشتید بعد انتضار دارید خروجیش درست در بیاد
بنده دیگه با شما حرفی ندارم چون کسی ک خواب باشه رو میشه بیدار کرد ولی کسی ک خودشو ب خواب زده باشه رو ن
شما هم خودتو ب خواب زدی بحث در مورد این موضوعات هم فایده ای نداره

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

جمعه 19 خرداد1396 - 9:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آقای امید خان شما هم مثل آقا بهزاد درایورتو رایگان کن و کیت تقویت کننده رو بفروش تا کسایی که درست میکنند بدونن مدار کی بهتره

یکشنبه 21 خرداد1396 - 3:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

loyal.866 نوشته است:
آقای امید خان شما هم مثل آقا بهزاد درایورتو رایگان کن و کیت تقویت کننده رو بفروش تا کسایی که درست میکنند بدونن مدار کی بهتره

اتفاقا بنده اول خواستم همینکارو انجام بدم ولی برای جلوگیری از سواستفاده بعضی افراد منصرف شدم همین کیت تقویت کننده مارو ی بابایی برداشته بود گذاشته بود داخل ی جعبه با یه سنسور ems ۱۰۰ ب عنوان ی سنسور استوک روسی ۲۵۰۰ میفروخت ب خلق ا... بهش تذکر دادیم سنسورو از داخل وبلاگش برداشت حالا شما حساب کن این مدارو رایگان میزاشتیم چ اتفاقی میفتاد
من بارها بارهو گفتم دنبال کسب سود نیستم اصلا ارزشی مبلقیم ک گذاشتم برای درایور و کیت تقویت کننده اگه دوستان دیگه بودن ۳الی ۴ برابر این مبلغو میزاشتن در مورد کیفیت درایور هم من حرفی ندارم شما بهتره از کسای ک تهیه کردن و دارن استفاده میکنن بپرسید ک کیفیتش چطوره

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

یکشنبه 21 خرداد1396 - 11:17pm

با سلام خدمت همه دوستانی که زحمت میکشن (مخصوصا مهندس حمید عزیز بخاطر فلزیاب انجمن) .
من نمیدونم ما ایرانیها چمون شده همش مثل ... و گربه میوفتیم به جون هم (اون هم همش بخاطر پول) . همینه که همش داریم به همه سواری میدیم . به نظر من به جای اینکه همدیگر را متهم کنیم بیاین دست به دست هم بدین اشکالات را رفع کنیم . من اینجا از مهندس حمید عزیز درخواست میکنم خودشون به این وضعیت سر و سامان بدهند .
ضمنا در آخرین نسخه این درایور (نسخه 4) باز هم نقشه ها با هم متفاوته . این باعث میشه آدم اطمینان نکنه به درست بودنش .(تصویر پیوست) . در لیست قطعات نام خازن 100p (104) ذکر شده در حالی که خازن 104 یعنی 100 نانو و این خازن با خازن 100p متفاوته. ضمنا اندازه pcb هیچ جایی ذکر نشده.
لطفا اگر اطلاعاتی را در اختیار دیگران میگذارید به طور کامل و بی نقص ارائه نمایید (همانند مهندس حمید - به طور کامل و بی نقص).
از همه این حرفها گذشته آقا امید عزیز در خصوص حرف شما که عنوان میکنید که همگانی کردن مدارتون باعث سو استفاده میشه باید بگم که این موضوع دقیقا بر عکس هستش وقتی همگانی بشه خب دیگه همه میسازن . کسی نمیتونه بگه مدار مال منه و هر قیمتی دوست داره بیفروشه چون در دسترس همه هست . البته هیچ توقع و انتظاری هم نیست که شما این کار را انجام بدید . چون هر کسی اختیار خودش را دارد .

دوشنبه 22 خرداد1396 - 8:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure