انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 9:31am

پاسخ به موضوع  [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 درایور سنسور ems-100 flc-100 حالشو ببرید 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
ضمن عرض تبریک سال جدید خدمت دوستان و همچنین مهندس حمید عزیز :ymhug:
برام جالب هست.همه جمع شدن از مهندس حمید عریر درخاست کردن مدار طراحی کنه بعد این وسط یه پیام بازرگانی میاد و همه فراموش میکنن ک کی دلسوز بوده و کی سرکار گذاشته!!!!!! L-)
در این جا منم ب نحو خودم از مهندس حمید عزیز در خاست میکنم ک روی این موضوع بیشتر فکر کنن چرا ک داشتن یه اسکن چ بهتر ک لایو باشه ک بتونه سرعت کار رو بالا ببره در جاهایی ک نمیتوان از زمین شناسی استفاده کرد استفاده بشه کمک قابل توجهی برای کاوش خواهد بود!!!!
حتی درون دستگاه منبع و رایگان بودن مدار ذکر بشه ک تا حدود دی بتوان دست سود جویان رو ازین مدار کوتاه کرد.
علاوه بر این مهندس جان درسته قطعات کم یاب و یا حتی گران هستند اما اگر هزینه زیاد هم باشه ولی باید ب این توجه کرد ک چه دستگاه ارزشمندی رو فرد بدست میاره ب قول معروف : هر چه پول بدی اش میخوری.
با تشکر فراوان از مهندس حمید عزیز :x
@};-

پنج شنبه 2 فروردین1397 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز
سال نو همه عزیزان مبارک باشه
دوستان لطفا اگه کسی مدار کیت تقویت کننده دوسنسوره را داره ممنون میشم ارسال کنید برام
سپاس از همه

اگر همان کاری را انجام دهید که همیشه انجام می دادید همان نتیجه ای را می گیرید که همیشه می گرفتید

یکشنبه 5 فروردین1397 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سواد چیست ؟؟؟مهارت در زندگی کردن را سواد می گویند

سلام به همه عزیزان و همینطور آقا بهزاد عزیز
آقا بهزاد بنده رو به خاطر سوالاتی که کردم از گروه بیرون کردید و تمام بحثارو پاک کردید ولی خداروشکر اینجا مدیریت عادلی داره و از دست شما خارجه حالا دیگه باید جواب بدید به این سوالات و اینکه دیگه فکر کنم نشه از زیر این سوالات در رفت و اینجا قشنگ متوجه خواهید شد که سوالات بنده کاملا مرتبط با کاری هست که شما دقیقا الان دارید همون کارو انجام میدید پس برای آشکار شدن .واقعیت لطفا به صورت علمی تاکید میکنم به صورت علمی نه با تشنج و توهین و به دور از هر پاسخ عامیانه که بخواد ذهن هارو دور بکنه چون اینجا متخصص کم نداریم،، توضیح بدید .
سلام به همه عزيران

من علاقه مند به بحث مگنتومترها هستم و دوست دارم به صورت علمي و عملي اين موضوع حل بشه با توجه به آزمايشات انجام گرفته در دنيا و استفاده هاي فراواني که از مگنتومترها ميشودو اثبات و به رسميت شناخته شدن اين موضوع خب يه کار به روز در علم زمين شناسي به شمار ميره که اگر به صورت صحيح و اصول مهندسي اين بحث استفاده بشه قطعا کارايي خواهد داشت .

دوستان تمامي اين سوالات دقيقا با همين موضوع تايپيک در ارتباط ميباشدلطفا از حاشيه ها بپرهيزيد تا ببينيم ميشه از اين مگنتومتر به صورت علمي بهره برد.(ضمنا بنده بعد از مدتها درگيري با خودم تصميم گرفتم در مورد اين بحث شرکت کنم و انشالا با همکاري شما عزيزان درايوري هم ارائه خواهم داد که به واقيتهاي سنس مگنتومتري نزديکتر باشد ،،خواهش ميکنم از حاشيه بپرهيزيد ببينيد همه ي ما مشکل داريم که روي اعصابمون تاثير گذار پس بياييد تا به اين سوالات پاسخ بديم و انشالا يه درايور خوب ارائه بشه ،،قول ميدم تا يک درايور خوب ارائه بدم اينم بنا به دلايلي که ديگه واقعا عذاب /اور شده،اگر قرار باشه حاشيه سازي بشه اذيت کنن دوستان همينجا عرض ميکنم بنده همون لحظه خداحافظي ميکنم واقعا اعصابشو ندارم ببخشيد.

آقاي اسدف الوعده وفا ،آقاي کاشاني

جسارتا چندتا سوال تو ذهنم بود ،از اساتيد محترم خواهش ميکنم به اين سوالات پاسخ بدن تا بنده و دوستان ديگر بهره لازم رو ببريم.

1-يون چيست؟

2-يک مگنتومتر چگونه ميتواند يک فضاي خالي و يا يک فلز را آشکار سازي کند؟(توضيح علمي و منطقي که اثبات شده باشدلطفا)

3-تاثيرات و عوامل مخرب بر روي آنامولي سنجي با مگنتومتر ها را بيان کنيد؟

4-خب مفهوم اينکه يک فلز امواج مغناطيسي از خودش توليد ميکند يني چي؟؟؟!!!دوستان اينو بيان کردن ،،لطفا با توضيح علمي.

5-رفتارهاي يک فلز يونيزه شده به چه صورت است؟يني چه عاملي باعث ميشود تا يک فلز يونيزه شود و چه عاملي وجود دارد تا اين فلز آشکار سازي شود؟

6-آيا الکترونهاي يک فلز نحت شرايط خاص حالتهاي خود را از دست ميدهند؟تغيير قطبيت خواهند داد ؟ منظور از اينکه فضاي خالي قطبيت منفي يا مثبت دارد يني چه ؟يا بالعکس براي فلزات؟

7-استفاده از مگنتومترها براي آنامولي سنجي يا پروفيل زني به رسميت شناخته شده؟يني در مجامع بين المللي مورد استفاده قرار ميگيرد؟لطفا بفرماييد کجا و براي چه مقاصدي؟

8-مگنتومترها داراي حالت ناوبري هستند ،،مانند :کامپس ديجيتال و يا مانند ژايروسکوپ عمل ميکنند ،يني با تغيير زاويه و يا چرخش سنسور ،خروجي خواهد داد آيا اين تغييرات به عنوان سنس فلز يا فضاي خالي تلقي مي شود؟بله :)

9-در کاربردهاي علمي ژئومتريک براي سنس و ديتا گيري از يک منطقه از بزرگاي ميدان همان کشور استفاده ميشود،اي جي آر اف لطفا بفرماييد بزرگاي ميدان ايران چند نانو تسلا ميباشد؟

10-براي سنس يک فلز 20*20 قديمي در عمق 4 متري مگنتومتري با چه رنج و جه رزولوشني بايد مورد استفاده قرار گيرد؟

11-ميل هاي انحرافي زمين را بيان کرده و تاثيرات آن بر روي مگنتومتر ا رابيان کنيد؟

12-آيا باد و طوفان بر روي مگنتومترها تاثير گذارند؟تا چه ميزان (نانوتسلا)؟انواع طوفانها در صورت وجود داشتنشان رابيان کنيد؟

13- ايستگاهاي مبنا به چه منظور در مناطقي که قرار است سنس شود ايجاد مي شوند؟

14-تاثيرات ...مکانیک کوانتومی بر روي مگنتومترها؟آيا اين بحث تاثير مستقيم و يا روزمره بر روي مگنتومترها را دارد؟کوانتوم مکانيک چيست ،و چرا تاثير گذار است؟

15- آيا فلزات با ارزش مانند طلا حالت يونيزاسيون را خواهند داشت ؟ با توجه به تعريف يون ، چه عاملي وجود دارد ؟

16- تفاوت مگنتومتر هاي پوروتون يا سديم با فلاکس گيت چيست ؟

17-ساعت يا زمان خاصي براي سنس با مگنتومترها بايد در نظر گرفته شود؟چرا؟

18- آيا پارامغناطيسها ، ديامغناطيسها، فرومغناطيسها را ميتوان در جدول سنس گيري با مگنتومترها قرار داذ يا تشبيه کرد؟چه نوع سنس و چه ميزان از شدت خروج امواج مغناطيسي با اين سه مورد تطابق دارد؟

19- آيا خروج امواج الترومغناطيس در هر لحظه ثابت ميباشد يا دچار تغييرات هستند ؟چرا؟

شنبه 6 مرداد1397 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام وعرض ادب.
پنج عدد سنسور اصلی استفان مایر موجوده با اراعه فاکتور.
قیمت دونه ای۱۲۰۰پایین ترین قیمت بازار..
قیمت نمایندگی چشم زیر سطح ۱۸۰۰هست.

شنبه 20 مرداد1397 - 11:54pm

سلام و درود وسپاس
من توی دوتا تایپیک سوال کردم ولی کسی جواب نداد
من شماتیک و دتاشیت سنسور FLC100 را دارم
کسی می تونه PCB ازش بزنه؟
تحقیق کردم تمام قطعاتش هم پیدا میشه
اگه کسی هست بتونه عکس سنسور دو طرف
دتاشیت و شماتیکش را بزارم

یکشنبه 7 بهمن1397 - 10:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
دوستان کسی تنظیمات فیوز بیتها توی پروگرمر tnm2000 رو میدونه؟؟

بنده آنیم که در بند آنیم

جمعه 20 اردیبهشت1398 - 4:59pm
آواتار کاربر

درود بر همه شما
در اینجا برخی از پیشرفت ها و به روز رسانی ها آورده شده است
از همه و همه کسانی که مرا می شناسند تشکر می کنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Email: info@business-electronics.tn
Shop: https://business-electronics.tn/

یکشنبه 1 دی1398 - 5:44am
آواتار کاربر

دنبال کرد

یکشنبه 1 دی1398 - 5:47am
آواتار کاربر

PCB print

یکشنبه 1 دی1398 - 2:58pm

bamdadesoha نوشته است:
سلام و درود وسپاس
من توی دوتا تایپیک سوال کردم ولی کسی جواب نداد
من شماتیک و دتاشیت سنسور FLC100 را دارم
کسی می تونه PCB ازش بزنه؟
تحقیق کردم تمام قطعاتش هم پیدا میشه
اگه کسی هست بتونه عکس سنسور دو طرف
دتاشیت و شماتیکش را بزارم

درود و سپاس @};-

من طراحی میکنم PCB رو شما لطفا شماتیکشو بزارید

ممنون

دوشنبه 14 بهمن1398 - 9:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure