انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 6:34pm

پاسخ به موضوع  [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18
 درایور سنسور ems-100 flc-100 حالشو ببرید 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
بینا جان ای سی ۳۲۸ هست اگه درست پروگرام کنید تصویر میاد منم پی سی بی شما رو ساخته بودم اما چون ثبات نداشت اوراقش کردم شاید من خوب مونتاژ نکرده بودم دوستم یه درایور دیگه ساخته بود اون ثباتش خوب بود اما اجازه ندارم اینجا قرار بدم من از اسکن استفاده نمیکنم وقت گیر هست و دردسر خودشو داره اون پتانسیومتر روی مبدل رو هم بپیچون ببین تغییر میکنه

سلام
madrek جان منظورم اینه که روی برد اصلا u4 مگه داریم؟
میکرو هم مطابق فرمایش دوستان پروگرام کردم با فیوزبیت : FF DE
که بدون مشکل پروگرام شد.
فقط یه موضوع : توی مدار خازن 7 بالای 324 lm یجا پایه مثبتش روی فیبر راست بود یبار چپ
حالا بنظر کدوم درسته؟
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 17 دی1399 - 6:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون u4 فقط یدونه هست همون ۳۲۸ با این فایلی که قرار میدم من پروگرام کردم وطبق اون فایل ساختم شمام چک کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 17 دی1399 - 9:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد فیوز بیت در قسمت ext یکبار اون قسمت رو خالی بزارید پروگرام کنید اگه کار نکرد دوباره پروگرام کنید اینبار ext رو ۰۵قرار بدین با فایل هگزی که گذاشتم پروگرام کنید

چهارشنبه 17 دی1399 - 10:01pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام به همه
ممنون دوست عزیز
من بالاخره تونستم میکرو رو پروگرام کنم البته با نرم افزار progisp
قابل توجه دوستانی که مشکل منو داشتن :-BD
اینم عکس نرم افزار
فقط دوستان آخرین هگز همونیه که توی پست صفحه اوله ؟
ممنون @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

پنج شنبه 18 دی1399 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدا رو شکر اگه تموم کردید بیرون تست بگیرین ببینین ثباتش چطوره برای من وقتی ثابت بود ثبات داشت اما وقتی سنسور رو روبه پایین میگرفتم برای اسکن دیگه ثبات نداشت

پنج شنبه 18 دی1399 - 9:41pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام
دوستان هگز اصلی این مدار رو کسی داره؟
لطفا اگه باشه اینجا بزارین.
ممنون

در این درگه

مشو غــّره به امـروزت

دوشنبه 29 دی1399 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود فراوان.بعد چند وقتی ک اسکنر و این‌جور موارد ذهنمو درگیر کردن تصمیم ب ساختن کردم و ببینم واقعی هست یا نه.خب جان بکر ک سنسورش‌ جور نبود.
چندتایی ک درایو بود اینو اسونترین بود و تونستم کیت بزنم و ب چندوقت کم کم کامل‌کنم.
اولین مورد ک کیت تقویت شده ساختم و فایل هگزهایی‌ک‌بود فقط فایل هگز lcd1 جواب داد و با‌ فیوزبیت خود سازنده پروگ شده.بقیه درست پروگ نشدن.نمیدونم فایل مشکل داشت‌یا فیوزبیت چندین‌بار تست کردم کلی جواب نداد.تو همین‌ تاپیک گشتم‌ولی از دوستان متوجه نشدم.
مورد دوم اینک بصورت لایو و سنسور ثابت واکنش دارم ولی اگ بخای لایو اسکن دیواره و زمین انجام بشه نمیدونم ولی فک‌کنم ثبات‌کافی نداشته باشه.یعنی‌باید با بالانس و قلق گیری کاری پیش بره.
حساسیت زیادی ایجاد میکنه.نمیدونم سنسوری‌ک‌تهیه‌کردم چقد خوبه و کیفیتش‌چطوره ولی flc100 چهره الکترونیک بود ک با یک‌دونه سنسور با تست اهن ربا اندازه یک بند انگشت میشه گفت تقریبا بین ۹۰ الی ۱۴۰ سانت واکنش داریم.۹۰ سانت روی نمایشگر میتر سنس خوبی میده و ۱۵۰ سانت واکنش میتر نمایشگر کم میشه و واکنش ال ای دی ها بیشتر کارایی نشون میده.
بعداینک تنظیم بلوتوث خودت داستانه برای اولین بار ولی تنظیم کردم.ولی خود سیستم گراند بالانس نمیشه ک‌ بشه با نرم افزار کانکت شد.ب گفته سازنده باید کلید ارسال اسکن نگه داریم‌ک گراند بالانس بشه ولی نمیشه و در ارسال اسکن‌مشکل دارم.بلوتوث کانتک میشه ولی ویژوالایزر اسکن‌دریافت‌نمیکنه.نمیدونم گجای‌کار ایراد داره.کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم؟
از ولوم های معمولی و ده دور ۲۰ کیلو استفاده کردم ک در لیست مشخص نشده.
فک کنم فایل هگزم مشک داره یا فیوزبیت.
اخرین مطلب اینک سنسور ب صورت ازاد و بدون قاب این‌ برد هوایی داد و وقتی داخل یه قوطی پلاستیکی کلفت گذاشتم برای تهیه دسته و کار بعد تست‌واکنش دستگاه خیلی ضعیف شد و در حد ۴۰ سانت رسید.
مونده وقتی داخل قوطی رفت ب این شکل شد خب در واکنش در اجناس مغماطیسی زیر‌ زمین چطور کار‌میکنه؟یا اینک این‌امواج رو سطح‌میان و اینجوری‌ شکار‌میشن؟
ببخشید ک‌طولانی شد.اینجور‌گفتم‌ک دوستان هم استفاده ا‌ی ببرن.ممنون

بیهوده نشین
وقت طلاست

چهارشنبه 10 اسفند1401 - 5:07am
آنلاین
آواتار کاربر

Honarmand7 نوشته است:
درود فراوان.بعد چند وقتی ک اسکنر و این‌جور موارد ذهنمو درگیر کردن تصمیم ب ساختن کردم و ببینم واقعی هست یا نه.خب جان بکر ک سنسورش‌ جور نبود.
چندتایی ک درایو بود اینو اسونترین بود و تونستم کیت بزنم و ب چندوقت کم کم کامل‌کنم.
اولین مورد ک کیت تقویت شده ساختم و فایل هگزهایی‌ک‌بود فقط فایل هگز lcd1 جواب داد و با‌ فیوزبیت خود سازنده پروگ شده.بقیه درست پروگ نشدن.نمیدونم فایل مشکل داشت‌یا فیوزبیت چندین‌بار تست کردم کلی جواب نداد.تو همین‌ تاپیک گشتم‌ولی از دوستان متوجه نشدم.
مورد دوم اینک بصورت لایو و سنسور ثابت واکنش دارم ولی اگ بخای لایو اسکن دیواره و زمین انجام بشه نمیدونم ولی فک‌کنم ثبات‌کافی نداشته باشه.یعنی‌باید با بالانس و قلق گیری کاری پیش بره.
حساسیت زیادی ایجاد میکنه.نمیدونم سنسوری‌ک‌تهیه‌کردم چقد خوبه و کیفیتش‌چطوره ولی flc100 چهره الکترونیک بود ک با یک‌دونه سنسور با تست اهن ربا اندازه یک بند انگشت میشه گفت تقریبا بین ۹۰ الی ۱۴۰ سانت واکنش داریم.۹۰ سانت روی نمایشگر میتر سنس خوبی میده و ۱۵۰ سانت واکنش میتر نمایشگر کم میشه و واکنش ال ای دی ها بیشتر کارایی نشون میده.
بعداینک تنظیم بلوتوث خودت داستانه برای اولین بار ولی تنظیم کردم.ولی خود سیستم گراند بالانس نمیشه ک‌ بشه با نرم افزار کانکت شد.ب گفته سازنده باید کلید ارسال اسکن نگه داریم‌ک گراند بالانس بشه ولی نمیشه و در ارسال اسکن‌مشکل دارم.بلوتوث کانتک میشه ولی ویژوالایزر اسکن‌دریافت‌نمیکنه.نمیدونم گجای‌کار ایراد داره.کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم؟
اخرین مطلب اینک سنسور ب صورت ازاد و بدون قاب این‌ برد هوایی داد و وقتی داخل یه قوطی پلاستیکی کلفت گذاشتم برای تهیه دسته و کار بعد تست‌واکنش دستگاه خیلی ضعیف شد و در حد ۴۰ سانت رسید.
مونده وقتی داخل قوطی رفت ب این شکل شد خب در واکنش در اجناس مغماطیسی زیر‌ زمین چطور کار‌میکنه؟یا اینک این‌امواج رو سطح‌میان و اینجوری‌ شکار‌میشن؟

سلام وقت بخیر ارتباط بلوتوث به ویژوالایزر باید اصولی کار بشه
من قبلا یکی از دستگاه اصلی شرکت رو با لاجیک انالایزر بررسی میکردم
اول ارتباط یه سری دیتا به برنامه میفرسته مثل ورژن و نوع اسکنر و ...
و بعد اون شروع ارسال دیتا اصلی میکنه

جمعه 12 اسفند1401 - 9:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Kürşat نوشته است:
Honarmand7 نوشته است:

سلام وقت بخیر ارتباط بلوتوث به ویژوالایزر باید اصولی کار بشه
من قبلا یکی از دستگاه اصلی شرکت رو با لاجیک انالایزر بررسی میکردم
اول ارتباط یه سری دیتا به برنامه میفرسته مثل ورژن و نوع اسکنر و ...
و بعد اون شروع ارسال دیتا اصلی میکنه

ممنون ولی اینجا خود سیستم رو حالت گراند اسکن نرفته ک شروع کار خود اسکن برای ارسال دیتا باشه

بیهوده نشین
وقت طلاست

پنج شنبه 18 اسفند1401 - 10:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza1569 و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure