انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 10:47pm

پاسخ به موضوع  [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 18  بعدی
 درایور سنسور ems-100 flc-100 حالشو ببرید 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوباره
اینم عکس خطا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 1 تیر1396 - 6:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی omidfullsystem
تست شمارو دیدم اما پیچ گوشتیهای امروزی جنسشون آهن نیست حالا دقیقن اون پیچ گوشتی جنسش چی هست نمیدونم اما معمولن پیچ گوشتیها نوکشون خاصیت آهنربایی داره و اگه اون پیچ گوشتی هم به همین شکل باشه مسلمن در تست بی تاثیر نخواهد بود..
ضمن اینکه ظاهرن درایور جدیدتری ارائه کردید که قابلیت نصب بیشتر از یک سنسور رو هم داره درسته؟
و تو صفحه تلگرامتون حرف از سیستمهایی زده میشه که درایورهای پیشرفته تر یا سنسورهای یشرفته تری دارند!
این شبهه بوجود میاد که دستگاه فعلی کارآیی آنچنانی نخواهد داشت!!

پنج شنبه 1 تیر1396 - 11:39am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
مهرافرین نوشته است:
دوست گرامی omidfullsystem
تست شمارو دیدم اما پیچ گوشتیهای امروزی جنسشون آهن نیست حالا دقیقن اون پیچ گوشتی جنسش چی هست نمیدونم اما معمولن پیچ گوشتیها نوکشون خاصیت آهنربایی داره و اگه اون پیچ گوشتی هم به همین شکل باشه مسلمن در تست بی تاثیر نخواهد بود..
ضمن اینکه ظاهرن درایور جدیدتری ارائه کردید که قابلیت نصب بیشتر از یک سنسور رو هم داره درسته؟
و تو صفحه تلگرامتون حرف از سیستمهایی زده میشه که درایورهای پیشرفته تر یا سنسورهای یشرفته تری دارند!
این شبهه بوجود میاد که دستگاه فعلی کارآیی آنچنانی نخواهد داشت!!

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
جناب مهرافرین پیچگوشتی ک در فیلم تست هست جنسش از اهنه ک البته مقداری هم با اهنربا بارور شده این فیلم تست در اصل فیلم تست کیت تقویت کننده دوسنوره ک تازه اماده شده درایور هم همون درایور قبلیه و تغییری نکرده کلا این سیستم چیز خاصی نداره ک بخواید پیشرفته ترش کنید شما تنها با تغییر سنسور یا اضافه کردن سنسور و یا ی کیت تقویت کننده خوب میتونید کاراییشو بهتر کنید و الا همه درایورها مثل همن و کارایشون یکیه فقط مهم اینکه درایوری ک استفاده میشه ی سورس خوب داشته باشه منظور از سورس خوب این نیست ک متراژ بالا بزنه منظور اینکه ی تصویر خوب و درست بده چون اصل این سیستم ها و کارایشون به خاطر تصویری بودنشونه و الا اگر قرار بود دنبال بوق باشیم ن تصویر ک سیستم نقطه زن فرکانسی خیلی بهتر

آموزش مشاوره طراحی و انجام پروژه
پیج اینستا گرام
https://www.instagram.com/persianproject2020
کانال تلگرام
https://t.me/persianproject2020

پنج شنبه 1 تیر1396 - 1:20pm

bina نوشته است:
azadun نوشته است:
bina نوشته است:
سلام دوستان
azadun جان ممکنه لطفا بگین میکرو رو با چه نرم افزاری پروپرام کردین؟
من موقع پروگرام طبق عکس صفحه قبل خطا دارم.
ممنون میشم راهنمایی کنین.
یاحق

سلام بینا جان
با برنامه extreme_burner_avr . یعنی همون برنامه پیشنهادی مهندس حمید عزیز منتها باید کاتالوگ پروگرامرت رو بخونی ببینی این مدل آیسی را میتونه پراگرام کنه یا نه .ممکنه مثل من مجبور بشی طبق دیتا شیت آیسی یه مدار کوچیک براش درست کنی و به پرو گرامر وصلش کنی

سلام دوستان
آزاد جان منم با همین نرم افزار پروگرام میکنم ولی نهایتش خطا میده.
راستی شما از کریستال خارجی استفاده میکنین؟
چه فیوز بیتهایی میزنین؟
لطفا عکسی از صفحه تنظیمات و موقع پروگرام بذارین.
یاحق @};-

بینا جان یه بار برات توضیح دادم تمام تنظیمات فیوز بیت همونی هست که تو راهنما اومده فقط کریستال رو 8mhz تنظیم کن.. من هم موقع پروگرام کردن یکی دو بار این پیغام خطا را دریافت کردم اما دفعه سوم مشکلی نبود.من گمان کنم مشکل تو از نرم افزارت نیست فکر کنم پروگرامرت این آی سی را از طریق سوکت خودش نتونه پروگرام کنه و احتمالا بایستی با مطالعه دیتا شیت آی سی و راهنمای پروگرامرت یه سوکت بسازی چون پروگرامر من هم همینطوره. توضیحات خیلی تخصصی را هم میتونی از مهندس حمید عزیز بپرسی چون ما در حد و اندازه اساتید نیستیم.البته ایشون درخصوص پروگرام کردن این آی سی توضیحات کاملی در پست مربوط به فلزیاب انجمن دادند. بازم اگر خواستی عکس برات میگیرم میفرستم. اما اگر نظر منو بخوای بزار تکلیف این مدار روشن بشه بعد بساز. مثل من الکی هزینه نکن بعد معلوم بشه همش سر کاری بوده. البته بنده پیش داوری نمیکنم. (واقعیتش اینه که ما تو این انجمن کسی را غیر از مهندس حمید ندیدیم که انصافا همه چیز یه مدار را برای ساختن از صفر تا صد توضیح بده آخرشم تا بیشتر از2000 صفحه هنوز با حوصله داره جواب همه را میده.واقعا شیر مادرش حلالش باشه.

جمعه 1 تیر1396 - 12:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
بهزاد عزیز تعجب میکنم بدون دانستن اطلاعات اولیه در مورد مگنتومتر چطور مدار ارائه دادین؟! ساده ترین مگنتومتر قطب نماست و مشخصا به آهن حساسیت داره. نوع دیگری که امروزه در دسترس اکثریت هست مگنتومتر داخلی گوشی های هوشمند هست که از طریق برنامه های مختلف میتونین باهاش کار کنین و باز هم به آهن حساسیت داره. یعنی شما اینها رو تست نکردین یا منظورتون چیز دیگه ای هست؟! مگنتومتر باید به "فلز آهن" حساسیت داشته باشه وگرنه دیگه مگنتو متر نیست! این از اصول اولیه سیستمهای مغناطیس یاب هست. اگر برای شما حساسیت به آهن وجود نداره پس دستگاهتون ایراد داره. بحث امکان سنس فلز قدیمی از نوع غیر آهن بواسطه هاله مغناطیسی اون مطلب دیگری هست که ربطی به تست سنس فلز آهن نداره.

مهندس جان بجان خودم مگنومتر فلز جدید سنس نمیکنه اگر تو کلیپ تستها میبینید که پیچ گوشتی یا دم باریک سنس میکنه بخاطر اینه که نوکشون اهنربا داره. من سازنده مگنومتر هستم مهندس شما یه سر به کانال بزنید و نمونه هارو ببینید. حرف شما هم درست وقتی مگنومتر رو چپ و راست کنی قطب هارو سنس میکنه ولی فلز جدید به هیچ وجه سنس نمیگنه هیچ مگنومتری . اینو مطمعن باشید.

درضمن مگنومتر داخل گوشی سنسورش اثر هال هست از زمین تا اسمون فرق داره با سنسورهای مگنتی که برای حفره زنی استفاده میشن

آخرین بار توسط xbehzad در جمعه 1 تیر1396 - 1:47am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 1 تیر1396 - 1:43am
کاربر فعال
کاربر فعال

azadun نوشته است:
xbehzad نوشته است:
حمید نوشته است:
بهزاد عزیز این پاسخ از شما بعید بود! همه مگنتومتر ها حتی مگنتومتر ساده داخلی موبایل من و شما به فلزات گروه آهن و همینطور آهنربا حساسیت دارن و باید هم اینجور باشه. وقتی میفرمایین مغناطیس ؛ این شامل آهن هم میشه. دوست ما سوال مشخصی پرسیدن و اون هم این بود که برد آشکار سازی این درایور و سنسور EMS100 برای فلز آهن در ابعاد 30 در 30 سانت چقدر هست؟ وگرنه در سنس فلز آهن توسط مگنتومتر که شکی نیست.

مهندس جان مگنومتر ها فلز جدید سنس نمیکنن حتی یه قابلمه 1 متری فلزی هم بگیری 10 سانتی سنسور سنسش نمیکنه

آقا بهزاد عزیز شما در کلیپ تستهایی که در گروه تلگرام گذاشتید در حال تست لوله های درون حیاط هستید در حالی که میگید مگنتومتر فلز جدید سنس نمیکنه . البته با کمی جستجو تو گوگل صدها کلیپ پیدا میکنید که در حال تست مگنتومتر با پیچ گوشتی و انبرد دست هستند . متعجب هستم از پاسخ شما .
در هر صورت من در حال ساخت مدار شما هستم مدار کاملا روشن شده و ارتباط بلوتوث هم مشکلی نداره طی امروز و فردا سنسور را میخرم و وصل میکنم تا ببینم چه جوابی خواهد داد . اینهمه هزینه کردیم این یکی هم روش . در هر صورت سعی میکنم در صورت صحت کارکرد مدار کلیپهایی با تستهای واقعی و مشخص ارائه دهم .

لوله های حیاط مدت زیادیه زیر خاک هستن و پوسیده شدن و برا همین سنس میشن. شما بساز خودت تست کن . فلز جدید به هیچ وجه توسط مگنومتر سنس نمیشه اینو منی میگم که بیشتر از 20 تا انواع اقسام مگنومتر ساختم با ems-flc-fl1

جمعه 1 تیر1396 - 1:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

omidfullsystem نوشته است:
xbehzad نوشته است:
جناب. همین اقایی که به شما این پیامو داده به من پیام داده بود که قویتر از درایور من تا حالا جایی ندیده و حتی درایورهای دیگه ای هم ازم خواست با اپشنهای بیشتر ;)

این همون سنسوریه که شما خودت به به چه چه میکردی که ی پیچگوشتی در 290میزد حالا برو ببین اصلا اثری از این سنسور هست ن نیست چون با فروشندش صحبت کردم سنسورو از داخل وبلاگش برداشت اگه شما بودید ابروی طرف رو میبردید بنده اگر این مدار رو رسانه نکردم به خاطر همین داستاناش بوده شما الان ی درایور معمولی رو داری میفروشی 3میلیون حالا حساب کن درایورتو با این کیت ترکیب کنی حتما قیمتش میشه 10میلیون البته تقصیر شما نیسن ماها خودمون مقصریم که به امثال شماها بها دادیم بنده شما رو قبول ندارم اما استاد حمیدو خیلی قبول دارم هروقت امر کنه مدارو براش میفرستم تا درموردش نظر بده
درضمن درایوری که شما میگی عمومی کردی همون درایور قبلی خودته که معلوم نیست از کجا کپی برداری شده
پول دراوردن خوبه مهندس ولی از راه درستش و نه با این کارها

تورو خدا ببین دارم با چه بیسوادهایی بحث میکنم
اولا که شما انقدر بیسواد هستین که هنوز یه طراحی مدار نمیدونین. این مدار شماست

درضمن شما هنوز با پروتیوس اشنایی نداری. معرفی میکنم بهت. پروتیوس یه برنامه طراحی و شبیه سازی مدار هست و اون فایلو هم با پروتیوس ذخیره کردم =)) =))
ادم های بیسواد و کلاهبردار امثال شما هستن که مثل کنه افتادن به جون مردم دارن پولاشونو میمکن این مداراتتونم که قرونی ارزش نداره امیدوارم اون دنیا بتونید جواب پس بدید. در ضمن تازگیا توهم هم که میزنید. من هرگز از اون سنسوری که عکسشو گذاشتین استفاده نکردم B-)
هنوز ادعا هم میکنین از سنسوری که خروجی تک محوره داره میتونید خروجی 3 محوره بگیرید. واقعا که...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 1 تیر1396 - 2:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با عرض پوزش از همه دوستان فلزجو من دیگه خسته شدم‌از دست این ادم
اقای عزیز ما بیسواد شما با سواد ما بی اطلاع شما خبره کار ما کلاه بردار شما ادم خوب
با ادمایی مثل شما بحث کردن بیهود است کلاهبردار کسیه که ی فایل میزاره درایور رایگاه بعد میگه بدردنخوره مردم میکشونه تا ی درایور معمولی رو میلیونی بفروشه کلاهبردار کسیه ک ما ی اسکن از همون درایور میلیونیش ندیدیم چون اصلا سورس درستی نداره کلاهبردار کسیه که عکس کیت مارو میزاره تو کانالو گروهش بعد زیرش مینویسه مردم اگاه باشید این اقا فلانه بهمانه ازش نخرید(خخخخخ بیاید از من بخرید) اگه راست میگی منبعش رو پاک نکن تا مردم برن فیلم تست و نمونه اسکن هاشو ببینن خودشون قضاوت کنن
ای اقا ی بار برید از کسایی ک از ما خرید کردن بپرسید ببینید کسی ناراضی هست بعد مطلب بزنید داخل کانال گروهتون بگید ما کلاه برداریم پول ارزش این کارارو نداره
ما اون دنیا بلدیم چطوری جواب بدیم شما فکر خودت باش

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

جمعه 2 تیر1396 - 12:50pm

ظاهرا این موضوع انجمن هم" درایور سنسور flc100 - ems100 " با حضور پر شور بعضی ها به چالش و در نهایت به بن بست کشیده شد. این هم به نفع دلال های این دستگها ها.
واقعا ما ملت پر توانی هستیم تو خراب کردن. البته من قویا از مهندس حمید عزیز عذر میخواهم که با این ادبیات صحبت کردم.

یکشنبه 4 تیر1396 - 6:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

azadun نوشته است:
ظاهرا این موضوع انجمن هم" درایور سنسور flc100 - ems100 " با حضور پر شور بعضی ها به چالش و در نهایت به بن بست کشیده شد. این هم به نفع دلال های این دستگها ها.
واقعا ما ملت پر توانی هستیم تو خراب کردن. البته من قویا از مهندس حمید عزیز عذر میخواهم که با این ادبیات صحبت کردم.

ن دوست عزیز حرف شما کاملا درسته و حق با شماست
بنده از همینجا بابت حرفایی که نباید اینجا زده میشد از همه دوستان عذرخواهی میکنم

پیج اینستا گرام
کانال تلگرام

یکشنبه 4 تیر1396 - 11:50pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 179 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure