انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 28 اردیبهشت1403 - 10:08pm

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 Mineoro FG90 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
باربد نوشته است:
متشکرم آقا بهرام. این فیلمی که گذاشتید و دیدم خیلی خوب بود من فکر نمیکردم این سیستم اینقدر خوب دتکت کنه! درسته یون یابه ولی کارش درست بنظرم، دفینه هم یون داره و این یک مزیت هست. و برای تایید کردن وجود بار کافیه. آقا محمود یا آقا بهرام و دیگر دوستان میشه بگید آیا نشانگر عمق هم داره این وسیله؟ قیمتش در سایت سازنده چقدر هست؟

عزیزجان اون فیلمه. 100 تا ازین فیلماشونو دارم. ولی خوب، فیلمه. یعنی شما واقعاً با یک فیلم اینطوری مجذوب چیزی میشی و در موردش استنباط میکنی؟؟؟!!!! :-\ :-\ به این شسته- رفتگی و شکیلی نیست که نشون میدن.
در مورد نقطه زنی؛ اصلاً 1% هم بهش فکر نکنید. همش کشکه. به اصطلاح خواستن بر اساس همون قانون 45 درجه براش چیزی طراحی کنن که همون آنتن L شکلیه که عکسشو گذاشتم. به اصطلاح برای نقطه یابی و تعیین عمقه. اونو بهمراه کل دستگاه میدن و بابتش پول جداگانه ای هم نمیگیرن.

پیوست:
CED4.GIF

پیوست:
CED9I.GIF

جناب محمود مگه فیلم یک سند و مستند نیست؟ مگه در فیلم تست نمیشه؟ خب اگه به این اعتماد نکنیم پس به چی اعتماد کنیم؟! در ضمن قیمت در سایت سازنده را اعلام کنید لطفا ، سپاسگزارم.

شنبه 27 آذر1394 - 1:14am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
مشکل پی دی آلونسو فقط از ساخت دقیق نیست ، و همه فکر میکنند که 6 برد داره ، اما خوشبختانه ، برد هفتم هم داره که عمومی نشده و کل کار رو لنگ کرده . بنده عکس برد هفتم رو دیدیم اما نقشه ش مخفیه
با حرف آقا بهرام هم ( در مورد رعایت نکردن دقت در ساخت امگا )کاملا مخالف هستم . چند نکته مخفی در ساخت پی دی هست که این کوچیکه شونه و چند گزینه از اون نکات هستند که احتیاج به تفکر و اندیشه دارند و ربطی به مهارت الکترونیک و حساب و کتابش نداره . و تا اون نکات نباشه هیچکس از پی دی نتیجه نمیگیره . مثل الان :ymhug:
در مورد بحث تایپیک هم ، همینجا خوبه ، مشکلی نیست که اینجا بحث بشه . فقط وقتی که کسی طرحی برای ساخت ارائه داد ، بهتره که بره تو یه تایپیک دیگه

لا اله الا هو

شنبه 27 آذر1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
mahmood51 نوشته است:
باربد نوشته است:
متشکرم آقا بهرام. این فیلمی که گذاشتید و دیدم خیلی خوب بود من فکر نمیکردم این سیستم اینقدر خوب دتکت کنه! درسته یون یابه ولی کارش درست بنظرم، دفینه هم یون داره و این یک مزیت هست. و برای تایید کردن وجود بار کافیه. آقا محمود یا آقا بهرام و دیگر دوستان میشه بگید آیا نشانگر عمق هم داره این وسیله؟ قیمتش در سایت سازنده چقدر هست؟

عزیزجان اون فیلمه. 100 تا ازین فیلماشونو دارم. ولی خوب، فیلمه. یعنی شما واقعاً با یک فیلم اینطوری مجذوب چیزی میشی و در موردش استنباط میکنی؟؟؟!!!! :-\ :-\ به این شسته- رفتگی و شکیلی نیست که نشون میدن.
در مورد نقطه زنی؛ اصلاً 1% هم بهش فکر نکنید. همش کشکه. به اصطلاح خواستن بر اساس همون قانون 45 درجه براش چیزی طراحی کنن که همون آنتن L شکلیه که عکسشو گذاشتم. به اصطلاح برای نقطه یابی و تعیین عمقه. اونو بهمراه کل دستگاه میدن و بابتش پول جداگانه ای هم نمیگیرن.

پیوست:
CED4.GIF

پیوست:
CED9I.GIF

جناب محمود مگه فیلم یک سند و مستند نیست؟ مگه در فیلم تست نمیشه؟ خب اگه به این اعتماد نکنیم پس به چی اعتماد کنیم؟! در ضمن قیمت در سایت سازنده را اعلام کنید لطفا ، سپاسگزارم.

نه که نیست. چرا باید فکر کنیم یک فیلم اون هم از کار یک ردیاب که قوانین کارکردشون مانند یک فلزیاب کاملاً ثابت و قطعی نیست میتونه سند باشه؟ یکی از ساده ترین حقّه هاشون برای ایجاد سیگنال تیپیک و تکرارشونده در سیستم کارگذاشتن یک اسیلاتور کوچک زیرخاک و نزدیکش یک حلقه انگشتر هم بذارن و....بقیشو بخونید دیگه. عین همین داستانو در مکزیک اجرا کردن و کلکشون رو شد. فیلمشو هم دارم که مکزیکیها مچشونو گرفتن. عزیزجان همونیکه عرض کردم اول وآخر مطلبه؛ این سیستم خیلی هنر کنه وجود بار رو در یک محل تایید میکنه ولا غیر. بقیه چیزا گولزنکه. در مورد قیمت FG90 خیلی خوب یادمه که اولش 19000 دلار زده بودن. هرچی در آرشیوم گشتم اطلاعاتشو نداشتم. ظاهراً ذخیره نکرده بودم. ولی الآن در نمایندگیهای اروپاییشون که دیدم نزدیک به 7500 یورو بود. ظاهراً قیمت بالا بوده استقبال نشده و آوردن پایین.

واما در مورد پی دی. به هیچوجه، به هیچوجه بورد هفتم نداره و بنده اینو مطمئنم. لطفاً شایعات دلسردکننده پخش نکنید. اون به اصطلاح بورد کوچک که عکسشو مورگان در پشت امگا گذاشته بود خودش با فوتوشاپ برای منفعل کردن یه عدّه درست کرده بود. به اصطلاح حال یه عدّه رو بگیره که داستانش طولانیه. بنده با ایشون خیلی مراوده و صحبت داشتم و.......
منتها این سیستم نیازمند تنظیمات حساسیه که مهمترینش کویلشه و بر اساس اظهارات واردین به این کار بهترین وضعیت ساختش زیر اسکوپ میسّر میشه. قسمت بعدی سیم پیچ فریت و بعد ازون نحوه قرار دادن فریت در پشت کویل امگا + تنظیم ولوم 100 کیلوی 10 دوره و + .........

شنبه 28 آذر1394 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه اینطور بوده باشه که کلک زدن داره توی فیلمهاشون دیگه سخت میشه تصمیم گرفتن... یعنی با قیمت دلار و یورو امروز حساب کنیم ، قیمت قبلش چیزی نزدیک به ۷۰میلیون تومن بوده که الان شده ۳۰ میلیون تومن!!! 8-| یعنی از نصف هم کمتر شده قیمتش. بنظرم با این فقط بشه جایی که نسخه داره یا از رو علائم پیدا شده با فرکانسی گرفتی با این تایید کنی فقط. متشکرم آقا محمود عزیز که توضیح دادید. اگه راجب توباکس این شرکت مشخصا mp10 هم اطلاعاتی دارید محبت میکنید بفرمایید دوست گرامی @};-

شنبه 28 آذر1394 - 2:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم باربد جان. در مورد توباکساش هیچ تجربه خاصی ندارم. ولی آنچه از تجربیات اپراتوراش خوندم یادمه زیاد چیز خاصی نیست.

شنبه 28 آذر1394 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
خواهش میکنم باربد جان. در مورد توباکساش هیچ تجربه خاصی ندارم. ولی آنچه از تجربیات اپراتوراش خوندم یادمه زیاد چیز خاصی نیست.

متشکرم محبت کردید @};-

شنبه 28 آذر1394 - 10:29pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

آقا محمود ، شما که به برد هفتم اعتقاد ندارید ، لطفا عکس فتوشاپ مورگان را بزارید ببینم همون برد ( 7 ) هست که بنده مورد نظرم هست یا خیر
ضمنا قصد بنده سرد کردن اعضا نیست و بدون دلیل هم گرم نمیکنم . حالا اگر بگم که برد غیر الکترونیکی هشتم هم میتونه در پی دی مخفی شده باشه و تعین کننده نیز باشه چی

لا اله الا هو

شنبه 28 آذر1394 - 11:42pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

در مورد توباکس mp10 این شرکت :
تا به حال بعنوان قویترین توباکس معرفی شده . یک طرفش ثابته و برای باکس روبرو ، 2 تا باکس داره که با یکی عمیق میزنه و با دیگری کم میزنه . البته برد کمش ، چندین برابر برد توباکس های دیگر است @-) وای بحال زیادش .
بنده صحت برد این توباکس را نه تائید میکنم و نه رد میکنم . اما اگر از اون روشی استفاده کرده باشه که بنده میدانم ، هیچ شکی در قدرتش ندارم و این برد زیاد امکان دارد . و مطمئنا اون روش مثل روش توباکسهای دیگر نیست و یک روش خاص هست . نهایت قدرتی که انواع توباکسهای ساخته شده تا بحال داشته اند ، خیلی کمتر از حالت ضعیف این توباکس دارد .

لا اله الا هو

شنبه 28 آذر1394 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقای سنه دژ؛ اینم عکس کذایی که توسط خود مورگان تعمداً در سایت پخش شد و ایجاد شایعه اینکه این سیستم دارای بوردهای اضافه دیگری هم بوده؛ راهکاری جهت ناامیدسازی سایرین از جدّیت در ساخت پی دی. چراکه بعضی از اعضا انجمن مخفی اقدام به نشت اطلاعات به بیرون کرده بودن و وقتی فهمید این شایعه رو ایجاد کرد و عکس مزبور رو ساخت. البته بایداصلاح کنم که دقیقترش الصاق عکس کذایی بوده نه فوتوشاپ.

پیوست:
PD-Fake board1.JPG
پیوست:
PD-Fake board2.JPG

در مورد MP10؛ آقا شما چرا؟!!! #-o خوب این دلگرمی دادن بدون دلیل نیست؟
قدرت به چه قیمتی؟؟؟ از خود تبلیغ شرکت میتونیدپی به دو مهم ببرید؛ 1- بی دقتی 2- بی صحّتی.
با این سیستم تقریباً امکان نقطه کردن نداریم. حالا خیلی قوی باشه خیلی فلان وبهمان باشه. میخواد بشه مثل همون ردیاباش FG 80 و 90 و... داره ادعا میکنه از فاصله 150 متری تا عمق 25 متر میزنه. همه میدونیم اکثر توباکسیها به مواد معدنی وحتی حفرات هم واکنش قویی نشون میدن. این هم در تبلیغش میگه که حتی تکه های کوچک طلا، الماس و کلّاً سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی رو هم پیدا میکنه. خوب این یعنی کشک، هیچ، علّافی . شما میروید فلزیابی یا همه چیز-یابی؟ با پالسیهای خیلی دقیق وخوب ونقطه زن کلّی مشکلات و دردسر داریم چه برسه به این جور سیستمای همه چیز زن!!!!
اگر بنده گقتم: " زیاد چیز خاصی نیست" بر اساس تجارب عملی کاربرانش بوده نه حدسیات و احتمالات ذهنی خودم.
داداشام بچسبید به ساخت پی دی دقیق. اینارو رها کنید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 29 آذر1394 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
آقای سنه دژ؛ اینم عکس کذایی که توسط خود مورگان تعمداً در سایت پخش شد و ایجاد شایعه اینکه این سیستم دارای بوردهای اضافه دیگری هم بوده؛ راهکاری جهت ناامیدسازی سایرین از جدّیت در ساخت پی دی. چراکه بعضی از اعضا انجمن مخفی اقدام به نشت اطلاعات به بیرون کرده بودن و وقتی فهمید این شایعه رو ایجاد کرد و عکس مزبور رو ساخت. البته بایداصلاح کنم که دقیقترش الصاق عکس کذایی بوده نه فوتوشاپ.

پیوست:
PD-Fake board1.JPG
پیوست:
PD-Fake board2.JPG

در مورد MP10؛ آقا شما چرا؟!!! #-o خوب این دلگرمی دادن بدون دلیل نیست؟
قدرت به چه قیمتی؟؟؟ از خود تبلیغ شرکت میتونیدپی به دو مهم ببرید؛ 1- بی دقتی 2- بی صحّتی.
با این سیستم تقریباً امکان نقطه کردن نداریم. حالا خیلی قوی باشه خیلی فلان وبهمان باشه. میخواد بشه مثل همون ردیاباش FG 80 و 90 و... داره ادعا میکنه از فاصله 150 متری تا عمق 25 متر میزنه. همه میدونیم اکثر توباکسیها به مواد معدنی وحتی حفرات هم واکنش قویی نشون میدن. این هم در تبلیغش میگه که حتی تکه های کوچک طلا، الماس و کلّاً سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی رو هم پیدا میکنه. خوب این یعنی کشک، هیچ، علّافی . شما میروید فلزیابی یا همه چیز-یابی؟ با پالسیهای خیلی دقیق وخوب ونقطه زن کلّی مشکلات و دردسر داریم چه برسه به این جور سیستمای همه چیز زن!!!!
اگر بنده گقتم: " زیاد چیز خاصی نیست" بر اساس تجارب عملی کاربرانش بوده نه حدسیات و احتمالات ذهنی خودم.
داداشام بچسبید به ساخت پی دی دقیق. اینارو رها کنید.

بیگ لایککککککککککککک \M/

یکشنبه 29 آذر1394 - 7:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mouloud و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure