انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 6:00am

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 Mineoro FG90 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

متشکرم آقا بهرام. این فیلمی که گذاشتید و دیدم خیلی خوب بود من فکر نمیکردم این سیستم اینقدر خوب دتکت کنه! درسته یون یابه ولی کارش درست بنظرم، دفینه هم یون داره و این یک مزیت هست. و برای تایید کردن وجود بار کافیه. آقا محمود یا آقا بهرام و دیگر دوستان میشه بگید آیا نشانگر عمق هم داره این وسیله؟ قیمتش در سایت سازنده چقدر هست؟

پنج شنبه 26 آذر1394 - 7:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم باربد جان.نه فکر نمیکنم داشته باشه مگه اینکه با کم کردن حساسیت اون تا حدودی بشه فهمید به نظر من این سوال رو اقا محمود جواب بدن بهتره چون ایشون با این سیستم کار کردن واشناتر هستن

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 26 آذر1394 - 7:23pm

دوستان کسی میدونه چرا این ردیاب از چوب ساخته شده؟
آیا در کاراییش تاثیری داره؟

جمعه 27 آذر1394 - 10:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب چوب دی الکتریک کمتری داره وبیشتر یونیابها رو تو جعبه چوبی میزارن که نویز وبارهای الکترواستاتیکی کمتری جذب مدار بشه.

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 27 آذر1394 - 1:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
ببخشید دوستان وارد بحثتون میشم ولی اسم تاپیک mineoro fg90 هست و اطلاعات راجب این دستگاه لازم میباشد. ساخت کویل دقتشو کلا ردیابهای دیگه میبایست در تاپیک مربوطه مورد بحث قرار بگیره اینجوری مباحث هر تاپیک به بیراهه نخواهد رفت. بازم هم پوزش دوستان محترم. :)

جسارتاً، بنده مخالفم. :D چراکه بحث در مورد سیستم این تاپیک بیشتر ازینها جلو نمیره. و این رو مطمئنم که مینه اورو و پی دی مثل دو برادر دوقلو به هم گره خورده هستن لذا بحث پیرامون مسائل مذکور میتونه بسی راهگشاتر و مثمر ثمرتر باشه.

جمعه 27 آذر1394 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
خب این پ -د لامذهب که توی نت پخش کرده زیاد کارایی نداره اگه داشت که اون هم محرمانه بود اقای مورگان طرحش رو واسه فروش هم نزاشته درسته چون من جایی ندیدم .اختیار داری محمود جان من در واقع اطلاعات زیادی از این سیستم نداشتم اولین بار هم بود که پ د رو ساختم اونم توتمش رو .النسو هم ساخت کویل امگاش کمی سخته البته تجهیزات داشته باشی اون هم سخت نیست اما یک جای مدارش به نظرم مشکل داره که سیگنال رو کند میکنه قسمت اشکارساز هم میتونست بهتر طراحی بشه کلا یکی دوجاش مبهمه..اره تو سایت geo دیده بودم یون چمبرش رو باز کردن ویک ورقه طلا به عنوان روکش ویک تیکه کوچیک هم داخلش به عنوان گیرنده استفاده شده. اگه به اهن الات واکنش نداره که خیلی خوبه چون پ -د رو من دیدم که به اهن الات واکنش داره البته همین طرح توی سایتشون نه طرح خود مورگان البته سنس این دو سیستم زمین تا اسمون فرق میکنه وهر کدوم میتونه مزیتهای خودشون داشته باشه

د، نه د. برادرم در اون تاپیکی که شما ایجاد کردی (ردیاب یونی ساخت دوستان سایت همسایه) بارها فریاد کردم که اصل شماتیک پی دی درست رو دارم و درهمونجا هم گذاشتمش ولی شما توجهی نکردی و گفتی: "این که در همه جای اینترنت پخشه"
!!!!نخیر جانم در همه جا پخش نیست. [-( بنده از اول یکی از اعضای تاپیک مخفی ژئوتک بودم که به تقاضای مورگان واستبان ایجاد شد و مورگانیکه از مینه اورو دل خوشی نداشت و از پی دی که به امانت در دستش بود حسابی جواب گرفته و راضی بود، اومد اونجا تا بتونه با کمک تیم موجود ولی مخفی(به دلیل تعهد اخلاقی به دکتر آلونسو) بتونه کم کم به پی دی شخصی دسترسی پیدا کنه لذا تمام تلاششو کرد تا شماتیک جمع و جورش تهیه بشه. اصل پی دی رو آلونسو به صورت 6 تا بورد جداگانه و کوچک ساخته بود. بعد از پیاده شدن شماتیک خود بنده هم شخصاً 6 مورد ایراد رو تونستم تشخیص بدم (اونموقعها چشمم بسی بهتر کار میکرد) و وقتی نهایی شد، ساختن و جواب داد.
لذا آنچه بنده قرار دادم وشما بهش بیتوجهی وکم لطفی کردی شماتیک درست درست درست بود + نکات مهم و طلایی فرمول ساخت کویل و فریت.
این سیستم یک اسیلاتور قوی و خوبی داره. ببینید ؛ بنده همۀ سیستمای ساخت مورگانو دارم؛ PD ، PDK2 و حتی PDK3 که این یکی رو برای هر کسی نمیسازه و نمیفروشه و به زعم خودش از همه دقیقتر وبهتره. PDK2 فقط گیرندست که همیشه ازش برای کنترل قدرت اسیلاتور یک سیستم استفاده میکنم. اون میتونه PDK3 رو از 10 سانتی، FG80 رو از 3 متری و PD رو از 7 متری دیتکت کنه.
یعنی PDK3 هم مثل FGهای مینه اورو یا PD اسیلاتور داره.
من تمام سیستمهارو بالاسر 2 محل 100% درست که باربزرگی هم دارن تست کردم فقط و فقط FG80 و PD واکنش دارند که واکنش PD به مراتب بهتر و با تکرار پذیری بسیار بیشتریه. ضمن اینکه هرجای دیگری هم که FG80 سیگنال قابل تامّلی داده PD هم همونجا سیگنالای واضحتر و تکرار شونده تری داده.
از اجماع اینها و طی مکالمات زیادی هم که با مورگان داشتم نتیجه گرفتیم که در ایران جهت ردیابی سیستمای مینه اورو و پی دی جواب میدن. (حالا چرا؟ نمیدونیم .یک احتمال الگوی میدان مغناطیسی ایران زمینه.)
تازه پی دی که بنده ساختم چندان حساس و با ثبات نیست یعنی در کارایی اپتیموم نیست. اگر بود خیلی کولاک عمل میکرد. ایکاش، ایکاش یک پدر آمرزیده ای پیدا میشد (مثلاً خودت آقا بهرام) یه پی سی بی جمع و جور و تمیز وکوچکی براش میزد و یکی هم به طور تجاری و فروشی کویلهای ردیف کالیبره شده(زیر اسکوپ) میزد برای کاربران.(مثلاً آقا کوهیار) اونموقع همه با حداکثر 100 یا 200 هزارتا صاحب چیزی بهتر از FG90 میشدند. خودم هم اولین خریدارش خواهم بود.
بنده نیز هر راهنمایی و کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

جمعه 27 آذر1394 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمود جان سلام ، لطفا یک بار دیگر شماتیکو قرار بدید تا آقا بهرام رو راضی کنیم شماتیکشو رسم کنند.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 27 آذر1394 - 8:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقا هوشیار. این هم شماتیکش:

پیوست:
PD.Vr1.8.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 27 آذر1394 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی آقا محمود. من با آقا بهرام رایزنی میکنم

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

جمعه 27 آذر1394 - 10:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
متشکرم آقا بهرام. این فیلمی که گذاشتید و دیدم خیلی خوب بود من فکر نمیکردم این سیستم اینقدر خوب دتکت کنه! درسته یون یابه ولی کارش درست بنظرم، دفینه هم یون داره و این یک مزیت هست. و برای تایید کردن وجود بار کافیه. آقا محمود یا آقا بهرام و دیگر دوستان میشه بگید آیا نشانگر عمق هم داره این وسیله؟ قیمتش در سایت سازنده چقدر هست؟

عزیزجان اون فیلمه. 100 تا ازین فیلماشونو دارم. ولی خوب، فیلمه. یعنی شما واقعاً با یک فیلم اینطوری مجذوب چیزی میشی و در موردش استنباط میکنی؟؟؟!!!! :-\ :-\ به این شسته- رفتگی و شکیلی نیست که نشون میدن.
در مورد نقطه زنی؛ اصلاً 1% هم بهش فکر نکنید. همش کشکه. به اصطلاح خواستن بر اساس همون قانون 45 درجه براش چیزی طراحی کنن که همون آنتن L شکلیه که عکسشو گذاشتم. به اصطلاح برای نقطه یابی و تعیین عمقه. اونو بهمراه کل دستگاه میدن و بابتش پول جداگانه ای هم نمیگیرن.

پیوست:
CED4.GIF

پیوست:
CED9I.GIF

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 27 آذر1394 - 10:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure