انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 3:31am

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 Mineoro FG90 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rasol6272 نوشته است:
یه چند روز دیگه که هوا خوب شه تستش میکنم ونتیجشو اینجا میزارم
تو کلیپایی که تو یوتیوب دیدم با این ردیاب هم میشه نقطه کرد هم عمق رو مشخص کرد ،حالا ببینم واقا کار میکنه

داداشم، وقت خودتو در این آب وهوا برای تست تلف نکن. باید تا فصل گل و بلبل و روزهای بدون باران و..........که حداقل 1 هفته آفتاب ممتد داشته باشی صبر کنی. به اون فیلمهای یوتیوب هم اصلاً دل خوش نکن. =p~

سه شنبه 24 آذر1394 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جدی با 80 کارکردی پس تجربشو داری. به قول خودت با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه تبلیغات هم که همیشه بوده وهست اما بین یون یابها من قبولش دارم چو نفعلا بهتر از این نیومده اما باید حداقل تا 100 متر دیگه بزنه خب اون ولوم روی جعبه کنترل به چه دردی میخوره حجم رو مشخص میکنه یا حساسیت .نه منظورم انتنش بود یون چمبر جلوی جعبه اون انتن کاری نمیکنه فقط سیگنالهای ضعیف رو جذب انتن میکنه وبعد منعکس میکنه به سیستم فقط یک انتن تلسکوپی ساده هست.محمود جان با این که از یون چمبر مخصوص طلا استفاده شده به فلزات دیگه هم واکنش داره یا نه مر30

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 24 آذر1394 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله، جدی جدی. نه جونم، بهترین نیست همون پی دی که هی خودمو کشتم و مورگان ننه مرده هم میگفت، خیلی بهتر از اینها کار میکنه. سازندۀ جفتشونم یه نفره. بنده تستای عملی مقایسه ای زیادی بینشون انجام دادم......بماند..... شما که نخواستی کمکی کنی.......
اون در واقع یه ولوم 10 دوره که برای تنظیم حساسیته. در مدل 80 با سر ولوم خاص خودش به 999 قسمت تقسیم شده.
داخل اون یون شمبر هم از ورقۀ طلای نازک عیار 24 استفاده شده. فکر نکنم با آهن آلات حتی قدیمی مدفون هم واکنش داشته باشه. چون در محلهاییکه میدونم حد اقل از 50 سال پیش وسایل آهنی مدفون شده هیچ واکنشی ندیدم.

چهارشنبه 24 آذر1394 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب این پ -د لامذهب که توی نت پخش کرده زیاد کارایی نداره اگه داشت که اون هم محرمانه بود اقای مورگان طرحش رو واسه فروش هم نزاشته درسته چون من جایی ندیدم .اختیار داری محمود جان من در واقع اطلاعات زیادی از این سیستم نداشتم اولین بار هم بود که پ د رو ساختم اونم توتمش رو .النسو هم ساخت کویل امگاش کمی سخته البته تجهیزات داشته باشی اون هم سخت نیست اما یک جای مدارش به نظرم مشکل داره که سیگنال رو کند میکنه قسمت اشکارساز هم میتونست بهتر طراحی بشه کلا یکی دوجاش مبهمه..اره تو سایت geo دیده بودم یون چمبرش رو باز کردن ویک ورقه طلا به عنوان روکش ویک تیکه کوچیک هم داخلش به عنوان گیرنده استفاده شده. اگه به اهن الات واکنش نداره که خیلی خوبه چون پ -د رو من دیدم که به اهن الات واکنش داره البته همین طرح توی سایتشون نه طرح خود مورگان البته سنس این دو سیستم زمین تا اسمون فرق میکنه وهر کدوم میتونه مزیتهای خودشون داشته باشه

چهارشنبه 25 آذر1394 - 1:17pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
pd جدید که طرحش محرمانه ست ، اونایی که عمومی شده کارایی کافی رو ندارند .
به توتم که نمیشه گفت pd ، سیستمش مثل اونا نیست .
آلنسو خیلی خوبه اما کیت آخرش رو مخفی کردن و همه سرگم بقیه مدار شدن ، و گرنه ساخت کویل امگا که نشدنی نیست .

لا اله الا هو

چهارشنبه 25 آذر1394 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه جان منظورمو متوجه نشدی کویل امگا تنظیمش سخته نه ساختش البته ساختش هم اگه اصولی نباشه اوضاع بدتر میشه حتی اگه سیستمت در حد عالی ساخته شده باشه.این هم یک فلزیاب هست وقلبش لوپش هست :)
توتم هم من ساختم بدک نیست اما اگه به ساختارش نگاه کنی متوجه میشی قسمت پسیوش قدرتمنده اما اکتیو نوچ
النسو هم همینطور که گفتم دوسه جاش مبهمه اما اگه اصلش رو مورگان پدر آمرزیده میزاشت اول از همه محمود خوشحال میکرد حالا با این اوضاع کاری نمیتونیم بکنیم جز لعن ونفرینش :D

چهارشنبه 25 آذر1394 - 6:49pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
- خوب اشتباه اکثر دوستان اینه که همه چی رو گذاشتن پای تنظیم ، به نظر بنده تنظیم کویلی که دقیق ساخته نشه ، دهها برابر سخت تر میشه . بنده انواع کویلهای دستساز ایرانی و خارجی طی دهها سال گذشته ، رو تو سایت های همسایه و خارجی و غیره مشاهده کردم ، اما هیچکدام حتی به حد نرمال هم نرسیده بود :ymhug: باید خیلی از اینا دقیقتر باشه .
یارو انتظار داره ، از 10 متری موی سفید را در کاسه ی ماست تشخیص بده ، باید دقتش در خم یک تار مو باشه ^:)^ نه اینکه چند تا میخ بکوبه و بپیچه دورش .
اگر امگا درست ساخته نشه ، حتی اگر اونو درست نال کنید ، بازم نتیجه ی ضعیفی خواهد داشت .
- توتم از اساس یه چیزی کم داره وگرنه جرقه باتری رو از 5 متری میتونه بگیره ، چه فایده؟ ( البته نشنیدم کسی به این برد هم رسیده باشه )
- اتفاقا مورگان آدم خوبیه ، و کار خوبی هم کرده که قسمت مبهمش رو نگذاشته :YMPRAY:
اگر آدم بدی بود ، کلا هیچی نمیزاشت . و اگر اون قسمت مبهمش رو میزاشت که میشد هلو بیا تو گلو . بنده نیز با این جور هلو ها بشدت مخالف هستم :D

لا اله الا هو

پنج شنبه 26 آذر1394 - 8:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببخشید دوستان وارد بحثتون میشم ولی اسم تاپیک mineoro fg90 هست و اطلاعات راجب این دستگاه لازم میباشد. ساخت کویل دقتشو کلا ردیابهای دیگه میبایست در تاپیک مربوطه مورد بحث قرار بگیره اینجوری مباحث هر تاپیک به بیراهه نخواهد رفت. بازم هم پوزش دوستان محترم. :)

پنج شنبه 26 آذر1394 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
- خوب اشتباه اکثر دوستان اینه که همه چی رو گذاشتن پای تنظیم ، به نظر بنده تنظیم کویلی که دقیق ساخته نشه ، دهها برابر سخت تر میشه . بنده انواع کویلهای دستساز ایرانی و خارجی طی دهها سال گذشته ، رو تو سایت های همسایه و خارجی و غیره مشاهده کردم ، اما هیچکدام حتی به حد نرمال هم نرسیده بود :ymhug: باید خیلی از اینا دقیقتر باشه .
یارو انتظار داره ، از 10 متری موی سفید را در کاسه ی ماست تشخیص بده ، باید دقتش در خم یک تار مو باشه ^:)^ نه اینکه چند تا میخ بکوبه و بپیچه دورش .
اگر امگا درست ساخته نشه ، حتی اگر اونو درست نال کنید ، بازم نتیجه ی ضعیفی خواهد داشت .
- توتم از اساس یه چیزی کم داره وگرنه جرقه باتری رو از 5 متری میتونه بگیره ، چه فایده؟ ( البته نشنیدم کسی به این برد هم رسیده باشه )
- اتفاقا مورگان آدم خوبیه ، و کار خوبی هم کرده که قسمت مبهمش رو نگذاشته :YMPRAY:
اگر آدم بدی بود ، کلا هیچی نمیزاشت . و اگر اون قسمت مبهمش رو میزاشت که میشد هلو بیا تو گلو . بنده نیز با این جور هلو ها بشدت مخالف هستم :D

سنه جان فکر کنم اینارو بالا گفتم تکرارش دردی دوا نمیکنه بعدشم اینطور نیست که فکر میکنی مثلا اونجا ظرفیت سیم رو مشخص کرده با یک خازن که تشکیل یک فیلتر رو میده که میتونه گیرندگی یا فرستندگی دقیق رو مشخص کنه حالا این مقادیر برای جنس سیم قطر سیم وحتی خطای خازن فرق میکنه وگرنه شما همون میخ رو درست بکوب سر جاش وسیم رو بپیچون هیچ فرقی با امگای اونها نمیکنه به شرطی که چیزایی که گفتم رو رعایت کنی :D .اینها جزیاتی هستن که خیلیا توجه نمیکنن

پنج شنبه 26 آذر1394 - 1:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
ببخشید دوستان وارد بحثتون میشم ولی اسم تاپیک mineoro fg90 هست و اطلاعات راجب این دستگاه لازم میباشد. ساخت کویل دقتشو کلا ردیابهای دیگه میبایست در تاپیک مربوطه مورد بحث قرار بگیره اینجوری مباحث هر تاپیک به بیراهه نخواهد رفت. بازم هم پوزش دوستان محترم. :)

باشه :ymhug:

پنج شنبه 26 آذر1394 - 1:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 2 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure